ערב טוב

טובית 27

New member
ערב טוב ../images/Emo98.gif

אני כרגע לבד עם הבננות, הבעלול לקח את עומרי לרופא לפני כמה ימים הופיעו לו פצעים בגוף וכול יום נוספים עוד. מקווה שזה לא אבעבועות אלא רק עקיצות. ערב טוב

ערב טוב../images/Emo185.gif

אני גם עם הילדים בבית משחקת, רוקדת , מנסה להעסיק אותם אי אפשר להוציא אותם ברוחות האלה.
יש למישהיא מתכון טוב שילדים בני 11 חודשים אוהבים דניאל ממש לא רוצה לאכול את המרק יותר בשום צורה לא טחון לא מרוסק לא רגיל מה אפשר לתת לה במקום? אני ממש מוטרדת ממנה היא ממש עושה בעיות עם האוכל בזמן האחרון ערב טוב

זו תקופת מרד כזאת...

גם אצלי מהרגע שהתחלנו עם המוצק, אלוני לא הסכים בשום אופן לחזור למרוסק. אז פשוט הפסקנו עם המרק, ומאז הם אוכלים רק "אוכל אמיתי". נכון שבהתחלה זה מלחיץ כי הכמויות הרבה יותר קטנות מאשר כשזה טחון, אבל עם הזמן הם מתרגלים לאכול יותר והכל מסתדר.

mishmish04

New member
ישנתי צהרים !../images/Emo13.gif

אחרי לילה ללא שינה רצופה בגלל שגלי החליטה שהיא לא רוצה לישון (המושלמי שלי קם אליה בכל הפעמים. מאיפה יש לו כל כך הרבה סבלנות אליה ואל כולנו אני עוד לא יודעת, אבל אמרתי כבר: מושלם
)לקחתי את הזעטוטים בעגלה לטיול בוקר עם הרבה עליות ומורדות וקצת קניות. העיקר לא להיות בבית. היגענו באחת, אוכל ולמיטות בחושך. נשארתי ערה עוד קצת לוודא שינה ונכנסתי בחשש לנסות לישון (ראו חוקי מרפי מהשבוע שעבר) וישנתי יותר משעה וחצי. כל היום שלי נראה אחרת. יויו עושה פיזיותרפיה במרץ וזה מדהים לראות איך הוא משתפר יפה ממש מיום ליום. הוא עקשן ומתאמץ מאוד וצועק מתסכול כשלא הולך לו, אבל - בסוף מצליח. טובית - תרגישו טוב ותשימו עין על הפצעים האלה. הם יכולים להיות די ניבזיים.

ערב ארוך עוד לפני...

אני בעבודה, כנראה עד חצות! מקווה שיעבור בשקט ובהצלחה. וחסר לכם שלא תראו - הערב בשעה 20:45 - טקס מסך הזהב 2004. (ותחשבו עליי, מאחורי הקלעים של כל הדבר הגדול הזה
)

טובית 27

New member
עדכון -

הבעלול חזר מהרופא, הרופא לא יודע עם זה אבעבועות או עקיצות. לפי הפיזור זה נראה לו כמו הבעבועות. הוא טוען שאולי יש לו אבעבועות בצורה קלה מאוד, אבך אין חום והילד מתנהג רגיל וזה נמשך שלושה שבועות. הרופא המליץ לבעלי לחסן אותם נגד שפעת ואבעבועות. לפי מה שהבנתי חיסון נגד שפעת - מקבלים חיסון ואחרי חודש עוד חיסון דחף. יש לי ממש בלגן בראש. לא יודעת האם כדי לחסן, שנה שעברה הם עברו חורף קשה, מורני אושפזה. תעשו לי קצת סדר בראש. טובית

michal66

New member
ערב טוב...עוד צעד אחד עברנו להגשמת

החלום...של
"בית עם גינה, ילדים שלושה..."
נו טוב את שני אלו כבר יש לנו, אבל תמיד טוב להתקדם הלאה... וועדת הקבלה עברה בסדר גמור, קצר ולעניין,עכשיו אנו צריכים ללכת למבחני פילת. ושבועיים אח"כ נדע תשובה סופית. יאללה, ה
הכין ארוחת ערב אז הולכת לאכול
....

ערב טוב ונעים!

בילינו יום נחמד ושקט בבית. בבוקר הייתי עם הילדות וה
ישן לו עד הצהרים. אחר כך הילדות הלכו לישון ואנחנו ראינו סרט ביחד. אחר הצהרים היה באחריות ה
, אני ישבתי לי בזמן הזה ועשיתי המון עבודות- יצאו דברים יפים. לסיום האיש פינק אותנו בארוחת ערב טעימה שכללה בייגלה שהוא אפה במו ידיו. כישרון ה
שלי!!! שיהיה לכולם לילה נפלא!

שוקו לד

New member
ערב טוב../images/Emo1.gif

אז מה היה לנו היום?
ארון אחד שהיה מבולגן מאד (של הבנות) ועכשיו ערוך ומסודר לקראת החורף
שתי עבודות שצריך להגיש מחר מוכנות להגשה
שתי ילדות מקולחות ושבעות הלכו לישון
בית מסודר, בקבוקים נקיים, אין כלים בכיור והכביסה על החבל הספק לא רע ליום אחד, שיהיה ככה כל יום...

אילונה2

New member
ערב טוב לכולם!! ../images/Emo29.gif

טובית, לגבי החיסונים - כשהתייעצתי עם רופאת הילדים שלי לגבי חיסון נגד שפעת, היא אמרה לי שהוא לא יעיל אחרי חודש נובמבר. אבל אם הרופא שלך המליץ לעשות, כנראה שאתם עוד נכנסים לטווח. אנחנו עשינו את החיסון בתחילת נובמבר. לגבי החיסון נגד אבעבועות - הרופא בטוח שזה לא אבעבועות? אם לא מדבור במחלה, אז כדאי לעשות את החיסון. מיכל - נראה שאתם מתקרבים בצעדי ענק לקרא הבית החלומי! שיהיה בהצלחה במבחנים! מירי - שהטקס יעבור חלק ושתחזרי הביתה כמה שיותר מהר! שיהיה לכולם ערב טוב!

אוזי2

New member
קראת לי ובאתי../images/Emo9.gif ערב טוב

ממש התגעגעתי לכולם, מאז שהתחלתי לעבוד אני לא מוצאת זמן להכנס למחשב
מעצבן, העבודה הולכת נהדר אני ממש מרוצה, כבר עובדת לבד עברתי את החפיפה ממש מהר, לילדים קצת קשה עם זה שאני עובדת ערב פעמיים בשבוע, אבל לא נורא, הם יתרגלו. הולכת להתעדכן בפורום, שיהיה לכולם לילה טוב, מתה עליכם

אילונה2

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

טוב לראות אותך, יקירתי! טוב לשמוע שאת מרוצה בעבודה והולך לך טוב! לא לברוח לנו ככה עוד פעם!!!

רינת p a

New member
ערב טוב לכולם החורף ממש כאן

יורד גשם ויש רוחות חזקות נורא מיכל נפלא לשמוע שעברתם עוד שלב בדרך להגשמת החלום מירי ראיתי בחצי עין ורק עכשיו ראיתי שאת היית מאחורי הקלעים איך היה לך מלא זמן לא ראינו אותך טובית תרגישו טוב ובבוקר תראי אם נוספו פצעים עם ראש כמו שלפוחית אז זה בטח אבעבועות ואם הם קטנו אז זה רק עקיצות בכל מקרה מומלץ למרוח פניסטיל להרגעה לילה טוב לכולם

למעלה