עצה לדיאטה

מיכל16

New member
עצה לדיאטה

אני צריכה להוריד בין 5-10 קילו בשבועיים, אני יודעת שדיאטה דראסטית רק תגרום לי אחר כך להעלות פי שתיים אבל הכוונה שלי היא אחר כך להיכנס למשטר דיאטה נורמלית, פשוט כרגע זה ממש דחוף, יש למישהו דיאטה מתאימה?

מיכל16

New member
אממ... ואם זה משנה

למרות שלא אבל אני יכתוב בכל זאת, שאני צמחונית, כלומר לא אוכלת בשר או דגים [כלומר משהו שפעם היה חי ;-) ], סתם מידע...

אלמי

New member
עצה לדיאטה

מיכל שלום. אני חושבת שזה כמעט בלתי אפשרי להוריד משקל כזה במשך שבועיים, אבל אני מציעה לך לעשות זאת בדרך הבטוחה ביותר, כדי שלא תתמוטטי. בעזרת תחליף ארוחה שמורכב ממשקה ויטמינים ומינרלים. אשמך לתת לך פרטים נוספים אם תחזרי אלי ל- EMAIL . בצלחה - אסתי.

מיכל,בואי אני אגיד לך משהו

מי שצמחוני מאוד קשה לו לעשות דיאטה.כי אם את לא אוכלת בשר לפחות פעם-פעמים בשבוע זה יכול להיות מסוכן.בדיאטה הגוף צריך להתרגל לאט לשינויים שחלים בו,ואם את לא אוכלת בשר,הגוף לא יעמוד בשינוי ואת עלולה להרגיש חלשה.צמחונות זה מתאים לאנשים שסובלים מכולסטרול בדם,לא לאנשים שרוצים לעשות דיאטה.אבל אם את בכל זאת צריכה לעשות דיאטה אז אין לך ברירה,את חייבת לאכול בשר.ואם תעשי את זה תוכלי להתחיל בדיאטה שאני מציע לך.זו דיאטה טיבעית שאני ירדתי איתה 21 ק``ג בשלושה חודשים.צרי איתי קשר באימייל לתיאום פגישה.

מיכל16

New member
ץראה

אני צמחונית בגלל אידאולוגיה [לא ניכנס לזה] כך שאני לא מתכוונת להפסיק, אני ישלח לך אי מייל תודה

למעלה