עצה לכל המשחקים בסימס 2!

paperdoll16

New member
אחרונה להיום../images/Emo54.gif

בעיקרון אני אף פעם לא כותבת בפורום או מעלה מונות אבל אני תמיד קוראת.. אם אהבתם את הבית והמשפחה נראת לכם מעניינת אתם מוזמנים להגיד.. ואם אתם רוצים אז אני גם אמשיך להעלות תמונות שלהם בהמשך..

paperdoll16

New member
זה כשהם עושים מה שבא להם../images/Emo54.gif

אם לא אומרים להם מה לעשות אז הם מחליטים לבד מה לעשות..

LOVE SIMS 2

New member
אה...

כדאי לי להתחיל משפחה חדשה בלי קודים? זה נשמע כיף... ואתה עושה במשפחות שלך בגידות גירושין וכאלה דברים שיהיה מעניין? ויש כזה מקצוע אסטרונאוט? באיזה מסלול עבודה? וכשחוטפים את הסימ שלי חייזרים איך הוא נהיה בהריון?

Cat Woman 2005

New member
כם גם לי נתנו בונוס אבל לכל אחד 35

אלף ככה שזה לא כל כך הרבה חוץ מזה זה קרה רק אחרי שהם הגיעו לדרגה הכי גבוה אז זה בכלל נורא נחמד...

כל הכבוד על ההשקעה

והנכונות לעזור, אבל אני חושבת שהרבה יותר שווה זה לשחק בלי הקוד שעוצר את הגדילה, כי הרי כל הקטע בסימס 2 הוא הגדילה :)

LOVE SIMS 2

New member
באמת...

אולי באמת יותר טוב לשחק בלי קודים... זה בטח הרבה יותר מאתגר... סימס 2!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מתגעגעת אליך!!!!!!!!!!!!!!!!!! בא לי כבר לחזור למחשב עם הסימס@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

itai282

New member
היי כולם, תסתכלו לכאן../images/Emo70.gif

רציתי לשאול את מי שעשה או עשתה את העצה האים שבונים את הבית הוא צריך להיות עשיר (מעל 20,000 סימולונים) או עני (מתחת ל-20,000 סימולונים)
בתודה רבה ומקווה שתעני על זה מהר itai282

loli121

New member
רוב הפעמיים.

אני משתמשת בקודים רק של כסף וזה בסדר לא משתנה ממש ...אבל נכון כייף להרוויח אבל אני אוהבת שהסימסים חיים טוב

מה אתה בסדר?

מזה השטויות האלה כל מה שאמרת זה שטויות במיץ עגבניות, אל תקשיבו לובכלל, תעשו משפחה דתית והבת נערה שלהם לא תהיה דתית ותתחתן אם חילוני וההורים שלה יזרקו אותה מהבית....(ואל תשככחו לשים פה תמונות של הדתיים)......

דניאל013

New member
דחוף תענווווו מה הקוד של הכסף

בבקשההה תענו לי מה הקוד של הכסףףףףףףףףףףףףףףףףף.?????????????????????????

למעלה