עצות אמיתיות

• פותח הנושא ctuh
  • פורסם בתאריך

ctuh

New member
עצות אמיתיות

שלום וברכות על הפורום, אני מקווה שכאן ניתן יהיה לגעת בבעיות ושלא כמו במקומות אחרים התשובה תתמקד בהפנייה למרפאה או לספר טוב... ארצה להתייעץ בקשר לבעיה הכוללת כנרה שני הבטים ואשמח כתשובה לקבל שאלות שימקדו אותי ולאחר מכן הצעות מעשיות לטיפול. אני כבן 33, נשוי, וסובל מכך שבאחוז גדול מהמקרים לאחר החדירה יש נפילת מתח, לדעתי בגלל בעיות ריכוז - כל רעש קטן מפריע לי, ובגלל פחד שזה יקרה וכתוצאה מכך התרכזות בשאלה האם הוא קשה או לא. בנוסף לכך אני סובל מבעייה של גמירה מהירה למרות שכאן יש שיפור מועט אולם ברצוני להאריך את הזמן. אשמח לתשובה. תודה רבה יאיר.

alf5700

New member
פליטה מוקדמת.

לגבי נושא של ריכוז ופחדים היתי כן פונה למטפל מיני למרות שאתה אולי לא תאהב לשמוע זאת. לגבי שפיכה מוקדמת, מצ"ב קישור למהדריך המקוצר לשופך המהיר. למעשה מתואר שם תהליך טיפולי שמתחיל לבד וממשיך עם בת זוג. מדובר בתהליך בן כ- 12 שבועות אשר מתיימר לפתור את מרבית המקרים. ישנו גם ספר המטפל בנושא אשר אולי תרצה לקרוא למרות שכנראה אתה לא מאמין בפסרים: פליטת זרע מוקדמת (פז"מ) מאת הלן קפלן.

ctuh

New member
תודה - הספר יגיע ...

תודה, קניתי את הספר לאחר קריאה בפורומים שונים. יגיע השבוע...

אובדן זקפה ושפיכה מהירה

לא שאלת הרבה, השאלות אומנם בקיצור אך התשובות ניתנות בדרך כלל בטיול של כמה חודשים ובכל זאת,, מה שאתה מתאר זו נבואה שמגשימה את עצמה וככל שאתה תהיה מרוכז בהאם עומד לך, בלי שום ספק תאבד את הזקפה. מה שאתה יכול לנסות לעשות זה להתרכז באופן מכוון ולהתמיד כמידת יכולתך באותם הדברים שהכי מענגים אותך באותו רגע, בדרך כלל מה שעובד זה דברים שאתה אוהב במיוחד לעשות לבת הזוג שלך, וכשאתה תעשה אותם תנסה להתחבר למה שאתה עושה באופן מוחלט. אם קשה לך תשתדל להשתמש בכמה שיותר חושים שיחברו אותך למה שאתה עושה. למשל אם אתה אוהב ללטף אז תוסיף לליטוף מבט אל המקום שאתה מלטף, תקרב את הפנים ותריח גם את המקום שאתה מלטף - כך שתתמלא במה שאתה עושה ולא תשאיר מקום למחשבות המכשילות שלך. ככל שתתאמן בכך יותר כך תשתפר בזה. בקיצור תהיה עסוק במה שנעים לך ולבת זוגך ותפסיק להיות המודד של הזקפה שלך כי היא לא אוהבת את זה. לגבי השפיכה המהירה אני לא יודעת מה עשית שזה השתפר לך אבל אם זה עובד תתמיד.

ctuh

New member
תודה, אנסה

תודה על העצה, אני מרגיש שבאמת כשזה מצליח זה מה שקורה. אנסה ואספר... תודה.

ranoz

New member
שפיכה וזקפה

אני יכול להסכים להכל בייחוד לנושא המעדל הסגור והיציאה ממנו. אבל - כדי לצאת צריכים טיפול לעיתים קצת יותר רציני מכל הספרים וההרגעות ולשם כך יש תרופות

עם קצת עזרה

לפעמים קצת עזרה מבת הזוג עושה נפלאות, אצל רוב הגברים ליטוף של בת בזוג באיזורים ארוגניים (בעיקר באיזור המפשעה ואיבר המין)משפרת את הזיקפה מיידית. מילה קצרה כמו "עיזרי לי" והדרכה איפה יכולה לשפר את המצב להנאת שניכם.

למעלה