ענייני כביסה

פנינצה

New member
ענייני כביסה

בוקר טוב ושבוע טוב, תגידו איך אתן מסתדרות עם נושא הכביסות, כלומר האם אתן מפרידות בין לבן לצבעוני ואת הלבן מרתיחות, האם אתן מקפידות לא לערבב בין כביסת התינוק לכביסה שלכם או של האחים הגדולים יותר? ואם אתן כן מערבבות אז באיזה סבון אתן משתמשות? הבעיה אצלי היא שיש לי רק תינוקת אחת (בינתיים) ועד שאני מגיעה לכמות מספיקה למלא מכונה אני כבר צריכה את הבגדים, החיתולים והמצעים האלה. האמת קצת חטאתי בלערבב עם הכביסה שלנו ואז השתמשנו באבקה שלה. אני לא שלמה עם זה. בבקשה מנסיונכן...

אביטלתל

New member
למה לכבס לה בנפרד ?

אצלנו הכל ביחד אין הפרדת צבעים מקסימום כביסה נפרדת לבגדים עדינים בגדים חדשים מכבסים ביד כדי להוריד קצת צבע כביסה לתינוקות בנפרד הגיונית עם מדובר במצבים בעייתיים כמו אלרגיות ורגישויות ידועות. אבל בהנחה שהתינוקת שלך לא חיה בבועה סטרילית, היא כבר נחשפה לכל מה שיש בבגדים שלך.

גל 400

New member
אצלי זו מכבסה עירונית ממש

עם ארבעה ילדים אני כבר לא מפרידה כל כך , אני גם כך לא עומדת בכמויות של הכביסה. את הכביסה של הקטן הפרדתי בהתחלה ולפעמים כיבסתי ביד אך במחשבה לאחור.. מדוע לא לכבס עם בגדי הילדים האחרים וביחוד כשהאבקה מיועדת לתינוקות??

הפרדנו עד גיל שנה 9 חודשים

בערך כולל כיבוס באבקה לתינוקות, וכשתוולד השניה נפריד גם. אבל אני עדיין מפרידה בין כביסה לבנה מגבות ותחתונים שחור צבעוני יש כמויות למכביר
אז אין בעיה של כביסה שמתעכבת. לגבי הסבון- מה שבמבצע ומריח טוב.

shapir1

New member
אני הפרדתי בין הבגדים שלו לשלנו עד

שנגמרה לנו האבקה המיוחדת לתינוקות. היום אני מכבסת הכל ביחד, ממש אין צורך להפריד.

פנינצה

New member
תודה לכולן על התגובות. לגבי האבקה

אם אני מכבסת ביחד אז כדאי לכבס עם אבקה שמיועדת לתינוקת או רגילה, או שאבקת כביסה לתינוקות גם כן נועדה לפרנס את היצרנים ולהוסיף לנו מוצר נוסף לסל?!

גל 400

New member
גם אני חושבת שהאבקה נועדה לפרנס את

היצרנים ואפשר לכבס ביחד

Rakefetsagman

New member
רצוי חומר כביסה בריא לכולם

ואז אין צורך להפריד. חוץ מהפרדה רגילה ללבן שחור וצבעוני. דגת הבננות למה הפרדה למגבות עם התחתונים? (אשמח ללמוד משהו חדש)

Rakefetsagman

New member
אהה כמובן ../images/Emo163.gif

מכל מלמדי השכלתי. טוב, אם כבר (בכל אשם הקיבוץ) :- ] אז כבר : באיזו טמפרטורה לכבס? והאם להפריד בין תחתונים למגבות? ומה אם הצבעים? הם לא ידהו או יצבעו את הלבנים? תודה מאוד, ממאותגרת כביסה

../images/Emo13.gif גם אני במועדון המאותגרות

ולומדת כל פעם משהו חדש. תחתונים למגבות- יחד, וגם את תחתונים לבנות למעט חזיות לבנות. לא עבר לי (צבע בנתיים). את הנ"ל אני מכבסת ב 40-50 מעלות. - את הכביסה ה"רגילה" (צבעוני בהיר/כהה) אני מכבסת בתכנית מקוצרת ב-30 מעלות. - את הכביסה הלבנה אני מכבסת בתכנית לכביסה לבנה. אבל מציינת שזה עניין אישי. יש לי חברה שמכבסת הכל יחד בטמפרטורה נמוכה. אישית, הטמפרטורה הגבוהה במגבות ובתחתונים נותנת לי הרגשה יותר נקיה.

Rakefetsagman

New member
דגה יקרה ../images/Emo140.gif אני מצטרפת!

והולכת ליישם את תוכנית הכביסה שלך. סופסוף מישנה סדורה וברורה בתחום כ"כ מבלבל.

אמארונה

New member
אנחנו מכבסים הכל ביחד

עם אבקה רגילה למרות שאני מודה שאחרי הלידה גם אנחנו כיבסנו בנפרד עם אבקה מיוחדת לתינוקות, אבל מיד אחרי שהאבקה נגמרה כבר לא טרחנו לקנות שוב כי הבנו שזה מיותר. אף פעם לא הרתחנו את הכביסה אלא את הכל אנחנו מכבסים בכביסה רגילה. בהתחלה היינו עושים הפרדה של צבעים בהירים וכהים, אבל מאז שגילינו את דפי הכביסה שמונעים את מעבר הצבע מהבגדים, גם את ההפרדה הזאת אנחנו לא עושים. לגבי איזה אבקת כביסה - אז אנחנו משתמשים בסנו כי הם היחידים שאנחנו יודעים עליהם שהם לא מבצעים ניסויים בבעלי חיים או שלא נקנו ע"י חברה שמבצעת כאלה.

אמארונה

New member
זה נקרא woolite color protection

וזה בעצם דפים שמכניסים למכונת הכביסה יחד עם הכביסה והם מאפשרים לנו לכבס כביסה לבנה עם צבעונית בלי חשש כי הם מונעים את מעבר הצבע מהבגדים. אנחנו קונים את זה בסופר או בסופרפארם.

Manty

New member
אני מכבסת בנפרד רק

את החיתולים (קודם משרה במכונה בלילה ואז מכבסת במסלול הארוך). כל השאר אני מכבסת יחד, ואת כל הכביסה (כולל החיתולים) אני משתמשת בנוזל כביסה ללא ריח, ועם מעט כימיקלים (של חברת הקו-אופ פה). לא מפרידה צבעים, לא משתמשת במרכך ותולה הכל בשמש (אין מייבש).

fifin5

New member
manty מה בלי מרכך?

יש משהו מיוחד שבגללו את לא משתמשת או סתם?

בבולה

New member
ביחד

עד היום כיבסתי עם שלנו. אבל הקטנה רגישה לכל מיני סבונים למיניהן (גורמים פריחה) אז אנחנו עוברים למוצרים של אקובר לכולנו (שגם אנחנו קצת נתפנק.

למעלה