"עמק הירדן" 1934.

מצב
הנושא נעול.

krause

New member
תעריפי נסיעה בדליז´נסים.

"עמק הירדן" 1934.
קואופרטיב עמק הירדן לפני מיזוגו עם אגד 1934,חצר קיבוץ אפיקים. הכרטיסים שייכים לאוטובוס אשר בתמונה!! מה מודל האוטובוס? והמשאיות?
תעריפי נסיעה בדליז´נסים.
הדליז´נס (עגלת נוסעים רתומה לסוס)האחרון בתל אביב חוסל בשנות ה 30. הקובץ המצורף הינו קובץ של צילומי כרטיסים. לי אין כרטיס שכזה. כמובן שהכרטיסים הינם מתחילת המאה ה20 כמובן.

krause

New member
שרות מכוניות"עמק חפר"

"עמק הירדן" 1934.
קואופרטיב עמק הירדן לפני מיזוגו עם אגד 1934,חצר קיבוץ אפיקים. הכרטיסים שייכים לאוטובוס אשר בתמונה!! מה מודל האוטובוס? והמשאיות?
שרות מכוניות"עמק חפר"
התאור קיים על הקובץ המצורף. שימו לב לאוטובוס הממוגן.הצילום ממאורעות 1936.להיות נהג חגור באקדוח,היה אז כמו היום טייס לפחות. אגב על הנהג ,גרשון בית הלחמי מכפר ויתקין כתבו את השיר, "הנהג שלנו חברהמן,הוא יוביל אותנו......

krause

New member
"עמק הירדן" 1934.

"עמק הירדן" 1934.

האוטובוס הוא "וויט 611"

"עמק הירדן" 1934.
האוטובוס הוא "וויט 611"
שהיה נפוץ בשנות השלושים והארבעים. הזיהוי הוא לפי העיקול הקטן בקצוות העליונים של המסגרת המוכספת שלך הרדיאטור. בקובץ המצורף אני מסביר למה אני מתכוון.

krause

New member
בני ,תודה.

האוטובוס הוא "וויט 611"
שהיה נפוץ בשנות השלושים והארבעים. הזיהוי הוא לפי העיקול הקטן בקצוות העליונים של המסגרת המוכספת שלך הרדיאטור. בקובץ המצורף אני מסביר למה אני מתכוון.
בני ,תודה.

יהוושע

New member
אתה יכול להסביר את התמונה?

שרות מכוניות"עמק חפר"
התאור קיים על הקובץ המצורף. שימו לב לאוטובוס הממוגן.הצילום ממאורעות 1936.להיות נהג חגור באקדוח,היה אז כמו היום טייס לפחות. אגב על הנהג ,גרשון בית הלחמי מכפר ויתקין כתבו את השיר, "הנהג שלנו חברהמן,הוא יוביל אותנו......
מדוע נראה הנהג כשהוא ישוב מחוץ לאוטובוס , כמו על טרקטור? האם זה היה מנוע ו " נגרר " ?

krause

New member
התמונה מצולמת בטקס

מדוע נראה הנהג כשהוא ישוב מחוץ לאוטובוס , כמו על טרקטור? האם זה היה מנוע ו " נגרר " ?
התמונה מצולמת בטקס
הבאת ביכורים.הנהג עושה "פוזה" למצלמה.זה אוטובוס לחלוטין,ולא טרקטור או נגרר.

גרשון בית הלחמי הוא האח של סבי

שרות מכוניות"עמק חפר"
גרשון בית הלחמי הוא האח של סבי
אתה רציני בקשר לשיר? לא ידעתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה