עמדתי השמרנית לגבי נשואים ושאלה

מר חציל_

Active member
נשואים זה שניים שנמלטו ממשהו או שקבעו עבורם.
מה עם אושר ואהבה ?
ובכן, בלי עזרים אין אותם.
אז יש כאלה שבוחרים כלב או חתול בנוסף,
יש כאלה שבוחרים אותם במקום.
והבעיה שאלה מתים בכל 10 שנים,
וחיי אדם מהבחינה הזאת הם נצח.

מה יכול להיות מבהיל מספיק שממלט אחד לשניה ?

מה עם אושר ואהבה ?

קפה ותה לא יכולים לדור יחדיו בספל.

קצה11

Well-known member
מה עם אושר ואהבה ?

אם שקד יכולה לגור עם והאסלמים ומרצ ובמקרה שלהם יש הרבה כלבים בממשלה
גם זוגות יכולים לחיות יחד עם או בלי כלב

ai27

Well-known member
אם שקד יכולה לגור עם והאסלמים ומרצ ובמקרה שלהם יש הרבה כלבים בממשלה
גם זוגות יכולים לחיות יחד עם או בלי כלב
אבל למה ביחד?
כלב לא מצריך מהם לגור יחד
הם יכולים להיות כמו הג'ינג'י והשכנה שלו
צרת התחבורה

קצה11

Well-known member
אבל למה ביחד?
כלב לא מצריך מהם לגור יחד
הם יכולים להיות כמו הג'ינג'י והשכנה שלו
צרת התחבורה
אני לא חושב שהדוגמא שהבאת טובה
כי במקרה הזה הג'ינג'י הוא הכלב שלה

מה עם אושר ואהבה ?

הבדידות,העיניין.

אור גינאל

Well-known member
בעיקרון, גבר שחי עם אישה זה כמו שהוא מסתכל במראה על עצמו, האישה משקפת את האישיות שלו ,
אם הבנת את זה , זה הולך לכמה כיוונים האחד שאדם באמת רוצה להכיר את עצמו ולשפר את החלקים הנמוכים שבו, והוא לא יכול לעשות את זה לבד אז הוא כמו שאמרת- ממלט אחד לשניה .
הכיוון השני שהוא כלכך נבהל ממה שהוא רואה עד כדי שהוא בורח כל עוד נפשו בו, הוא לא בורח מהאישה הוא בורח מעצמו .
השלישי זה אלה שקופצים מבחורה לבחורה כשכל בחורה משקפת חלק יותר נמוך בו .

מר חציל_

Active member
בעיקרון, גבר שחי עם אישה זה כמו שהוא מסתכל במראה על עצמו, האישה משקפת את האישיות שלו ,
אם הבנת את זה , זה הולך לכמה כיוונים האחד שאדם באמת רוצה להכיר את עצמו ולשפר את החלקים הנמוכים שבו, והוא לא יכול לעשות את זה לבד אז הוא כמו שאמרת- ממלט אחד לשניה .
הכיוון השני שהוא כלכך נבהל ממה שהוא רואה עד כדי שהוא בורח כל עוד נפשו בו, הוא לא בורח מהאישה הוא בורח מעצמו .
השלישי זה אלה שקופצים מבחורה לבחורה כשכל בחורה משקפת חלק יותר נמוך בו .
אהבתי את ההסבר. מאפשר שלושה מצבים: חיטוט, בריחה, אדישות.

dory30

Well-known member

עמדתי השמרנית לגבי נשואים ושאלה​

עמדתי הסופר ליברלית, היא שנישואים זה מוסד שממש לא חייבים אותו. בטח אם לא רוצים ילדים. מה גם שיש כאלה שמתחתנים יותר מפעם אחת. אני מכיר אדם שאבא שלו התחתן 3 פעמים ולא מדובר בעשיר מופלג, למיטב ידיעתי.

