ערב טוב ומוצאי חג שבועות נפלא

ערב טוב ומוצאי חג שבועות נפלא../images/Emo171.gif

תגידו, האייקון הזה, למעלה, לא נראה לכם כמו "קופיקו ביום הולדת"? בחיי, זה אמור להיות פרצוף עם זר על הראש וזה נראה לי כמו קופיקו...
איך עבר עליכם החג? מה עשיתם? מה קראתם? איפה התפננתם? שיהיה המשך שבוע נפלא לכולם, שחר

החתולית

New member
אז ככה....

הכי חשוב: הבן יקיר לי זכה במקום שלישי בתחרות רכיבה במסגרת החוג שלו וזה למרות שלא ידע שיש תחרות, ולא עשה חזרות. מגיע לו
חוץ מזה, חגגנו אתמול במפגש של פורום גו"גים, שכרגיל הרים מפגש לתפארת... היום התנדבתי לעבוד בבריכה בקיבוץ (נכון שאני סוציאליסטית לתפארת?)... ואפילו ויתרתי על מנוחת הצהריים שלי למען המטרה (פראיירית) חוץ מזה, היה טקס שבועות, לא ממש במיטב המסורת שלנו, אבל הילדים נהנו עד השמיים... האקס שלי הביא לטקס גמל (
), ודרארות שהוא הציל ממוות. הוא והודיע חגיגית שהגמל התינוק בן 8 חודשים (חתיכת גור), מצטרף לגן החיות שיש להם בבית, והילדון זורח מאושר
מה עוד ? עוד מעט ארוחת ערב (יש סטייקים מצויינים שנטגן בחמאה בדיוק כמו שאנחנו אוהבים), ואחריה נרים רגליים ונתחרדן לנו קצת. תזכירו לי משהו... חגים ושבתות לא אמורים להיות ימי מנוחה ?????
שחרית: האייקון הזה
בהחלט מזכיר את קופיקו ביום הולדת. מה שלא ברור לי, זה למה הוא נראה כעוס כל כך ? אולי מפני שהזר דוקר לו??? ערב נעים ורגוע לכולם

יערית

New member
ערב טוב ../images/Emo29.gif

אתמול היה אחלה היום היה אחלה ומחר יהיה אחלה הכל אחלה הראש עוד סחרחר עליי....תשאלי אותי מחר

למעלה