ענייני דיומא - סקר שבועי

xanadu

New member
ענייני דיומא - סקר שבועי

רבותיי וגברתי - השאלה הבוערת של השבוע

Liroy25

New member
הנסיך שלי!!

פתאטי אני יודע אבל חוסך לי סצינות בבית... הייתי מעדיף את הלוק של וויל עם האופי של קארן.

xanadu

New member
תגיד למישהו שמציץ מעבר לכתף

שיביא לך משהו מהמקרר ואז תכתוב מה אתה באמת חושב.

אני לא מציץ

ללירוי אין שום בעיה להעיף אותי מהחדר אם הוא לא רוצה שאראה מה הוא כותב והוא לא מהסס לעשות זאת, חוץ מזה אף אחד לא צריך לשלוח אותי למקרר ממילא אני לידו רוב הזמן- דוחף את הראש בפריזר ואוכל יופלה - פרות יער דקיקים. וחוץ מזה אני יודע מה לירוי באמת חושב - וויל .

Yaniv-DC

New member
האמת... שהשתשובה היא קרן.

אין עליה, לא הייתה עליה, לא תהייה עליה, אפילו לא במבה. אבל אם בין ג´ק וויל צריך להכניס, הרי שוויל. מאז שהוא נפטר מהשיער הארוך המזעז (נו, קנדי, יש להם צרות משלהם), מאז שהוא בילה קצת יותר בחדר כושר, ולמרות שהוא סטרייט, הוא הרבה יותר שווה מג´ק, ש... בעצם... לא שווה בכלל.

ביג דיל

New member
לרקום כל מילה על כרית!!!

ודרך אגב - מזל טוב למאי ולירוי על הפורום החדש. יפה לכם...

.m

New member
האמת...?

למרות שוויל וג´ק מקסימים, כל אחד בדרכו, ולמרות שקארן היא-היא הכוכבת האמיתית של התכנית, גרייס היא היחידה שהייתי שוקלת להכניס למיטתי...
mai

עודד א

New member
למה להתפשר, אני אומר...

המראה של וויל הביצ´יות של קארן ההומור של ג´ק ו...אממ....אא.... שגרייס תביא בונבוניירה (אחרת אני בכלל לא מבין למה היא תורמת)

DJNYC

New member
לא זה ולא זה...

(ומה הקשר לזוגיות/סקס?) אה.. הבנתי.. בערך.. נגיד.

xanadu

New member
בעיה

נראה איך אתם יוצאים מזה - ג´ק יאחר לך לפגישה, יריח מבושם של גבר אחר, אתה תשלם על המונית, הוא ייקח אותך למקום הכי צ´יזי בעיר, יזמין את הדרינק הכי יקר, על חשבונך כמובן, ידבר איתך בלשון נקבה, יצעק כל השיחה, יתנשק עם כל מה שזז, יעשה עיניים למלצר, ידבר על המכנסיים מזארה ועל בריטני ספירס. בסוף הערב כשתתנשקו הוא יכניס לך ישר את הלשון לפה. ואז יהיה לך סקס פרוע שתזכור אחר כך חצי שנה בחלומותיך. אולי לא תזכור איך קוראים לו, אבל איברים רלוונטיים ועוד איך תזכור. וויל ייקח אותך למסעדה שקטה עם אוכל גורמה, יבוא לאסוף אותך, יעזור לך לבחור מהתפריט, יציע לך מהקינוח שלו, תדברו על פוליטיקה, טיולים בעולם והסרט האחרון של אלמודובר. אתה תצחק מהבדיחות שלו, הוא יצחק מהבדיחות שלך. תלכו הביתה, הוא ידליק נרות, ישים דיסק של ליאונרד כהן ברקע, תתנשקו שעה, תגיעו למיטה ויהיה לך את הסקס הבינוני והמתסכל של חייך, שאחר כך לא תוכל לשכוח כמה שהוא היה מעצבן. אז מה נשאר? זאתי כמובן

Yaniv-DC

New member
וסתם ככה שתדעו...

הבוקר הוכרזו המועמדים לאמי ה-54 שיתקיים בספטמבר. את המועמדים הציקו השחקן שמגלם את ויל, והשחקנית שמגלמת את קארי מ-ER. בקיצור - שתי דמויות עליזות. יפה להם. תשמחו לגלות שהסדרה ויל וגרייס מועמדת זו השנה השלישית ברציפות לקבלת הפסל היוקרתי, תשמחו פחות לגלות שלא ויל, לא ג´ק ולא קארן מועמדים לפרס השחקן/ית. מי היחידה שכן מועמדת? דברה מסינג, הלו היא גרייס היהודייה, בכל זאת ניו יורק. כל שאיכשהו יצא שהסטרייטינג צדקה ולקחה איתה למיטה את הבחירה הנכונה

למעלה