ערב טוב לכולם...

ערב טוב לכולם...

נכון שיש משחק כדורגל אך מה לעשות שאני לא נמנה מאותם אוהדי כדורגל שדבוקים למסך כאשר משודר משחק זה או אחר... אז אני פה ,עובר על השירשורים שרצים פה , נכון שאני מעודכן מידי פעם בתוצאה כרגע בין ישראל למקדוניה ,1-0 ,ומאחל לנו לנצח , אבל לא יותר מזה ... מפליא אותי הקטע הזה בין גברים שלא ממש מכירים ,לפתע פותחים איתי בשיחה כגון ,נו ,איזה גול ההוא שם ואיזה עצירה היתה להוא ,עכשיו ,אני ,מה אני מבין בזה ? כמעט כלום , יודע את החוקים ,כמה שחקנים ומה המטרה ,אבל שאדע מי משחק איפה ולמה, ממש לא אני...אז אני תמיד עונה ,סליחה ,אני לא ממתענייני הכדורגל ,מעניין מה חושבים עלי אותם אנשים ....(אישית,מעדיף לעסוק במין)... ------------------ השאלות לנשים ולגברים ...(יכתבו בלשון נקבה ,בגלל הכבוד שיש לי לכן ) 1-האם את אוהדת כדורגל? 2- מה את חושבת על אלו שלא ? 3-משחק כדורגל טוב או סקס טוב ? 4- גול או גמירה ? 5-מה קורה עם בחורה לבחורית ולי ? (חהחהה,מנצל את השאלון פה להזזת עיניינים חהחהחה) תודה על היחס.... ושוב ,לילה טוב

Master Stav

New member
כדורגל ?

1. לא ממש ...בעצם בכלל לא...כלומר שיחקו זה ספורט אבל לראות אותם ? 2. מה יש לחשוב ...כן אוהבים לא אוהבהים אותו דבר בעיני 3. סקס ....תמיד 4. גמירה.....ועוד אחת ...ועוד אחת ...ועוד .... 5. שאלה טובה ......שיהיה בהצלפה

ערבטוב../images/Emo9.gif

1-האם את אוהדת כדורגל?לא 2- מה את חושבת על אלו שלא ? לא חושבת 3-משחק כדורגל טוב או סקס טוב ? נו ב'מת, מתחיל ב-C
(ת'נחש)
4- גול או גמירה ? גמירה = גול
5-מה קורה עם בחורה לבחורית ולי ?מה באמת קורה איתנו?

Cגלית

New member
../images/Emo13.gif

לא מחובבי הכדורגל, אם כבר אז מוכנה לבעוט, בלי להתחייב במה.

חחחחחחח ענקק

וחופשי הייתי בועטת למישהו עכשיו בראששששש <מישהו ספציפי,, יש לי חוש להתעצבן מטיפשות של אנשים,, וחופשי עיצבן אותי איזה טיפש עכשיו>

תאמיני לי עדיף שאני ישתוק

כי טיפשות מסוגלת להוציא אותי מדעתי... וזה לא נחמדדדדד בכללל.... אין לי מחסום בפה שאני עצבןןן,, טוב גם שאני רגועה אין לי מחסום בפה חחחחח

כרגע סיימתי להופיע בפני אהובתי....

במסנג'ר , ממממ , נתתי לה שואו ,של אכילת קרמבו בצורה חושנית , כולל סאונד של גניחות... ספרי לי פה , מה הרגשת ,ומה זה עשה לך ? האם זה עשה לך את זה ?

ממממ ממש כאן לספר?

מממ אני לא יכולה יותר זה לא פייר רוצה להיות קרמבו
באותו רגע כל כך רוצה כל כך... כל כך כל כך כל כך כל כך אמרתי כל כך? רוצה אותך עכשיו (ס'עאמק)
אוי אתה טובבבב ממממ אפשר להיות קרמבו?
למרות שיש בקרטונים

למעלה