עצה לכל המשחקים בסימס 2!

טיקיי

New member
זה קצת הורס...

המטרה של המשחק היא לגדל אותם כמו שצריך, בלי כל שניה לעצור את הגדילה. המטרה היא להספיק לעשות כמה שיותר דברים חיוביים ורצונות בחיים שיש להם, וכשאת עוצרת להם את החיים אז ברור שתספיקי מלא, זה הורס את כל הכיף. חוץ מזה למה תמיד הבן צריך לנקות אחרי הבת? למה שהיא לא תנקה? ולמה שתמיד יתחתנו בבית של הבן ולא בבית של הבת? אם כל הזמן תשחקי ככה, לדעתי ימאס לך מהר מאוד. זה יותר מדי מסודר וחוזר על עצמו וזה גם קל מדי. וזה מפספס את המטרה העיקרית של להספיק כמה שיותר בחיים. הקוד שעוצר גדילה הוא אחד הדברים שהכי הורסים את המשחק. אבל אני לא אקבע לך מה כיף יותר, זה עניין של דעה... לדעתי זה הורס את הכיף...

aninit

New member
אני, בכל אופן, מסכימה איתך.

בגלל זה אני מתכננת מש'ו טוב יותר. *מרגישה שאני יותר מדי נדחפת* דרך אגב, תודה!

Cat Woman 2005

New member
גם אני מסכימה איתך ../images/Emo113.gif

השימוש בצ'יטים הורס את האתגר במשחק ואם משחקים בלי אתגר זה ממש לא מעניין המדריך שלך דנה הוא טוב אבל לא הסגנון שלי אני אוהבת לנסות להספיק ללמד אותם הכל כשהם פעוטות בלי צ'יטים ולעבוד ישר ולבנות את הבית בלי צ'יט של כסף ואני הגעתי ככה ל162 אלף אבל סה"כ כל אחד ואיך שנהוא אוהב לשחק...

../images/Emo8.gifתגובה

לפי דעתי זה גם הורס ת'משחק כל הכיף שבמשחק זה לנסות להקים משפחה בכוחות עצמך בלי עיקופי דרך ובלי שיגרה!!!

LOVE SIMS 2

New member
נכון זה קצת הורס

אבל אני אוהבת חיי שיגרה מושלמים. בטח זה בסוף יימאס עליי, אבל בינתיים אני אוהבת שהכל מתוכנן ורגיל. אני מנסה כאילו שזה יהיה כמו בחיים האמיתיים כל הזמן ואני שונאת שקורים דברים לא הגיוניים. אני באמת לא יכולה בלי הקוד של הכסף, ואני לא מבינה את כאלה שמצליחים... איך אתם עושים את זה? ספרו לי. גם אני רוצה להיות כמוכם... באמת כל החוכמה זה לא להשתמש בקודים וזה, ושיקרו דברים משוגעים... אבל אני תמיד אוהבת שהכל מושלם ואין בעיות. נראה לי אני אעשה את תחילת המשפחה מושלמת, ואני אתנסה בכל הדברים בדורות הבאים. למשל אני רוצה להתנסות עכשיו בהצלחה בעבודה שלהם ובפרסי קריירה ובעצם שהכל יהיה מושלם... אולי אחר כך יהיו בדורות הבאים גירושים, ובגידות, ודברים משוגעים... לא יודעת... טוב, אבל אם אתם רוצים שהכל יהיה מושלם, תשתמשו במדריך הזה

טיקיי

New member
אם תצליחי בלי הקודים...

את תהני הרבה יותר, מניסיון... אני ביום אחד הצלחתי להגיע ל162 אלף כי קיבלתי מעבודה של שני אנשים בונוס של 75 אלף מכל אחד, ובהתחלה חשבתי שזה איזה באג במשחק... ועכשיו כשיש להם הרבה כסף אז אני פחות נהנה, זה פחות כיף לקבל העלאה בעבודה וללכת כי במילא הם בחיים לא יבזבזו את כל הכסף הזה... ואם זה היה קוד, אז זה בכלל היה הורס... לדעתי כדאי לך לפחות לנסות, אם תנסי בצורה רצינית אז בטוח שתצליחי, ואני מבטיח לך שתהני הרבה יותר...

טיקיי

New member
ועוד משהו...

