עם כבר נרשמתי לפורום.....

050504

New member
עם כבר נרשמתי לפורום.....

הייתי רוצה לשתף אותכם בכמה דברים שלי מאוד הפריעו לפני שנתיים וחצי נפטרה אמי מוות פתאומי ממחלה, אני ואח שלי שיותר גדול ממני בשלוש שנים נשארנו לגור לבד בבית (הורי היו גרושים 12 שנים לפני כן, ואין לי קשר עם אבי) הוכרנו כיתומים של משרד הביטחון לקצבה עד גיל 21 האבסורד בעניין שאין הבד בינינו לבן אלמנים/ות אנו מחזיקים לבד בית אף אחד אינו מקבל את הפנסיה של אימי ולאומת זאת אלמנות או אלמנים כן מקבלים, ובנוסף גם סוג של תשלום לרכב וביטוח רכב זאת לא אטימות של המערכת (לא שאני מחדש פה משהו!?)

lyor5

New member
לפני בערך שנה -שנתיים יצא חוק...

שאולי צריך לזכות אותך ואת אחיך בערך כ-40,000 ,קיבלתם את זה?

No name for now

New member
ליאור צודק לדעתי

היה שינוי בגלל יתומים צה"ל (יתומים מאם) שאביהם נפטר מאוחר יותר, והם זכו לקצבה גם יתום צה"ל שנישא לפני גיל 21 זכאי לקצבה במקום שהיא תשולם להורה שנותר לגבי ההטבות האחרות אני לא יודעת אתה צריך לפנות בדחיפות לאגף השיקום ולהתעקש, אתה עוד לא בן 21 אתה זכאי לקצבה

ביום א אפנה למשהב''ט.אנא העבר לי

פניה לעמותת יתומי צה'''ל לידי עדי כספי - שאתה מאשר לי לפנות בשמך וגם לקבל תשובה בשמך- עם מס ת.ז. שלח בפקס 035255514- והטלפון שלי 0522515500 שבת שלום עדי

050504

New member
הנושא נבדק המון פעמים

לאחר שעירבנו הרבה מאוד אנשים ואין ספור פניות קיבלנו מענק חד פעמי אך הזכויות שאנו זכאים להם הינה קיצבה עד גיל 21 וכל שאר זכויות יתומים של משרד הביטחון אך לא יותר מזה, אין לי צורך בעוד זכויות כי אני מסתדר עם מה שיש לי! אני ואח שלי הסתדרנו לבד בצורה מצויינת עם רכב והכל האלה שלי זה אנשים אחרים דווקה או אולי ילדים יותר קטנים מאיתנו במצב דומה למה המערכת הזאת שצריכה להיות הכי קשובה שאפשר והכי גמישה לפי כל מקרה ולגופו יוצאת כזאת אטומה!?!

No name for now

New member
הם אטומים

כי אלא לא מקרים "לפי הספר", והמערכת לא מתאימה את עצמה בקלות למקרים חדשים בגלל זה חשוב לדווח על בעיות כאלה וליצור תקדימים, המלחמה שלך יכולה לעזור ליתומים אחרים כמו שאומרים "הכל בגלל מסמר קטן"

למעלה