עצמאית מהדרום

coco nut

New member
עצמאית מהדרום

שלום רב, אני עוסקת לפרנסתי כעצמאית העובדת עם ילדים באופן פרטי. במקום בו אני עובדת אין מיגון. מאז החלה הלחימה נבצר ממני להתפרנס, חלק גדול מהילדים עזבו מחוץ לעיר ובהתאם להנחיית פיקוד העורף, ממילא לא יכולתי לעבוד איתם במקום לא ממוגן. כך יוצא שכמעט 3 שבועות לא הרווחתי אפילו שקל. האם אני זכאית לפיצוי על חוסר יכולת להתפרנס? תודה

עורך oz

New member
פיצויים

שלום רב, מידע על פיצויים תוכלי לקבל במדריך באתר עוז. למידע נוסף תוכלי לפנות למוקד משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה: טלפון רב קווי - משרד ראשי, ירושלים: 1-800-802-100 בימים א-ה בין השעות 8:00-19:00 טלפון רב קווי - מחוז באר שבע והדרום: 1-800-200-702 בימים א-ה בין השעות 8:00-17:00 מחוז ירושלים: 02-6667994, 02-6667411 בימים א-ה בין השעות 6:30-18:00 דוא"ל: [email protected] בברכה, ענת, אתר עוז

coco nut

New member
תודה על המענה....

שאלה זו באה כיוון שאין התייחסות לעצמאים במדריך והמענה הטלפוני במוקדים של התמ"ת משום מה לא עונים..

עורך oz

New member
משרד התמ"ת

שלום רב, לפי תשובה לפנייה קודמת של בעל עסק עצמאי, שניתנה על ידי עו"ד רבקה ורבנר ממשרד התמ"ת, עדיין לא ידוע מה יהיה אופי הפיצוי. פיצוי עקיף יהיה כנראה דרך רשות המסים וישיר דרך מס רכוש. אני מציעה לעקוב אחרי הפרסומים באתר משרד התעשיה, המסחר ותהעסוקה. כשהנושא יוסדר, נפרסם מידע גם באתר עוז. בברכה, ענת, אתר עוז

למעלה