ענבר שיראל

ענבר שיראל

ענבר ישראל - אכזבת אהבה -------------------------------- אני יושבת פה אתה לא לידי איך זה שפתאום עזבת אותי תקופה ארוכה יחד איך פתאום הכל נגמר לא מבינה מה לך קרה אכזבת אהבה תקופה ארוכה יחד איך פתאום הכל נגמר לא מבינה מה לך קרה אכזבת אהבה פזמון: עוברים ימים קשים עלי אם אתה אוהב תחזור אלי די סבלתי מה עוד אלוקי לא רוצה לכאוב עד מתי כמה עוד אבכה כמה עוד אסבול אין לי לילה אין לי יום לא רואה עוד אור אין לי לילה אין לי יום לא רואה עוד אור הדלת נסגרה למה זה קרה מהיום שעזבת אני עוד בודדה פגעת בי נורא אבדה בי התקווה באהבות יותר לא מאמינה פגעת בי נורא אבדה בי התקווה באהבות יותר לא מאמינה פזמון: עוברים ימים קשים עלי אם אתה אוהב תחזור אלי די סבלתי מה עוד אלוקי לא רוצה לכאוב עד מתי כמה עוד אבכה כמה עוד אסבול אין לי לילה אין לי יום לא רואה עוד אור אין לי לילה אין לי יום לא רואה עוד אור

ועוד אחד של ענבר

ענבר ישראל - תן לחיות בשקט ---------------------------------- די אל תתקשר אלי אל תציק לי שוב יש לי כבר אהוב תן תן אויר לנשום תן לי כבר לחיות עם אהובי שלי לא רוצה אותך לא רוצה אותך עזוב אותי לחיות עם אהובי פזמון: כל יום הוא מצלצל אלי מבקש לצאת איתי הוא לא מבין את המילה עזוב אותי לנפשי אהובי אהובי מקנא שאתה רודף אחרי איזה צרות אתה עושה איזה מכה נפלה עלי ביי את תחשוב עלי אני כבר לא אשוב גם עם זה עצוב צא צא מנשמתי אתה עושה לי בלאגן עם החבר שלי לא רוצה אותך לא רוצה אותך עזוב אותי לחיות עם אהובי פזמון: כל יום הוא מצלצל אלי מבקש לצאת איתי הוא לא מבין את המילה עזוב אותי לנפשי אהובי אהובי מקנא שאתה רודף אחרי איזה צרות אתה עושה איזה מכה נפלה עלי

וקבלו את יוסי עדן

יוסי עדן- ממשיך את החיים ========================= איך אהבתי את אותה ילדה ורציתי רק להיות שלה היא הלכה עכשיו לאחרים ולא תחזור לעולמים היא הבטיחה שנאהב לעד איך הקשר כך פתאום אבד בלילות נשבענו מול הכוכבים שנאהב תמיד לעולמים איך שמרו עלינו אז המלאכים והיום אנחנו רחוקים עכשיו היא עם בחור אחר ואני לבד בתוך משבר היא הבטיחה שנאהב לעד איך הקשר כך פתאום אבד אני ממשיך את החיים עימך כואב לי מבפנים אני ממשיך את החיים עימך כואב לי מפבנים איך אהבתי את אותה ילדה ורציתי רק להיות שלה היא הלכה עכשיו לאחרים ולא תחזור לעולמים בתוך ביתך ישבתי ולהורייך רק הסברתי שאותי את לא אוהבת ועם אחר הולכת לחיוך שלה נכנעתי ולשפתיה התמכרתי לא ידעתי מה קרה לי איך בא האמנתי כל חיי רק לה הדגשתי ואת ליבי מסרתי איך היום אני הבנתי שאת הכל הפסדתי היא הבטיחה שנאהב לעד איך הקשר כך פתאום אבד אני ממשיך את החיים עימך כואב לי מבפנים אני ממשיך את החיים עימך כואב לי מפבנים איך אהבתי את אותה ילדה ורציתי רק להיות שלה היא הלכה עכשיו לאחרים ולא תחזור לעולמים