למה תמיד הבן מנקה אחרי הבת? אני לא חושב שמישהו "צריך" לנקות בצורה קבועה, לא משנה אם זה בן או בת. בבית שלך רק אבא שלך מנקה את הכלים? ולמה תמיד מתחתנים בבית של הבן? אם את רוצה שרק הבן יציע את החתונה, את יכולה לפני זה להעביר אותו לגור בבית של האישה ורק אחר כך להתחתן, לדעתי זה לא ממש משנה.

LOVE SIMS 2

New member
אבל...

איך בנית את הבית שלהם ושמת להם את הרהיטים בלי הקוד של הכסף?!

x boy black

New member
מה בדיוק הבעיה בזה../images/Emo35.gif

כל כך קשה לבנות בית, ולקנות רהיטים בלי הקוד של הכסף? את קונה בית קטן, רהיטים זולים. יש בתים יקרים ויש זולים. בסימס2(וגם בעולם האמיתי) לא חייבים לקנות בית יקר, אפשר לקנות בית קטן, מכיוון שאין לכולם מספיק כסף. הכי כיף זה בלי הקוד של הכסף, כל האתגר זה לנהל משק-בית, להביא כסף לבית, ואחר כך לקנות בית יותר טוב, רהיטים יותר טובים, וכו'. כמו בעולם האמיתי.

shery13

New member
אני לא יודעת!

הסימים נורא בזבזנים! הם רוצים הרבה דברים! וצריך להגשים להם את השאיפות שלהם,אז אין ברירה! ואם נגמר הכסף הם יחיו בצמצום! וזה הדבר האחרון שאני רוצה! אז אין ברירה ואני משתמשת בקוד! בקשר לעצירת הגדילה..אנ'לא יודעת...הם לא גדלים כ"כ מהר.. תודה רבה רבה על המדריך :) שושה

*דווקא לא!*

נגיד המשפחה שלי, קניתי להם ביית ממש זול, והאמא זכתה להרבה קידומים, האבא כבר אסטרונאוט על מסוק, יש 2 ילים פעוטה ונערה, (אני לא יתחיל לספר הורים\אחים חורגים וכאלה..) הם גרים בבית 3 חדרים, רהיטים הכי זולים, אני מצמצמת בחשמל, ויש להם כבר מעל 36000 והם עוד- מעט יעברו לדירה חדשה!!! טיפ: עם אתם עורים דירה ואתם לא רוצים להשאיר ת'ביית, אז לפני שהם עוברים תמחקו אצלם ת'קירות והרצפות וזה ייתן להם עוד כסף, עדיף על למחוק במצב שכונה שאז זה לא נותן כלום!!!

paperdoll16

New member
זה ממש שטויות!../images/Emo54.gif

אם את טובה במשחק ויודעת לשחק אז אין שום סיבה שלא תצליחי לשחק בלי קודים. מתחילים מבית קטן ולאט לאט מתפתחים.. זה כל הכיף! זה ממש משעמם לשחק עם קודים.. אין לך שום אתגר. אני, אישית, משחקת בלי קודים ובלי free will (רצון חופשי) ואני מסתדרת מצוין.. אף עם לא מת לי סים, הם תמיד שמחים ומאושרים ואני מגשימה את השאיפות שלהם.. וזה לא שאני משחקת רק עם סים אחד או משהו כזה.. אני משחקת במשפחות שלמות.. אומנם זה קשה יותר לטפל ב-6 סימים בלי קודים ובלי רצון חופשי אבל זה הרבה יותר כיף לראות אותם אחרכך מתעשרים לאט לאט ולדעת שאת עשית את זה ולא קוד! אני הולכת לשחק עכשיו ולצלם לכם את הבתים שלי כדיי שתראו שאפשר גם בלי הקודים.

paperdoll16

New member
הנה כמה תמונות מאחד הבתים../images/Emo54.gif

אני משחקת בלי קודים ובלי רצון חופשי... דרך אגב, זה כבר דור שני של המשפחה הזאת.. ההורים שאיתם התחלתי את המשחק מתו כבר מזמן.. ובטח תשאלו את עצמכם איך זה יכול להיות שהבת שלהם מבוגרת והם עדיין לא הזדקנו.. אז זה בגלל שאני כל הזמן נותנת להם לשתות מהשעון חול הזה... מצטערת מראש על האיכות של התמונות.. אני יודעת שזה לא משו.. בתמונה הראשונה זאת הכניסה של הבית..

paperdoll16

New member
היחידה הנפדת (תמונה מרחוק)../images/Emo54.gif

כשהבת גדלה ולא היה לי כבר מקום בבית אז בניתי לה יחידה נפרדת.

למעלה