עסק חדש

usafun

New member
עסק חדש

אשתי עוסק פטור (אדריכלית פנים) והיא מבקשת להקים עסק למכירת מוצרי אופנה עם חברה שהיא שכירה. בשלב זה, היקף העבודה של אשתי אינה עובר את הסטטוס של עוסק פטור. מה צורת העסק שמומלץ לאשתי ולחברתה על מנת לקיים את השותפות הזו בהנחה שהיקף הפעילות שלהן יהיה גם הוא בסדר גודל של עוסק פטור (עד 64K ש"ח).
 
אחד אחד

אשתך עוסקת פטורה בעצמה ובנוסף היא רוצה להקים עסק עם שותפה? למיטב זכרוני, שותפות איננה יכולה להיות עוסק פטור. למה שהחברה לא תפתח עוסק משלה ותעסיק את אשתך כשכירה ו/או קבלנית משנה? אבל אם אתה מדבר על חנות שהמחזור שלה יהיה פחות מ 64,000 שקל לשנה האם יש לה בכלל הצדקה?
 
תיקון קל

גם שותפות יכולה להיות פטורה מדיווח למע"מ. לא מזמן פתחתי שותפות כזו.
 

usafun

New member
ואיך תגדיר מחזור לעוסק פטור?

רק מכירות? גם הוצאות העסק?
 

noya295

New member
הקמת אתר אינטרנט

ברצוני להקים עסק שמספק שירות מסויים ע"י האינטרנט. מאחר וחוץ מלגלוש באינטרנט אין לי שום ידע אחר בנושא, האם כדאי לי בכלל להיכנס למיזם החדש. אם כן כיצד עלי להתחיל ולמי לפנות ?
 

יהודן

New member
חסר סיכוי

הקמת אתר אינטרנט שיצליח (להבדיל מזה שלא) דורשת הבנה בתחומים רבים: ידע בסיסי בעיצוב, ממשק משתמש, פירסום, שיווק, מסחר אלקטרוני ועוד ועוד. לבד בתקציב קטן ובלי הבנה מעמיקה ברשת - הסיכוי להצלחה דורש נס. אם תמצאי לך שותפים שכן מתמצאים בתחום והתקציב יהיה ראוי, ובתקווה שהרעיון ראוי ודרוש - הסיכויים להצלחה גדלים..
 

תמי2001

New member
נדמה לי שלא מדובר בהקמת אתר

אלא שימוש באינטרנט למטרות כלשהן בתוך הפעלת העסק. האתר יכול להיבנות על ידי אנשי מקצוע שיתנו לבחור ממשק דרכו יוכל לנהל את ענייניו לפי צרכיו. כל מה שהוא צריך הוא אנשי מקצוע טובים. ולעבוד בסביבת אינטרנט - כל אחד יכול.
 

תמי2001

New member
../images/Emo52.gif - יהודן - גם אני לא קראתי

בצורה מעמיקה את דבריך. חוזרת בי מ"כל אחד יכול" - הכוונה שלי היתה לנושא הטכני וההערה שלך דוקא היתה נכונה בנושא ההיכרות עם הרשת וכו'.
 
למעלה