על סקס לנוער והורים...

yellow cheese

New member
על סקס לנוער והורים...

ההורים שלכם יודעים שאתם גולשים כאן
מה הם אומרים על זה
-סתם מסקרן
- אמא שלי למען האמת דיי משועשעת מהעניין. פעם אפילו הייתי במצלמה בצ'אט וגם מור היה (ובמקביל איתי בפרטי) והחרמנית שאלה אותו מה הגודל שלו
טחחח..

לא נראה לי שהיא יודעת...

אבל גם אם היא ידעה.. היא הייתה אומרת שלפחות אני מתעניינת ונזהרה..ובלה בלה בלה שאומרים ההורים... אבל למען האמת היא כל כך לא בענייני מחשב, שלא נראה לי שהיא יודעת איפה כפתור ההפעלה של המחשב...

free woman

New member
אם אמא יודעת?

פדיחה ישר כשמישהו מהמשפחה מתקרב למחשב אני סוגרת את זה אמא שלי חושבת שכל העולם סוטי מין ושאני צריכה לחיות בתוך זכוכית " כן אמא... אני תמימה אמא...סקס? איכסה"

free woman

New member
חחח זה בציניות

חח אם מסבירים את הבדיחה היא כבר לא מצחיקה

חןשסק

New member
לא, ובדיוק היום חלמתי

שאמא שלי נכנסת לחדר שלי ורואה שאני גולשת כאן....
בחלום היא דווקא התעניינה וקראה הודעות- מה שבמציאות לא יקרה בחיים... החלומות שלי זה דבר מוזר

leok55

New member
פיספסתי מי שאלה את מי??

אמא שלך שאלה מה הגודל שלו?? חחחחחחח אשכרה...... ההורים שלי לא יודעים אבל לא שזה סוד.... לא מעניין אותם....

חחחחחחחח נראה לך?

ההורים שלי לא יודעים על החיים שלי הרבה באופן כללי-כי אני נמנעת מזה... לא עניינם... וחוץ מזה למרות שאבא שלי יודע שסקס וכו' לא ממש מזיז לי הוא עדיין מחזיק ממני תמימה...

oh-da

New member
לא יודע בקשר לאמא אבל...

אבא שלי יודע בערך מעצמו
פעם אחת הוא גם אמר לי "אם תצטרך קונדומים או לדעת משהו תגיד לי" חחחח הקטע שזה היה בליל הסדר לפני שנה בערך...מול כולם בשולחן

טוב אז

אמא שלי לא יודעת, וכנ"ל גם אבא אחי יודע בערך כי הוא תמיד מתפרץ לי לחדר וצועק עלי, והמזל שלי שזה תמיד קורה שאני על הפורום, אז הוא קורא בזה שמתכווץ.. אבל חלק ממכם ראו את אמא שלי בצ'אט ברגעי החירפון שלה...

cutey baby

New member
נמ.

אמא שלי עוברת מדי פעם בחדר ומסתכלת ככה ברפרוף על המסך, אם היא לא יודעת,יופי לי. אם היא יודעת,שיהיה לה בכיף.:|

Dragons Birth

New member
הם יודעים הם ידעו שהלכתי לפגישה

והם לא אומרים דבר ולא אכפת לי מה הם יגידו בכלל אלה לא ההורים שלי!

LadySpeedStick

New member
אני חושבת שאני הילדה היחידה

שההורים שלה חושבים שהיא עושה יותר ממה שהיא באמת עושה...

גם אמא שלי חושבת שאני עושה יותר ממה

שאני עושה... אבל בכל מקרה.. הם לא יודעים.. ואולי אם הם היו יודעים הם היו נותנים לי לשבת יותר שעות במחשב.. אבל אני לא רוצה שהם יידעו זה זה מביך... בכל מקרה, הפורום הזה כל כך שווה!! ואני לומדת מפה המוווווווווווון

למעלה