ערב טוב ושבוע טוב לכול התותחים $$$$

מצב
הנושא נעול.

eyal5559

New member

eyal5559

New member
באלספק קרה השבוע משהו מדהים שם

אייל שבוע טוב
מה דעתך על תפן ואלספק לי אישית נראה שאלספק שישנה הרבה זמן הולכת להמריא על רקע הדוחות הקרבים
האופציה עלתה חזק השבוע מעל30% יותר נכון2 האופציות של אלספק עלו חזק בגלל איזה שמועה על השקעה בפצלי שמן בנגב מטעם החברה. לאחר כמה שעות אלספק הוציאה הודעה שלא מדובר בחברה אלספק והמנייה צללה מ10% למעלה למהלך של0.5% בסוף היום והאופציות ירדו מ30% למעלה ל4% למעלה בסוף היום.

eyal5559

New member
סליחהההה מדובר על אפסק ולא אלספק

האופציה עלתה חזק השבוע מעל30% יותר נכון2 האופציות של אלספק עלו חזק בגלל איזה שמועה על השקעה בפצלי שמן בנגב מטעם החברה. לאחר כמה שעות אלספק הוציאה הודעה שלא מדובר בחברה אלספק והמנייה צללה מ10% למעלה למהלך של0.5% בסוף היום והאופציות ירדו מ30% למעלה ל4% למעלה בסוף היום.

eyal5559

New member
מנייה שתמשיך לעלות חזק השבוע היא...

דטא גיסיאי מנייה שהמלצתי שבוע שעבר בפורום של אוראל. החברה חתמה עיסקה גדולה עם סמסונג לשיווק רכיבים של החברה ל10מדינות באירופה.

tempo6

New member
איך כותבים את השם במדוייק?

דטא גיסיאי מנייה שהמלצתי שבוע שעבר בפורום של אוראל. החברה חתמה עיסקה גדולה עם סמסונג לשיווק רכיבים של החברה ל10מדינות באירופה.
איך כותבים את השם במדוייק?
אני לא מוצא את החברה...

eyal5559

New member
בהקשר לאופציה גידעון אני צריך לבדוק

אייל מה שאלתי אותך ומה ענית לי??
בהקשר לאופציה גידעון אני צריך לבדוק
אותה פשוט התבלבלתי עם האופציה השנייה..ובהקשר למנייה השנייה אין לי מושג. שבוע טוב וירוק.

zvika05

New member
אור ?! אתה שואל ?! לא יתכן...

גדעון מה דעתך העתידית השבועית של
אלרוב נדלן?
אור ?! אתה שואל ?! לא יתכן...
בהודעה אחרת הודעת בצורה נחרצת, חד משמעית, בלי ספקות, ללא פשרות ובאופן גלוי שחברים קרובים הדליפו לך שאלרוב נדל"ן הולכת לפרוץ!!! היתכן שיש לך ספק? סדק נפער באמינות המידע שהודלף? חשש מה? איבדת את הביטחון? את הזיקפה? את ה... לא נורא, נשאר ידידים.

dejosh

New member
לאייל 5559 לפי מה אתה כותב

לאייל 5559 לפי מה אתה כותב
שדטא תעלה חזק, היא עלתה בשבוע וחצי אחרונים אחרי הפרסום הנל, ונמצאת די בשפיץ, יש איזה שהם קריטריונים שלפיהם נראה שעוד תעלה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה