עמיר גולדברג

קודם כל

אני לא אוהבת את הקטע הזה של ממש הערצה למתמודד מסוים, הם בסה"כ בני אדם.. לא צריך לצאת מגדרנו. עכשיו לעניין ההודעה: עמיר הוא טיפוס קשה, ולא מפתיע שהרבה לא הסתדרו איתו בהתחלה, גם לא מפתיע שהיה לו הרבה יותר קל לרדות באנשים שהיו צעירים ממנו. פרידה צדקה כשאמרה לו שלאנשים כמוה או יגאל.. או דנה , הוא בחיים לא היה אומר :" לך תעשה". אני לא מכירה את שי מהעונה הראשונה כך שאין לי למי להשוות, בעיניי נכון לרגע זה,אין לי בעיה רצינית עם עמיר,ואני לא רואה בו בנאדם רע. הוא די בסדר לדעתי כרגע.

סמירנו23

New member
הסיבה שפתחתי את השירשור הזה

היתה מסיבה אחת בלבד ואני שמח שכולם יכולים לקרוא את מה שהרוב כתבו..ולהבין...כמה קל לשפוט בנאדם בגלל 48 שעות ראשונות... וכמה שזה טעות

bibaso

New member
בעונה הראשונה הליהוק היה מצויין מהבחינה הזאת

שרוב האנשים היו טיפוסים ציבעוניים, גם לא היו מודעים למצלמות כמו היום, ולא למה שקורה בחוץ (אפילו לא לזה שקורה משהו בחוץ).. וגם כמובן כשמשווים אנשים לאחרים שהיו בבית - את לא יודעת על מה מדובר, וחלק מהרושם הראשוני של הצופים קשור לזה. וכמובן פיספסת את יוסי בובליל..

../images/Emo45.gif

הוא נכנס בתחילת התוכנית בפול גז לכל הכיוונים. לאחר השיחה עם יגאל, פרידה ואף ההערות של סיוון הוא בהחלט שינה גישה והוריד הילוך. אני זוקף זאת לטובתו כאדם שמסוגל לקבל ביקורת,להפנים ולנסות להשתנות בהתאם. יש בבית האח הגדול לא מעט דיירים שלא מסוגלים לקבל ביקורת ותמיד ישארו עקשנים בעמדותיהם. נ.ב גם אני חושב שבסיוון אברהמי יש יותר מאשר מראה חיצוני ויש קסם דוקא באיפוק ,ענווה ובעידון שלה

צליל191

Well-known member
דעתי על עמיר

סליחה אם אני חוזרת על חלק ממה שנאמר פה כי קראתי רק כמה תגובות. אני חושבת שסימנו את עמיר ישר מההתחלה כי כנראה יש צורך לעשות השוואות לעונות קודמות ולמצוא את "הרשע" החדש ועמיר היה "חכם" מספיק בשביל לבלוט בצורה הזו ולגרום לכך שיסמנו אותו. אני חושבת שעמיר באמת בחור טוב ושבאמת אכפת לו מאנשים אבל או שהוא תמים מידי או שהוא לא חכם במיוחד, כי אם הוא חושב שההתעסקות האובססיסית הזאת בסדר וניקיון תוביל אותו רחוק, הוא טועה. אני חושבת שהרבה אנשים בבית נהנים מהאובססייה הזו שלו כי בלעדיה, הבית היה במצב הרבה יותר גרוע מבחינת ניקיון, הגיינה וכו' אבל הם בחוכמה שותקים ונותנים לו "להוביל" ולקבל את כל האש. לגבי רודן, שתלטן וכו', פרידה ויגאל כ"כ כ"כ יותר גרועין ממנו שאני באמת לא מבינה לפעמים דווקא את ההתעסקות הבלתי פוסקת בעמיר. בכל מקרה, חבל שהוא לא יכול קצת להרגע ולהפנים שהוא במשחק חברתי כי בשורה התחתונה כמו שאמרתי, הוא בחור טוב וחיובי והוא באמת אחד האנשים שאני הכי מחבבת בבית.

stabilo7

New member
למען האמת...

