ערב טוב ושבוע טוב יקרי

ערב טוב ושבוע טוב יקרי

מצטערת אבל שוב עליי להזכירכם ``כל הקורא ואינו כותב, דומה לקורץ בחושך, לנערה שהוא אוהב`` יעלי ובמתמטיקה פשוטה אין כותבים אין מה לקרא .. עליי עבר סוף שבוע קסום של בלויים ומנוחה בחיק המשפחה אך עבר עליכם סוף השבוע? מאחלת לכולם שבוע חדש מלא תוכן וכיופים ומצרפת מצגת הירח בהדרו

חוזרת אליכםםםםםםםםםםםם

ברוך רופא החולים שגמלי טוב ,ככה מברכים בשבת , בברכת הגומל ואני שבתי היום לביתי השתחררתי מהאשפוז בבית החולים לצורך צינטור , שהיה כרוך בסיכון עבורי זה לא היה פשוט , בטוחה שאני לא אחרונה ובטח לא ראשונה, שעוברת את התהליך הזה לכן אשפזו אותי יום קודם לכן והכינו אותי , ובצינטור עבר בשלום נפתחו החסימות וכיום אני נושמת טוב יותר ואפילו תמכו בלבי בסטנדים בשני מקומות , יודעת שזה היה קריטי המיקום של החסימה והשאירו אותי יום נוסף , כלומר לעשות שבת , כדח לתת לגוף להתאושש ולהתאזן במחלקה פנימית מקסימה עם צוות מעולה ומעכשיו צריך להתחיל בפעילות ולנוע , ללכת , לנשום ולחיות את החיים מבטיחה לענות לכולכם , יותר מאוחר , תודה על המילים החמות של כולם תודה לאילו שהתקשרו ועודדני בקולם בבית החולים זו מתנה נפלאה ליום ההולדת הקרובה להתחיל לחיות תודה לאל ונשום אויר אלא בעזרת תרופות

נסכתי ברוך מרפא חולים

מאחלת לך המון בריאות וכוח , אישה יקרה ,
מי יתן ותפתחי חיים באיכות טוב יותר . ושוב מצטערת שאכזבתי אותך ולא לוותי אותך לביה"ח שלך באהבה טלי

mlaor2

New member
ברוך רופא חולים

וברוך שובך אלינו ! אני מקווה שהימים הבאים יהיו ימים של בריאות טובה והתאוששות מהירה.

ברוך שובך נסיכה../images/Emo140.gif

נעים מאוד אני די חדשה מאחלת לך בריאות איתנה ושמחה שחזרת ומהיום שתדעי רק בילויים

למעלה