ערב טוב לכולם

קלימרו 1

New member
ערב טוב לכולם ../images/Emo29.gif

איזה ערב נעים בא לנו.. יש למישהו המלצה לסרט טוב בקולנוע? אני ממליץ בקולנוע על "ההחלפה" ובוידאומטים על "חיים של אחרים" שניהם מבויימים לעילא ועם עלילות מדהימות. הנה משהו שכתבתי עליהם

ערב טוב קלי ../images/Emo96.gif

האמת שמזמן לא הייתי בסרט טוב והשבוע יש ביס 1 קלסיקות נפלאות מסרטי העבר .... שמעתי שולס עם בשיר הוא סרט מצויין ותודה לך על ההמלצה אני רושמת לפניי את שמות הסרטים
וחוצמיזה בא לך ארטישוק עם רוטב של שום ולימון ?
בדיוק הולכת לאכול

קלימרו 1

New member
בזמנו..

כאחראי חוגים במכללת תל-חי ניהלתי את מועדון הסרט הטוב. יש להם וואחד אולם הקרנה VIP פשוט לא יאמן. אין כמו סרטים באולם קולנוע! תענוג צרוף.. כן, בא לי על הארטישוק על רוטב שום-לימון, אז מה? יצא לי משהו חוץ מריור עצבני?

אני אוהבת סרטים טובים

אבל קורה לי משהו מאוד מוזר חחחחח אני פשוט נרדמת וזה לא קשור אם הסרט מעניין או לא אני מכינה כיבודים ופינוקים לכל המשפחה וטורחת על שתייה מיוחדת וכו' וכו' מרימה את ספת האמריקן קומפורט וחיש קט צונחות הריסים וקול נשימה קלה של שינה נישא לחלל החדר חחחחחח .

יערית 1

New member
ערב טוב לך קלימרו יקר

מחר יוצא סרט חדש עם טום קרוז. סרט פעולה שאיני זוכרת את שמו כרגע ובלב המפרץ יש את אולמות הקולנוע החדשים היפים בארץ עם תאי צפיה VIP הכוללים כיבוד וכיו"ב וכורסאות חבל"ז בכוונתי לצאת לשם מחר בערב עם בעלי (מקווה שסיתדר לנו בסוף) אז כנס ליס פלאנט וחפש אלו סרטים יש שם.. בנוגע לוידאומטים מזמן לא שכרתי משם סרט...יש אתר באינט' לצפיה ישירה בסרטים חדשים ולא פעם בני ואני צופים

למעלה