עמיר בניון - אקוסטי

מור~!

New member
עמיר בניון - אקוסטי

יש כזה אלבום? או שזה סתם אוסף הקלטות מאיזה הופעה שמישהו הקליט? אלו השירים שיש: שלכת שעה של אור אולי הפעם בלדה לביישן געגועים לדמיון אפילו ניצחת איתי הכל את אינך סימנים רק את שלום אישה ויש לי הרגשה שחסרים עוד איזה 2-3 שירים... בmooma לא מצאתי איזכור.. אולי פה ישפכו לי קצת אור על התעלומה? תודה

etoshit

New member
זה מתוך שידור של הופעה של עמיר...

בזמנו שידרו הופעה חיה של עמיר בגלי צה"ל

SHAY123S

New member
הלוואי והייתי יודע אז על ההופעה היי

הייתי מקליט אותה אז באיכות ליגה יש לי מיכשור לעניין ככה שאם יש משהו של עמיר בטלויזיה תודיעו כאן ואני אקליט לנו אותה באיכות טובה לכולם כולל ורד יש תהופעה באיכות ירודה וחבל דרך אגב אחלה קליפ לשיר שהוא יותר מאחלה חבל שרואים את עמיר ממש מעט אחלה רעיון לקליפ ביצוע קצת פחות טוב מבחינת צילום וכו אבל העיקר שעמיר הוציא לנו אותו

SHAY123S

New member
למה צר לך מאמי את צריכה להיות מאושר

מאושרת אבל אם מה ששלחת לי(המופע האקוסטי המשופר) זה האיכות המצוינת אז יש הבדלים בהבנות שלנו לגביי טיב ואיכות ואם שלחת לי כאילו משופר ויש לך באמת את ההופעה באיכות טובה אז לא יפה מצידך

SHAY123S

New member
כל אחד והאמת שלו אין מה לעשות ורד ל

לא כולם נולדו עם לשון כזו ארוכה ובטח לא אני את יודעת אהבה למוסיקה זה לא דבר שנוצר ונברא אצלך ואהבה לזולת ורצון לשתף אנשים לדברים חומריים שנותנים במקרה של עמיר מעוף לרוח הם ממך והלאה אז חבל אין לי מושג למה היחס הזה שלך אבל שיהיה יש פה עוד אנשים טובים שדואגים להעביר את הדברים מכל הלב שגם אני יהינה אז סבבה אני מקבל עזרה ועוזר כשיש ביכולתי והכל נעסה בלב שלם אצלי ואת מה איתך?

ו ר ד ב

New member
הצחקת אותי!../images/Emo6.gif

תתפלא אבל אני יותר מכל אחד אחד אוהבת לשתף ולהעביר! (את זה יעידו כולם) אולי זה כי אני יכולה להבין מאיפה נובעת האהבה למוסיקה הזאת... כנראה שרק לך היחס הזה, תנסה להבין איפה טעית איתי, או איפה קיללת וחשבת שמגיע לך הכל (במקום לומר תודה), או הצקת וניג'סת, בכל דקה אפשרית, אפילו שהסברתי שאני עסוקה! אז נכון הראתי לך אומנם שגם אני יודעת לקלל, ונחסמת מפה גם כמה פעמים - כי חשבת לקלל גם עוד אנשים טובים שיש פה! וכל זה - כי אפילו לא דבקת אפילו בדעות של עצמך וכזכור לי התקפת את כולנו (אני מזכירה לך אפילו שזה לא קשור לנושא!) חשבת שמגיע לך הכל, בזמן שלא מגיע לך כלום - בטח שלא ממני... צר לי אבל ממני לא תזכה לשום דבר חומרי, אם יש מישהו שרוצה להעביר לך הוא מוזמן, אולי הוא יזכה גם לכמה קללות, אתה הרי אלוף בזה! אצלי הכל נעשה בלב שלם לגמרי, ומי שמכיר אותי יודע עד כמה... תפיק לקחים לפעמים הבאות

SHAY123S

New member
תודה רבה גם לך צדקת קטנה

תהיה בטוחה שיש פה לפחות 10 או 20 איש שחושבים שאת צדקת אשרייך ושוב שייבסשולום

oded6

New member
אני לא יכול שלא להגיב

בקשר לזה שורד משתפת, זה נכון מאוד, אבל אני חייבלהודות שבאמת הגאווה שלך טיפה מוקצנת, מבקשים ממך להעיבר, סבבה, אבל פתאום את תופסת קריזה ומתחילה לתפוס גובה כאילו אנחנו חייבים להשתחוות לך כדי שתואילי ברוב טובך להעביר לנו, את צריכה טיפה לעבור על הגאווה שלך. . (ראי ערך: השיר "הכל עד לכאן") . .בברכת שבת שלום, ובעזרת ה' שיהיה שלום בכל בית ישראל. . .

ו ר ד ב

New member
אני בטוחה שיש עוד המון שחושבים כמוך

אבל אני פשוט לא מתייחסת, אני יודעת מי אני ומה אני, על כל 10 שלא מרוצים ממני, יש 100 שאותם אני מספקת, וזה מספק אותי... ועל כך אני מאושרת
ובאשר לעודד, ספרתי את הדקות עד שתגיב, נו זה היה ברור, תתפלא מתוק שלי, יש אנשים עסוקים, אני לא אשמה שאתה לא אחד מהם, אבל אני יכולה להבטיח לך שאני לא עסוקה עכשיו וגם לא הייתי בזמן שלא שלחתי, אני פשוט לא אוהבת שאנשים חושבים שאני חייבת להם משהו, סתם לא בא לי היה לשלוח לך, ועכשיו תשתחווה... שמחה שנהנת!

פזית 1

New member
סליחה!!!!! אני מוחה בכל תוקף דיבור

כזה על ורד או עם ורד!!!!!!!!!! אין לכם מושג מה ורד עושה עבור ובשביל הפורום הזה, היא עושה את זה עם המון אהבה והמון מסירות!!! ואין מצב שורד לא תשלח למישהו את שהוא מבקש במידה ויש לה את האפשרות הזו!!!!! ואני הוכחה לכך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מבקשת ודורשת מכם במיידית להפסיק את דברי האוויליות הזאת. שבת שלום לכולם ותהנו מהקליפ החדש. ו ר ד - א ו ה ב י ם - ו מ ו כ י ר י ם - א ו ת ך !!! ונכון אנחנו לא אומרים לך מספיק פעמים תודה על הכל!! אז עכשיו זו הזדמנות מצויינת להודות לך
מכל ה

למעלה