ואת אלון חסון

אלון חסון- אסור לנו להתאהב ================================= "תפתחי את הדלת וואו זה אבא שלי מה נעשה עכשיו תפתחי את הדלת את לא שומעת? אני יודע שהוא שם אסור שיראה אותך... אמרתי לך שאסור לנו להיפגש ששש...תהיה בשקט שהוא לא ישמע אותך" כמה תגידי כמה כמה עוד אפשר לברוח ולסבול את הכאב למה למה למה אסור לנו להתאהב..למה למה למה במקום מרוחק אנחנו נפגשים ושם מהאמת שוב מתחמקים בסתר מתחבקים אהבתנו מסתירים את האהבה הזאת כולם פוסלים לשכוח מנסים שאנו שוב טועים ולאט לאט בחושך אנו נסחפים הדמעות פתאום זולגות שהאורות עולים זו השעה ללכת בוכים ונפרדים אוי למה אלוקים אסור לנו להתאהב כמה אפשר לברוח ולסבול את הכאב התאהבנו לא חשבנו מה אסור ומה מותר אם לאהוב זה פשע גורלנו כה אכזר אוי למה אלוקים אסור לנו להתאהב כמה אפשר לברוח ולסבול את הכאב התאהבנו לא חשבנו מה אסור ומה מותר אם לאהוב זה פשע גורלנו כה אכזר אסור לנו ילדה להמשיך ולשקר כי יבוא היום ואנו נצטער חייבים לעצור את הכל ולוותר כי בסוף זה רק יכאב לנו יותר כמה זה כואב כי הסוף קרב גם עם זה נגמר ילדה לא אוכל להתאהב חבקי אותי בחום נפשי נעולה תני לדמעות לזרום פעם אחרונה אוי למה אלוקים אסור לנו להתאהב כמה אפשר לברוח ולסבול את הכאב התאהבנו לא חשבנו מה אסור ומה מותר אם לאהוב זה פשע גורלנו כה אכזר אוי למה אלוקים אסור לנו להתאהב כמה אפשר לברוח ולסבול את הכאב התאהבנו לא חשבנו מה אסור ומה מותר אם לאהוב זה פשע גורלנו כה אכזר אוי למה אלוקים אסור לנו להתאהב כמה אפשר לברוח ולסבול את הכאב התאהבנו לא חשבנו מה אסור ומה מותר אם לאהוב זה פשע גורלנו כה אכזר אוי למה אלוקים אסור לנו להתאהב כמה אפשר לברוח ולסבול את הכאב התאהבנו לא חשבנו מה אסור ומה מותר אם לאהוב זה פשע גורלנו כה אכזר

ועוד מאלון חסון

אלון חסון-לקחו לי את החופש ================================== כואב ילדה שלי בין סורגים עודני דמעה ועוד דמעה זולגות ממני בן אדם חי מת זהו גורלי בחירות למעלה זהו עולמי בן אדם חי מת זהו גורלי בחירות למעלה זהו גורלי לקחו לי את החופש ריבון העולמים לקחו ולא החזירו אנשים רעים אם רק ידעתם מהם אסירים כל אדם טועה שופט הוא אלוקים אם רק ידעתם מהם אסירים כל אדם טועה שופט הוא אלוקים אדם הולך בדרך דרך בלי תקוה זורם הוא עם הדרך לאן הוא לא ידע נופל בין צינוקות דלת נסגרה בחירות למעלה אין דרך חזרה נופל בין צינוקות דלת נסגרה בחירות למעלה אין דרך חזרה לקחו לי את החופש ריבון העולמים לקחו ולא החזירו אנשים רעים אם רק ידעתם מהם אסירים כל אדם טועה שופט הוא אלוקים אם רק ידעתם מהם אסירים כל אדם טועה שופט הוא אלוקים "תכניסו אליי את האסיר בבקשה -כן המנהל רצית אותי? אני מאוד מצטער לבשר לך בשורה מאוד רעה -מה הבשורה המנהל? מה כבר יכול להיות? הבקשה לחנינה ששלחת-היא לא אושרה אני מאוד מצטער -לקחו לי את החופש ריבון העולמים לקחו ולא החזירו אנשים רעים" לקחו לי את החופש ריבון העולמים לקחו ולא החזירו אנשים רעים אם רק ידעתם מהם אסירים כל אדם טועה שופט הוא אלוקים אם רק ידעתם מהם אסירים כל אדם טועה שופט הוא אלוקים לקחו לי את החופש ריבון העולמים לקחו ולא החזירו אנשים רעים אם רק ידעתם מהם אסירים כל אדם טועה שופט הוא אלוקים אם רק ידעתם מהם אסירים כל אדם טועה שופט הוא אלוקים

למעלה