עצות

SIGAL33331

New member
עצות

למישהו יש עצות מה אפשר לעשות נגד פצעי בגרות ! איזה קרם טוב או משחה\ או אפילו סתם עצות טובות ומועילות, אני נורא אשמח לקבל כמה שיותר .... נ.ב אני חדשה פה , קוראים לי סיגל אני בת 17 מאשדוד נעים מאוד

אקנה../images/Emo58.gif

קודם כל אם את מתאפרת אל תשכחי להוריד לפני השינה זה עושה פצעים אממ, יש כל מיני תרופות סבתא לאקנה, לא בטוחה כמה הן ממש עובדות, אני יחפש עוד מעט וישים לך פה, ואני ממליצה לך ללכת לקוסמטיקאית טובה, שתנקה לך את הפנים ותתן לך איזה חומר..

אן מרי17

New member
עצות.

דבר ראשון, האל"ף בי"ת של פצעי העור זה דעי את סוג עורך. הוא שמן? נוטה לפצעונים? תשתמשי בסבון שמיועד לעור כזה לבעיה, תמעיטי באיפור כשיש חצ'קונים ואם את שמה, כשאת באה הבייתה תשטפי עם סבון (שוב, לא סבון רגיל אלא סבון שמיועל לסוג העור שלך). בעקרון אני לא ממליצה על משחות וכל זה. יש כדורים שמטפלים אבל זה רק במרשם רופא, אל תמרחי על זה דברים ובלי משחות סבתא כמו משחות שיניים על פצעונים וכל זה, כי זה עלול לעשות צלקות. וברוכה הבאה. :)

גרררר

New member
עצה!!

אל תלכי לקוסמטיקאית יותר מפעם אחת... בסופו של דבר יהיו לך חטטים בפנים. אם יש לך ממש בעיה רצינית אז לכי לרופא עור,תבקשי ממנו 'רואקיטן' שהם כדורים שמעלימים את הפצעים לכל החיים!!!!! ואם הוא לא ייתן לך אותם (יש סיכוי גדול) אז תבקשי ממנו 'אקנה תרים' זה נוזל שקוף שמייבש את הפצע מבפנים. והכי חשוב!! לא לפוצץ!!!!

sigal3333israel

New member
תודה

תודה , אבל זה לא כ"כ גרוע בשביל ראקוטן. אני מטופלת אצל רופא עור בעזרת משחה LOCACID . אבל יש לי הרבה קתמים וצלקות , ומן פצעונים קטנים כאלה...

A d i d a

New member
../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

לכי לקוסמטיקאית לכל אחת יש את סוג העור שלך ככה שאנחנו לא יכולות לתת לך עצה.

למעלה