עמיר הוא לא מישהו שהייתי שולחת לו אסאמאסים, ואפילו הייתי מעדיפה שהוא יעזוב את התוכנית ובהקדם. זה לא שהוא בן-אדם רע, ואין צורך ללכלך עליו- ולא על אף מתמודד אחר, ואתה צודק שיש גם צורה להגיד ביקורת... אז- עמיר באמת שינה את ההתנהגות שלו מתחילת התוכנית, הוא הרבה פחות רודן בחלשים ממנו ממה שהיה בהתחלה. אבל- כמו שאני רואה את זה, עמיר שינה את ההתנהגות רק מהפחד להיות שוב מועמד, או מהפחד שלא יצביעו לו בבית, ולא בגלל שינוי פנימי ואמיתי שעבר עם עצמו. מדי פעם יוצא ממנו האגרסיביות המגעילה שהוא מנסה להחביא בנתיים.. וכשזה יוצא זה בלתי נסבל. אגב, אם יגאל לא היה עושה לו את השיחת מאפיה ההיא, הוא גם לא היה מוריד פרופיל כל כך. דרך המסך זה נראה כאילו הוא מעמיד את עצמו גבוה מאוד מעל כל השאר, וכמישהו לא יודע להסתכל בגובה העיניים וחושב שהוא טוב יותר מכולם, זה גם לא בדיוק שובה את לב הקהל. ולגבי הבחירה של "הבחורה הכי יפה וחכמה" (?).. לא יודעת עד כמה זה נכון להגיד... היא לא נראית שבא לה עליו במיוחד.. וכשכן רואים קרבה זה נראה מאולץ (לדעתי). בסך הכל הם זוג משעמם, שלא מעניין לראות.. סיוון אומרת "נכון" על כל דבר, וגם שהיא נפתחת זה לא ממש דברים מעניינים להקשיב להם. זה נראה כאילו הם זורמים עם מה שהיה בהתחלה, כי עכשיו לעצור זה כבר שם אותם במקום בעייתי. ודבר אחרון- להגיד שהוא לא מתעסק בריכולים ובכל החרא זה פשוט לא נכון. הוא יודע לעשות את זה בצורה מניפולטיבית- אבל הצופים מספיק אינטליגנטים כדי לראות מעבר למניפולציה שלו. אני בעצמי שמעתי אותו בזמן החלוצים מדבר על אסטרטגיה להדחות ואומר שהתאומות הן "כח" וזה בעיה... ולא הראו על זה כלום במשדר המרכזי כמובן. שתהיה אחלה שנה לכולם....

סמירנו23

New member
STABILO7

אם עמיר רק משחק אותה..אז אני מניח שעוד חודש הדבר היחידי שהוא יעשה זה לצעוק על כולם לא? אני חושב שלא הספקת להכיר את עמיר האמיתי כי הוא רחוק מזה מישהו כתב פה שתכלס כולם בבית נהנים שיש מישהו שאכפת לו מהסדר והניקיון ואני מסכים ובגדול,החיים שלהם היו יכולים להיות הרבה יותר ''מסריחים '' שם..תרתי משמע.. אני צופה לעמיר בעתיד...שהוא יקבל על עצמו את האחריות של להיות ''בורר'' בקטע טוב לא בקטע של שליטה או איומים וכדומה שמתי לב שחשוב לו שאנשים בבית לא יריבו..וזה דרך אגב כל החיים היה אצל עמיר. את צריכה שעמיר יגיד שהתאומות זה כוח? יש מישהו שלא ברור לו שהם כוח? מה שכן ההפקה לא טיפשה..היא לא הכניסה לבית 2 עמיר
שזה כוח עובר... היא הכניסה תאומות שונות בידיעה שאחת תעוף מוקדם והשניה תחזיק טיפה יותר אני חותם לך ששירן תעוף לפני רינת. אחלה שנה גם לך

