עצה

shaiganot

New member
עצה

היי, שמחה להכנס לפורום..ניסיתי למצוא תשובות בפורום אחר, אבל לצערי לא זכיתי לתמיכה מרובה שם. אתמול שכבתי עם חבר שלי בפעם הראשונה. אנחנו מאוד אוהבים (אני לא יודעת אם הפרופיל שלי מעודכן אבל אני בת 17) למרות שאנחנו לא הרבה זמן יחד. אתמול השתמנו בקונדום, אבל חבר שלי רוצה שאתחיל לקחת גלולות.אני קצת חוששת בגלל כל תופעות הלוואי שאומרים שגלולות גורמות, ועוד לא הצלחתי לקבל תשובה ממישהו שמבין. מהן בדיוק תופעות הלוואי שאני צריכה לצפות להן?

מזל טוב

אין ספק כי הפעם הראשונה היא מאוד מרגשת מהנה וכייפית, בעיקר עם מישהו שאוהבים. בעיקרון, קונדום זה סבבה, אבל פחות נוח ובעיקר אם אתם שניכם ללא ניסיון מיני קודם כך שבאמת מחלות מין זה פחות הבעיה. לכן גלולות זה הכי בטוח, והכי כדאי למישהי בגילך. עדיף לא לעשן עם זה אבל בעיקרון היום אין ממש תופעות לוואי חמורות. גלולות היום, חדישות, נקראות דור שלישי, ואין להן תופעות לוואי כמו פעם.

shaiganot

New member
היי לי

היי לי, תודה על תגובתך. בקשר לגלולות, לאילו תופעות לוואי עלי לצפות? והאם זה תלוי בסוג הגלולות?

כפי שכתבתי

גלולות היום הן הרבה יותר עדינות אין תופעות לוואי כמעט לעיתי מגרנות או בחילות אבל לא השמנה או שיעור כמו פעם....

Nastia144

New member
אין הרבה תופעות כמעט ואין..להיפך..

הגלולות מורידות את הכאבים אם היו לך..ומסדרות את המחזור. ממ...אל תשכחו לעשות בדיקה לפני הכל כן?

למעלה