ערב טוב קרן

maya1506

New member
ערב טוב קרן

שמי מאיה ברק, תאריך הלידה 15/06/1974, שם אימי תמרה אני נמצאת כבר כמה שנים טובות במצב רווקות ללא כל אור בקצה המנהרה והשעון הביולוגי מתקתק. אני מתלבטת האם להשאר עם התקווה שהאביר על הסוס הלבן יגיע ובקרוב או לוותר ולהגשים את היצר האמהי הבוער שלי ע"י הפרייה מלאכותית. אודה לתשובה..... הקומפליקט הזה מעסיק אותי מאוד מדכה ומתיש...... הצילו. תודה וערב נפלא. מאיה

שלום לך מאיה ,

זאת פעם ראשונה שאני פונה באופן מאוד ישיר , למרות שאני יודעת שכל מה שאומר חשוף כאן לעיניי כל ... 1. חיבור שמם הפרטי ושם משפחתך לא מתאים לי הרמונית לתאריכי הלידה שלך ולכן גורם לבעיה ולכן באופן ראשוני אני רוצה לומר לך כי שמך יוצר בעיה בזוגיות . 2. מופיע בגורלך ניתוקים במערכות זוגיות , ומצד שני נישואים בשלב קצת יותר בוגר החל מהשנה הקרובה את נכנסת לתקופה פוטנציאלית של שנתיים למימוש זוגיות וילדים . 3. לא ממליצה להביא ילד לבד . 4. אני כן רואה שהייתה זוגיות לפני כשנה - שנה וחצי . יש מה לעשות וכן ניתן להשפיע על הנתונים שלנו ולכן במידה ותרצי את מוזמנת לפנות אליי כי אני כן חושבת שיש מה לשנות בכדי לגרום לשינוי . אני יודעת שאף פעם לא היה לך קל בחיים , לא במסגרות שבהם הרגשת אאוטסיידרית ולא במשפחה שם היה קושי בילדות ובכלל קשיים הקשורים למשפחה הקרובה . פני אליי במסר אם את מעוניית ביעוץ . בברכה,קרן

למעלה