ערב טוב חברים :)

../images/Emo198.gifהקפצה

למעלה

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifערב טוב ומבורך תאלוכון../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

y y y y - מדהים מדהים ביותר - סוף הדרך......

איפה החביאו את Besir Kaya - ממש אוהבת את הסגנון של המוזיקה שלו מרגש מרגש עד דמעות .....

hemiitz

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gifחחחח גם אני מאוהב

מה לעשות הלב שלי נשאר בגיל צעיר ולא היתפתח עוד!!! אז אני מאוהב מאז ועד היום!!!! מאחל שתצליח באהבה שלך

seybando

New member
מאחל לך רק טוב בעז"ה מפינו אל על אליו!!

אני מנגן על סאז אתה מבין בזה קצת?

hemiitz

New member
גם אני לך !!!!

אני כבר תפסתי את האהבה שלי!!! ב"ה שגם אתה תיתפוס ותבנה בית בארץ ישראל!!! אם אני יתפוס סאז אני מבטיח לך שאצליח לנגן משהוא והיה לי סאז חשמלי לפני 25/26 שנים אבל העדפתי להשיג כינור עד שהיתממש העיניין ולמדתי גם קצת על כינור,בכללית אני איש מוזיקה ומנגן על כלים שונים,לא אגיד שאני אזה מקצוען אבל חלק מהכלים ברמה גבוהה, יש לי חברים פה בארץ שהם מגנים מעולה על סאז!!!!

seybando

New member
ברוך השם מצאתי את אהבתי בקסטל חח

קניתי סאז לפני שנתיים ומאז לבד הגעתי לרמה לא רעה אבל לא מקצועית מן הסתם ואני מחפש מורה...

hemiitz

New member
אם תגיע למתנ"ס גוננים שם אני בטוח

שתימצא מישהוא שיעזור לך,רק תעקוב פה בפורום מתיי נפתח מחדש החוג שם,לחילופין אני יכול לשאול עבורך אם החברה שמנגנים הם גם מלמדים,כי רובם הגיעו לסאז מכלי פריטה אחרים כמו גיטרה, עוד ,בוזוקי וכו',לפני אעביר לך מס טלפונים צריך לברר אם הם כן מלמדים ומוכנים,

למעלה