מר חציל_

Active member
עמדתי הסופר ליברלית, היא שנישואים זה מוסד שממש לא חייבים אותו. בטח אם לא רוצים ילדים. מה גם שיש כאלה שמתחתנים יותר מפעם אחת. אני מכיר אדם שאבא שלו התחתן 3 פעמים ולא מדובר בעשיר מופלג, למיטב ידיעתי.
נראה שזה תלוי בגיל ומחירים שמוכנים לשלם. האינטרס האישי משתנה בכל X שנים ואתה צריך להתמודד. נשואים נחשב לפתרון, אם כך זה אצל רוב הסובבים אותך. או שאתה לא מספיק קרוב לאנשים ועושה אידיאליזציה...

dory30

Well-known member
נראה שזה תלוי בגיל ומחירים שמוכנים לשלם. האינטרס האישי משתנה בכל X שנים ואתה צריך להתמודד. נשואים נחשב לפתרון, אם כך זה אצל רוב הסובבים אותך. או שאתה לא מספיק קרוב לאנשים ועושה אידיאליזציה...
תראה, בחברות שמרניות כמו אצל הערבים והחרדים אתה מבין שאתה צריך להתחתן. בחברה היהודית החילונית, לא ממש לוחצים עליך. אצלי במשפחה: בן דוד שלי בן 47, בזוגיות+ ילדה בת שנה (אשתו ברזילאית לא יהודיה); בת דודה בת 31 ונשואה ולא מתכננת ילדים בקרוב; בן דוד אחר בן 35 ורווק, ללא מערכת יחסים כרגע. אני בן 40 , לא בזוגיות ורווק.

marabo

Well-known member
תיכף יבוא מר אבו ויצהל איך שהסמולנים נכחדים
האמת היא שאני מרחם עליכם.
בעוד אנחנו מגדלים משפחות שמחות ומאושרות של אבא אמא וילדים, אצלכם המשפחות שבורות ומתוסבכות עם ילדים שמבלים את חייהם בנסיעה מבית הגרוש לבית הגרושה או אמא חד הורית שמאלנית שהאבא השוודי או הנורבגי נעלם מחיי הילדים או זוג להט"בי שאם הוריו זכרים זה בכלל מטרלל את הילד המסכן שבחיים לא ידע אהבת אם ואם הם נקבות הוא לא יבין איפה האבא שלו ומה בדיוק החברה של האמא נדחפה לו לחיים.

האמת היא שאני מרחם עליכם.
בעוד אנחנו מגדלים משפחות שמחות ומאושרות של אבא אמא וילדים, אצלכם המשפחות שבורות ומתוסבכות עם ילדים שמבלים את חייהם בנסיעה מבית הגרוש לבית הגרושה או אמא חד הורית שמאלנית שהאבא השוודי או הנורבגי נעלם מחיי הילדים או זוג להט"בי שאם הוריו זכרים זה בכלל מטרלל את הילד המסכן שבחיים לא ידע אהבת אם ואם הם נקבות הוא לא יבין איפה האבא שלו ומה בדיוק החברה של האמא נדחפה לו לחיים.
גבר מעבר לרחמים ולפרסומת אתה יכול להתיחס למחיר התחזוקה של המודל שלך ?

marabo

Well-known member
גבר מעבר לרחמים ולפרסומת אתה יכול להתיחס למחיר התחזוקה של המודל שלך ?
גברת, המודל שלי כולו רק רווח נקי לכולם.
גבר צריך לדעת איך לחיות עם אשתו ולשמח אותה ואשה צריכה לדעת איך לחיות עם בעלה ולשמח אותו.
לזוג שיש את השכל הזה יהיו חיים מאושרים וטובים להם ולילדיהם.
החינוך הדפוק שלכם השמאלנים מעקר את השכל הזה לשני בני הזוג והתוצאה היא אנשים אומללים שמבלים את חייהם בבדידות מעיקה ומחפשים כל חייהם בן זוג ללא תקווה וייאוש וילדים אומללים שנעים ונדים מבית הגרוש לבית הגרושה.

גברת, המודל שלי כולו רק רווח נקי לכולם.
גבר צריך לדעת איך לחיות עם אשתו ולשמח אותה ואשה צריכה לדעת איך לחיות עם בעלה ולשמח אותו.
לזוג שיש את השכל הזה יהיו חיים מאושרים וטובים להם ולילדיהם.
החינוך הדפוק שלכם השמאלנים מעקר את השכל הזה לשני בני הזוג והתוצאה היא אנשים אומללים שמבלים את חייהם בבדידות מעיקה ומחפשים כל חייהם בן זוג ללא תקווה וייאוש וילדים אומללים שנעים ונדים מבית הגרוש לבית הגרושה.
גבר אבל מה עם להכיר את עצמך ? זה לא חכמה לחתן בגיל 16-17 כי זה משחק מכור, בלי רצונות, בלי בחירה, כמו בעלי חיים

למעלה