על סף מוות...(טריגר?)

your engel

New member
על סף מוות...(טריגר?)

כל כך קשה לי....... אני לא יודעת כבר מה עוד אני יכולה לעשות לעצמי.. נשאר לי רק למות... זהו אני מרגישה את הקור הזה שלפני המוות העיניים שלי עומדות להסגר... אני מרגישה כל כך עייפה אני חושבת שזה נגמר.... זה אפילו לא כואב... אני בוכה...מאושר...שסוף סוף הכל נגמר... נ.ב. אל תדאגו לי אני לא יתאבד...אבל אלו הם התחושות שלי.... החיייייייייייייםםםםםםםםםםםםםםםםםם חראאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא הפיתרון: לסיים את החיים ביי

(((((((((((שירן)))))))))))

מתוקה, את יודעת טוב שמוות זה לא פתרון ואם את צריכה אני אזכיר לך את זה, מוות זה לא פתרון!!!!!!!!! אני כל כך רוצה לעזור לך אבל לא יודעת איך... באמת שלא... אני יכולה להגיד לך רק שאני פה..מקשיבה..מחבקת חזק חזק חזק ולא נותנת לך ליפול. אני יודעת שאת יכולה, נכון שעכשיו זה נראה כאילו את לא יכולה, אבל זה זמני באמת שזה זמני וזה יעבור. אל תתיאשי!!!אוהבת אותך מאוד מאוד...

שירן שלי..

אני כ"כ מבינה שקשה..אני כ"כ מכירה את ההרגשה אבל אני לא אתן לך ליפול בטח לא בגללה אפס הזה זה לא פיתרון לסיים את החיים זו בריחה ושירן את לא חלשה את עודדת אותי אמרת לי שיהיה בסדר שאחרי החושך יש אור תייסמי את זה מתוקה..אני פה בשבילך..אמרתי לך אנחנו נעבור את זה יחד בגלל שאנחנו כ"כ מבינות אחת את השניה.. אם תרצי אני אתחבר לצאט..רק תגידי.. אל תשברי לי עכשיו!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שירן יקרה....

שירן יקרה שלנו... כמה כאב...כמה צער בהודעתך.. מחשבות ורצון לסיים את הכל.. יקרה שלנו... החברות הטובות שלך צודקות.. מוות הוא לא פתרון.. יש אפשרויות אחרות.. אם תרצי, בואי לשיחה.. נחשוב עליהן יחד.. תאחזי באהבה של החברות שלך כאן.. תאחזי באהבה שלנו.. את כל כך חשובה פה.. שירן יקרה.. בואי נדבר עוד על הכאב.. נחכה לך הערב.. ((((שירן))))

your engel

New member
מצטערת ...

אבל אני כבר נשברתי... כל הגוף שלי פצוע מכאבים מח**** הלב שלי שבור לשני חתכים... הכל בגללו... החיים שלי שבורים לרסיסים... ואין לי מושג איך אני הולכת לאחות את השברים האלו... כל היום בוכה אין לי חיים רעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע לייייייייייייייייייייייייייייי מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד החיים מתאכזרים אליי...מה אני עשיתי???????..... מה?????????????????????????????????????????????

לא עשית כלום!!!!

שירן אני כ"כ מבינה אותך אז תקשיבי לי הוא לא שווה את זה הוא אפס מגיע לו למות הוא לא שווה את הכאב שלך..מתוקה ...אמרתי לך אנחנו נעבור את זה יחד אבל אנחנו נעבור את זה...

your engel

New member
אוףףףףףףףףףףףףףף

אני יודעת שלא עשיתי כלום אני יודעת שהוא אפס ולא שווה את זה... אבל עדיין הלב אוהב אותו עדיין הלב מחכה ומצפה לו לנשיקות שלו לחיבוקים שלו לכל התקופה היפה שעברנו.... איזו תקופה זו הייתה... כל כל כיפית...הייתי אז בשמייםן הכי מאושרת שבעולם... מי היה מאמין שאני יהיה במצב כזה... ח****** בגללו.... ועושה עוד "שטויות" בגללו... גלי, אני יודעת שאני יעבור את זה... אבל מתי?????????? מתי זה יקרה??????? מתי אני יפסיק לסבול?????????? עד שזה יקרה...אני כאן סובלת ובוכה.... עייה 6ורכ8ן549 טםנ32ר ב4נט9ו56י א טר ןם עי4א590טו5פ]0ן234עפון]54פצטנםן וטיח 0אפון]=54פםט [32/4ם]אצ 1256-=9ו05689וט69נ צ32 4א045ן[ר סתם שיחררתי קצת לחץ.... המקלדת עומדת להשבר... מהמכות בקיר... ומהדמעות

סלינוש

New member
שירןןןןןןןןןןןןןן

שירןןןןןןןןןןן מה איתך עכשיו נשמה???????????? את תהיי בסדר, את תעברי את זה, מוות, זה סוף, זה לא משהו שאפשר להתחרט עליו!!!!! תשמרי על עצמך, ותראי, שזה יגיע, ויהיה לך טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני יודעת שקשה, תהיי חזקה מתוקה.

למעלה