עצרו הכל! הסיקסרס חיזקו את הקבוצה!

עצרו הכל! הסיקסרס חיזקו את הקבוצה!

קיבלו את איש סמית' תמורת שתי בחירות סיבוב שני.
נכון שזה לא כוכב שיהפוך את הקערה על פיה, אבל הנה שחקן בן 27, שיש לו ניסיון בליגה, שיכול לעזור לקבוצה.

הם גם חתכו את טוני רוטן כדי לפנות לו מקום

שזה גם סוג של חיזוק בהתחשב בכך שטוני שיחק כמו שם המשפחה שלו העונה.
&nbsp
אני אוהב את ההבאה של סמית'. שחקנים לא יכולים להתפתח בלי רכז שיסדר להם כדורים. אין היגיון בכל מנגנון הטאנקינג אם אתה לא נותן לשחקנים שבחרת סיכוי טוב להפוך לשחקני NBA לגיטימיים ואיש סמית' הוא צעד אחד בכיוון הזה. כמובן שלא מדובר בכוכב, אבל רכז שאוהב למסור ונראה טוב בפליקנס בתחילת העונה זה התחלה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מעולה!

OrEl74

Well-known member
מנהל
נסיון?

הבחור בקושי שיחק בקריירה שלו.
לכספי יש הרבה יותר נסיון ממנו (לא שאני מזלזל בכספי חלילה)
נתן כמה משחקים ממש טובים העונה בניו אורלינס וזה העלה את המניות שלו אבל בסה"כ בעונות הקודמות, גם כשהוא קיבל הזדמנות הוא לא ממש ידע לנצל אותה.
&nbsp
השחקנים של פילי פנו להנהלה השבוע וביקשו שיחתימו ווטרן שאפשר ללמוד ממנו דבר או שניים, אני בספק אם איש סמית' הוא הבחור שהם התכוונו אליו.
&nbsp

אתה לא מסתכל על זה בעיניים של הסיקסרס

האם יש שחקנים אחרים שהסיקסרס היו יכולים לפנות אליהם? ברור שכן.
האם סמית מעלה את ממוצע הגילאים? כן.
האם הוא היה זול? כן (בסך הכל שתי בחירות דראפט סיבוב שני).
האם ההבאה שלו יכולה להיחשב כשינוי כיוון ביחס של ההנהלה? כן.
האם הוא יוכל לאחד סביבו את כל הכישרון בסיקסרס ולגרום להם להתחיל לנצח? לא.

somone1411

New member
נצלש: קובי מוביל ביי פאר את הצבעות לאולסטאר

יש לו יותר קולות מדוראנט ולברון יחד

&nbsp
לא שזה מפתיע, קובי כמעט תמיד הוביל את הקולות לאורך הקריירה שלו, אבל גם בעונה כזו שהוא לא בשיאו, מדהים לראות את זה. הקהל מת מת לראות אותו פעם אחרונה באירוע הזה.
&nbsp
בכלל, קובי השתפר מאוד לאחרונה, ופתיחת העונה מראה שהוא בסך הכל היה צריך זמן לחזור לעצמו. מה שקובי עשה לא טוב זה לכפות על עצמו לחזור ליכולת שלו מהר מדי, ולכן זה נראה כל כך רע.
&nbsp
יהיה כיף בטורונטו!

למעלה