ערב טוב - יש לי תופעה חדשה ומוזרה

• פותח הנושא amic
  • פורסם בתאריך

amic

New member
ערב טוב - יש לי תופעה חדשה ומוזרה

15 דקות לאחר שאני עוזב את המחשב הוא נכנס לתרדמת אבל הזזת העכבר לא מעירה אותו. עד שלשום זה היה אחרת,נגיעה בעכבר היתה מעירה אותו ולפתע זה השתנה. מה עושים?? אני צריך כל פעם לכבות ולהדלק. win xp pro

lmnop

New member
אצלי בסטנד ביי ככה הוא נדלק חזרה

זה לא מכבה אותו פשוט זה מעיר אותו אבל אתה יכול גם לבדל את הסטנד ביי ולעשות רק שהמסך יכבה

amic

New member
ידוע אבל אני מחפש מישהו שבאמת

יודע ויכול לענות

amic

New member
אני מקווה שיש מי שיודע את

התשובה ויעזור לי

bunoti

New member
בבקשה

כפתור ימני של העכבר על שולחן העבודה. מאפיינים לשונית שומר מסך כפתור power לא יודע איך אומרים את זה בעברית כבה הרד דיסק - לעולם לא! כבה מערכת הפעלה - לעולם לא! אישור ובהצלחה!

amic

New member
זה בדיוק המצ אצלי וזה כן קורה--המענ

יין זה שיש לי 2 מחשבים עם אתן הגדת באחד זה בסדר ובשני אני לא יכול עורר אותו. כאמור זה התחיל פתאום

lmnop

New member
בוא אני אגלה לך ולא אחזיק אותך במתח

ה מצב המתנה של ווינדוס ידוע בכך שהוא לא יעיל במיוחד והרבה פעמים הוא תוקע את המחשב כנראה שזה המצב אצלך והפתרון הפשוט הוא לבטל את המצב המתנה, ובכלל יש הרבה שממליצים לא להשתמש בו כלל

*g99

New member
רגע רגע

לפעמים במצב המתנה מוגדר כיבוי הדיסק הקשיח,כמדומני זו הבעיה.

erandb

New member
מקרה דומה

גם לי יש בעייה דומה.בעיקר אם ההמתנה עובדת הרבה זמן .המחשב לא רוצה להתעורר.אני לוחץ על המקלדת ומזיז המון את העכבר עד זה מתעורר. ואני דוקא כן שמעתי שזה בריא למחשב שאז הארד דיסק לא נטחן בזמן ההמתנה ,גם המסך ורוב הרכיבים נכנסים למצב ההמתנה. מה שנאמר שלא טובבהמשך לתשובות קודמות זה מצב שינה לא המתנה. רצוי בכל מקרה בסוף יום או שאתה יודע שלא תעבוד עליו הרבה שעות(נגיד 8 שעות) לכבות אותו שכל מקרה המאוררים עובדים ונשחקים.

*g99

New member
הדיסק הקשיח נכבה

לי היה מצב כזה והדיסק הקשיח מפסיק לפעול אחרי 10 דק,תלוי בהגדרות של החלונות..

erandb

New member
אני מדבר במצב אחר

כאשר עושים כיבוי -מצב המתנה גם אם המצב של ארד דיסק ב"מצב אף פעם לא" הוא יתכבה במצב כשהזכרתי.כנ"ל מסך.

למעלה