עסק בתחום ההדרכה

עסק בתחום ההדרכה

שלום לכולם,
יש לי שאלה בנוגע לתחום ההדרכה:
במידה ואני רוצה לספק שירותי הדרכה בתחומים שונים לבתי ספר, תנועות נוער או מכינות קדם צבאיות (למשל), האם אני צריך אישורים מיוחדים או ביטוחים מסוימים?
האם יש הבדל בין הדרכה בכיתה להדרכה בשטח בהקשר לשאלה?
אשמח לתשובה.

Alexsushi

New member
הכל תלוי בדרישות הלקוח

ראשית תמיד כדי שיהיה לך ביטוח, אך אתה גם תשים לב שברב הפעמים ( תלוי בסוג הביטוח) זה ממש לא כדאי כלכלית.
במוסדות חינוך לרב יש ביטוח על כל הפעילויות שהתלמידים מבצעים.
במידה והפעילות נעשית במוסד אז אתה דיי מכוסה, במידה ויוצאים החוצה, זה כבר עניין של הלקוח עצמו ומה הוא דורש.
ליתר ביטחון תגיד שאין לך ביטוח ושאם הלקוח מעוניין שהוא יבטח ( בכל מקרה זה יצטרך להיות כלול בתמחור בצורה כזו או אחרת...)

בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה, זה תחום עם חסמי כניסה מאוד קשים וארוכים

doron700

New member
אישורים ביטוחים וכ"ד

חברי
השאלה שלך די מטעה
כול אדם יכול להדריך מה שהוא רוצה ומה שהוא מבין
חברות ביטוח לא מבטחות כך סתם...אם אתה רוצה ביטוח למה? לך? לצד ג? למה?
אם אתה רוצה להיות כמדריך מוסמך של משהו. האם יש לך את ההסמכה. ואם אתה מסמיך. האם אתה עומד בתנאי קיום הקורס שיכול להסמיך.
אני מבין שאתה דואג ורוצה להיות בטוח אבל אין כללים גורפים בתחום הזה-גם מאמן כושר חיצוני שמדריך פרטי בבית אין לו ביטוח צד ג. מקסימום יש לו ביטוח על עצמו
תהיה יותר ספציפי ואפשר יהיה להנחות
דורון עמית
www.doronamit.co.il

Alexsushi

New member
הי דורון, התשובה שלך לא מדויקת

במידה והוא מעוניין לבצע סדנאות או פעילות שהיא פחות שגרתית אז הוא חייב לוודא כי יש ביטוח.
מדריך כושר פרטי שמגיע אליך הביתה מכוסה בביטוח שיש לך בבית ( בעצם אתה צריך לדאוג לביטוח)
אבל אם במקרה הוא ייצא איתך לריצה החוצה ואתה תדרוך לא נכון על הרגל דבר שיגרום לך לנזק ואף לאובדן ימי עבודה... אז אם למאמן הכושר אין ביטוח הוא חשוף לתביעה

למעלה