עצומה

עצומה

אני מניח שבתור פורום שמוקדש ללהקה אתם יודעים על זה כבר, ובכל זאת, אני אסכם בקצרה. למי שלא יודע: דפש מוד אמורים להגיע להופעה בארץ, ככל הנראה באצטדיון בלומפילד. הבעיה היא התאריך- 3 באוגוסט, שזה אומר תשעה באב. אני לא יודע כמה חובשי כיפות יש כאן, אבל אני מניח שללהקה יש מספר מעריצים לא מבוטל שמכבד את המסורת\ חובש כיפה, והחלק הזה מן הסתם היה רוצה להגיע להופעה אלמלא תאריכה הבעיתי. לכן אני מציע שאנו, מעריצי הלהקה מכבדי המסורת\ חובשי הכיפה, נריץ עצומה לדחיית ההופעה ביום או יומיים, על מנת שמעריצי הלהקה מכל הגוונים יוכלו להנות מההופעה. כל המעוניין להצטרף מוזמן לשלוח הודעה לאימייל [email protected] וכן רצוי להעביר את ההודעה הזאת הלאה לעוד פורומים, או לחילופין דרך מסנג'ר, אייסיקיו, אימייל וכו'...

SITEAM

New member
בתור מעריץ הלהקה שמכבד את המסורת

ו/או חובש כיפה, אני חושב שיש לך טעות "קטנה" - ההופעה תהיה ב-3.8 בערב - אחרי סיום צום תשעה באב... תקן אותי אם אני טועה

alpha80

New member
ואם כבר נתקן את כולכם

ואני מתפלא שכבר כמה פעמים זה נכתב ואף אחד לא טורח לתקן: ההופעה מתקיימת אכן ב-3 באוגוסט, בפארק הירקון, ולא בשום מקום אחר שכתבתם לא "כנראה" ולא "אולי". כרטיסים עולים כרגע 330 שקלים בקסטל, לא "בערך" ולא "אולי". כרגע = באופן זמני, המחיר יעלה הרבה מעבר לכך. דרך מועדון דפשמוד ניתן לקנות בחודש הקרוב בלבד כרטיסים במחיר 320 שקלים, שיכללו (ע"פ הפירסומים לפחות) כמה בונוסים שלא מקבלים בקנייה דרך קסטל והגרלות ל meet & greet עם הלהקה. כל הפרטים - בקישור "דפש מוד בישראל - קיץ 2006 - כל הפרטים!" שבפורום הרשמי של מועדון דפשמוד. וחוץ מזה, לכל מי שטס לפראג, בקישור שנקרא "שעות הטיסות לפראג" שבפורום הרשמי של המועדון תמצאו את כל הפרטים, מתי הטיסות, ומתי המפגש לחלוקת הכרטיסים. עצתי לכל החברים המכובדים שבפורום - או שמנהל הפורום יתעדכן באופן יומי שוטף בחדשות מהפורום הרשמי , (ואין בכך שום בושה, להיפך!!) או שהגולשים פה (שאני רואה אותם גם שם) יעדכנו ויתקנו, כי זה קצת מצחיק לקרוא פה הודעות ש"עדיין לא ידוע היכן יופיעו דפשמוד" ו"עדיין לא ידוע מה יהיה מחיר הכרטיס" בזמן שכבר חודשיים מדברים על זה, ואם לא שם, אז גם באתר הרשמי של הלהקה יש עידכונים של מיקום המופע תאריכו ומחירו. פרט לכך, שוב ברכותיי על הפורום החדש, ונראה אתכם אני מניח באוגוסט, אם לא לפני כן. נ.ב. - בקשר לחובשי הכיפות - תחילת המופע היא אחרי צאת תשעה באב, כך שאתם יכולים להיות רגועים. שום עצומה לא ממש תעזור במקרה הזה....

Bavmorda

New member
אלפא אתה ענק ../images/Emo70.gif ../images/Emo25.gif

וההופעה לא זז יום אחד לשום כיוון מה 03/08/06
אני לא הולכת לשנות את החתימות שלי עכשיו. BAV.

Bavmorda

New member
רכשת כבר ל03/08 ../images/Emo35.gif

כי אם אתה מתכונן לעבור בחודש הקרוב לקנות, הייתי רוצה שתקנה לי גם. לי קצת קשה להגיע לת"א בשעות הנקובות. (ותודיע לי לפני... יכול להיות שחברה שלי תצה גם).
התעשה ג'סטה למלכה שלך
BAV.

yotitoti

New member
ששששששששששש.....

לא עצומה ולא גרביים, העיקר שיבואו! תאכל ארוחה טובה כשיצאו שלושה כוכבים ותגיע. אחלה סיום לצום, לא?

למעלה