עמודים חדשים

עמודים חדשים

והפעם בלי חיתוך איברים
קרן.

MiraD1

New member
איזה יופי, מאוד אהבתי את הפריסה של התמונות

מאוד חי, צבעוני ושמח.

newKiticat

New member
מאוד אהבתי

את השימוש של הסקיצה הזו בצורה כזו... (גם אני בניתי 2 עמודים על פי הסקיצה הזו אתמול- אבל שלי הרבה יותר משעממת ותפלה...) עבודה מאוד יפה- חי, נושם, ואני בכלל אוהבת ורוד.... וצבעים של בנות.... אהבתי. בהחלט הרגשה שמחה ומלאה- בלי להעמיס.

גם את משתמשת בספר סקיצות של בקי היגינס?

תגידי, כמה זמן לוקח לך להחליט על סקיצה? אני שוברת את הראש המון זמן עד שנופלת ההחלטה!

newKiticat

New member
אני עושה סקיצות משלי

על בסיס התמונות עצמן. אני multi photo scraper ובגלל זה נתקעת הרבה פעמים. בקי היגינס (בעיקר בספר השני) מתמקדת המון בסקיצות של הרבה תמונות. (אני לא אוהבת את הסקיצות האחרונות של 20+ תמונות- אבל נורא אוהבת את הסקיצות של בין 7-12 תמונות). אני משתדלת לא לפנות לספרים ולפתח סקיצות משלי- בכל זאת לא להתעצל, אבל הרבה פעמים אני אשאב רעיונות מחצי עמוד כזה שלה - ואבנה את החצי השני מהראש. אני כן משתדלת להמנע מלהשתמש בשני הצדדים של הסקיצה- לפחות לא ביחד. אבל הרבה פעמים אני כן עושה את זה בסופו של דבר...
יש סקיצה אחת של עיגולים שלגמרי דוחפת אותי לעשות כפולה מדהימה (כבר יודעת לאן לנתב את התמונות). כמה זמן לוקח לי? אני בונה סקיצות לסדרה של עמודים בבת אחת. כלומר בונה סקיצות ל2-10 עמודים בבת אחת. (בדרך כלל 6 או 7 עמודים זה המספר הנפוץ). אני אשב בערך שעה על סדרה גדולה- אבל ב3-4 שעות עשיתי את כל הסקיצות לאלבום הנוכחי. אני מעדיפה להתרכז... לעשות בבת אחת הרבה סקיצות או הכנות ואז את העמודים עצמם אני מזרימה בקצב טוב.

ענבר100

New member
מקדים - ואיזה חיוך כובש יש לילדה

את יכולה להגיד לי בבקשה מה הגודל של התמונות של העמוד הימני (אני לומדת לחשב את גודל התמונה להדפסה)

בצד ימין הקטנות הן 7.5X10

ערכתי את התמונות והכנסתי אותן שתיים ביחד לתוך תמונה רגילה של 10X15 לפני ששלחתי להדפסה. התמונה האמצעית בצד ימין היתה 13X18 וחתכתי אותב באורך, אז היא בערך 13X13.

orlypolinger

New member
אולי תסבירי לי איך מכניסים 2 תמונות לגודל של

10X15 ? הדפים שעשית לבת שלך פשוט משגעים !! צבעוניים, חיים ואביביים ! אורלי

זה די פשוט...

בוחרים תוכנה לעריכת תמונות (אני אישית עובדת עם Photoshop Elements אבל יש עוד הרבה). פותחים קובץ חדש בגודל של 10X15 ס"מ, מוסיפים בו 2 שכבות - ובכל שכבה שמים את התמונה הרצויה מסובבת בצד אחר אחרי שמקטינים אותה. זהו. אפשר גם בצייר של windows: פותחים כל אחת מן התמונות, ומסובבים אותה ב-90 מעלות כדי שהן תהיינה על הצד (כלומר הצד הצר שלהן הוא למטה והצד הרחב שלהן הוא הגובה). מסתכלים במאפייני הקובץ ורואים את האורך והרוחב שלו (זה יכול להיות גם קובץ של 60X40 ס"מ - לא משנה). פותחים קובץ חדש שהרוחב שלו גדול פי 2 והאורך זהה. מעתיקים את התמונה הראשונה ומדביקים אותה בצד שמאל. מעתיקים את התמונה השניה ומדביקים אותה בצד ימין. שמרי את הקובץ והו - אפשר לשלוח להדפסה לתמונת 10X15 רגילה. בהצלחה!

פושקיה

New member
מקסימים

אהבתי את חיתוך האיברים ואהבתי את הכפולה הזו שתיהן מאוד מוצלחות והבת שלך נראית ילדה מאושרת ושמחה.. בלי עין הרע האושר קורן מהתמונות והעיצוב מאושר ונעים וכייפי

מושית10

New member
נפלא! אהבתי מאד את עימוד התמונות

ויותר מכך את הפוזות שהילדונת עושה. המצלמה פשוט מאוהבת בה.

Shoval27

New member
מממדדההייים!!

כל העיצובים שלך פשוט מדהימים!! בסגנון כלכך אמריקאי (שאני כ"כ כ"כ אוהבת!..) אהבתי אהבתי ושוב, אהבתי!!

למעלה