stabilo7

New member
אני מסכימה

ששירן תעוף לפני רינת- זו גם דעתי. אני לא צריכה שהוא יגיד את זה בקול רם כדי לדעת שהן כוח, אבל זה לא אומר שזה מותר לא לדבר על זה... אסור לתאם הדחות ואסטרטגיה בין משתתפים במשחק הזה.. לא אני המצאתי את החוקים. אם עמיר ישנה את ההנהגות ויראה אכפתיות לעוד אנשים, וזה יראה ממקום אמיתי ולא מזויף- תאמין לי שאשנה את דעתי.. אני לא מקובעת על כלום. זאת ההתרשמות שלי כרגע... הרבה ממה שהוא עושה זה משחק למצלמה.. אני לא אוהבת לראות את זה.. לצופים בבית מאוד קל לראות מי משחק ומי מתנהג כמו עצמו. באופן אישי אני מעדיפה לראות מישהו שאני לא אוהבת את ההתנהגות שלו, מאשר לראות מישהו מזויף....... אגב, הקשר עם סיוון לדעתי רק מזיק לו, כי שניהם נורא משעממים, ובמיוחד שהם ביחד. אולי בנפרד הם יתפתחו לכיוונים מעניינים יותר, אבל אין לדעת.

stabilo7

New member
אגב, סמירנו

אל תיקח קשה כל כך תגובות של אנשים... אין ספק שהיכרות של אדם לעומק לא משתווה לכמה שבועות שרואים אותו בתוך הסיר לחץ הזה עם כל המצלמות מסביב. אבל- אי אפשר לבוא בטענות לכל הביקורת שמתקבלת, כי האנשים האלו שמו את עצמם שם... אז מן הסתם גם הם וגם הקרובים להם צריכים להיות מודעים לכך שאנשים אחרים שלא יודעים עליהם חצי דבר ישפטו כל צעד שלהם... אם היית צופה בעמיר בלי להכיר אותו קודם אני בטוחה שלא היית מדבר עליו עכשיו אותו הדבר!

Mayu14

New member
../images/Emo45.gifלייק../images/Emo45.gif

בהתחלה לא סבלתי אותו אבל עכשיו אין לי שום דבר נגדו,הוא אחלה בחור, ונראה טובבבבב...

לדעתי הרבה בזכות פרידה ויגאל עמיר השתנה לטובה

שדיברו איתו ואמרו לו שככה לא מתנהגים במיוחד לתאומות ואז עמיר הבין והתחיל להשתנות לטובה שימשיך כך ויצליח

סמירנו, עד שעמיר לא עף, אנשים לא יסמסו

חבל על האנרגיה שלך, באמת. עם כל הכבוד לנאמנות שלך אליו, אתה מסרב לשמוע למה לא סובלים אותו. והסיבה היא פשוטה - הוא מ ש ע מ ם. הוא התחיל עם פוזות של אבו עלי ועבר לגיהוץ וליקוקים נמרצים, בשניהם הוא יצא מפגר. לא יעזור כלום. לא מעניין אותי איזה תהליך הוא עובר, לא מעניין אותי לראות אותו, לא מעניין אותי לשמוע אותו. לא בא לי טוב. אני בספק גדול אם הוא אכן אדם נדיר חסיד אומות עולם בחוץ, כמו שאתה מתאר אותו. בכל מקרה בטלוויזיה הוא יוצא ממש עלוב. זה פשוט לא המקום שלו. נכון לעכשיו התרומה היחידה שלו לתוכנית - הוא מונע מאנשים להתמכר לתוכנית. הוא פשוט מפריע כל הזמן. מפריע בעין. הסיבה שלא יסמסו עד שהוא לא יעוף - בגלל שאכלנו את הסיפור הזה שנה שעברה. הביאו אחד שיפריע, כדי שנסמס למתחריו. סימסנו. לא עזר. עכשיו שיחפשו מי יסמס להם. עד שהוא לא עף, אף לא שקל. ולגבי ה"זוגיות" עם העציץ, זה רק מכפיל את השיעמום. היא לא מספיק יפה כדי להיות עד כדי כך מטומטמת וחסרת אישיות. רחוק מזה.

תתפלאי...לא כולם חושבים כמוך!

אני אמשיך לסמס עד שיגאל יעוף!!! לא אכפת לי מי ישאר, העיקר שהמאפיונר דמיקולו יתחפף לי מהעיניים!

סמירנו23

New member
אחת בלילה 2

נתחיל בזה שאפילו הכינוי שלך לוקה בפיצול קל...מה שמסביר אותך... מקודם כבר רשמת קללה...וזה בערך מה שאתה שווה....אז חבל לך על האנרגיה שאתה משקיע... עמיר אני מאוד מקווה לא יעמוד להדחה בזמן הקרוב אבל שלא יהיה לך ספק...לגמר הוא יגיע.

למעלה