על נפלאות ועל תבונה...

Shanny

New member
על נפלאות ועל תבונה...../images/Emo25.gif../images/Emo29.gif

הוא רוצה או לא רוצה...? מחשבה זאת עמדה במוחה כל הערב.. מה הוא רוצה.. (גם זאת..) טוב, לא חשוב אם הוא רוצה או לא רוצה או מה הוא רוצה בכלל או יותר נכון אם בכלל.. העיקר שהוא הציע ואם הוא הציע אז יאללה, אני אקפוץ על הצעתו ואלך. מה כבר יכול להיות? הרי שיותר מידי לא יקרה...כך חשבה... טוב, היא הגיעה אליו החנתה את רכבה והמתינה לו שיגיע עם הקטנוע לכיוונה. הם תכננו ללכת לסרט.."נפלאות התבונה" סיפרו לה שזה סרט מעולה המון ביקורות מעולות היו עליו, סבבה מה טוב, גם אחלה סרט וגם אחלה חברה, 2 ציפורים במכה אחת. הוא ירד למטה והיא סיימה שיחת חולין עם חברה שבמקרה פגשה ככה באמצע הרחוב ממש ליד ביתו. "היי" אמר לה בחיוך, היא הנהנה... כמה מוזר, חשבה.. אני צריכה להיות עדינה יותר כי .... לא יודעת... בקיצור על כל צעד ושעל היא מעתה חשבה.. כי בעצם.. חשבה.. אני עדינה.. אבל לפעמים הוא יוצא.. הצד הוולגרי הזה שהוא כלל לא אני, אבל הוא יוצא ואני כלל לא סובלת אותו וכן האחרים ובוודאי שגם הוא.. החלו ללכת והוא החל מספר לה אודות היום שעבר עליו, היא הקשיבה לו והנהנה מפעם לפעם כשהיה צורך בכך. הוא התניע את הקטנוע והם החלו בנסיעה לכיוון בית הקולנוע. הגיעו לפני הזמן וישבו בספסל ליד ועישנו סיגריה.. מתח באוויר..חשבה מתח מעניין כזה כאילו ששניהם מתביישים, כמו פגישה ראשונה.. והרי שזאת ממש לא פגישה ראשונה...וכבר היה ביניהם קטע מיני כך ש... על מה ולמה המבוכה ההיסטרית? בגלל שהוא לפני כמה ימים טען שהוא כבר לא מרגיש אותו הדבר כלפיה...ושהוא רוצה להישאר בקשר ידידותי בינתיים ובמידה ואם יבוא ה"קליק" שוב ביניהם אזי יהיה משהו... כן, אולי בגלל זה... הי חשבה ארוכות לעצמה.. האם הוא באמת לא חש כלפי מאומה? כמה מוזר.. לא שהיא מושלמת או משהו וגם אין כל קשר, אבל הוא הרי נדלק עליה תוך שניות מספר וממש היו להם כמה ימים טובים ביחד...ופתאום ..מה?? כלום... מוזר. טוב, הוא החל מספר על לימודיו ועל עבודות שעליו להגיש בזמן הקרוב והיא סיפרה על קורס שלקחה ועל מידת ההשקעה היומית הנדרשת בכדי לעבור את הבחינות... וכך הם מדברים על הא ועל דא במשך כ-10 דקות. אנשים החלו נכנסים אל האולמות ואז הם קמו ונכנסו גם כן. התיישבו במקומות הרצויים והביטו בפרסומות ה...(יש לציין סופר אינפנטיליות) כאילו הן הדבר הכי מעניין שראו אי פעם...(מבוכה שוב?) בעוד אנשים אחרים לפני הסרט מדברים בינם לבין עצמם...טוב לא נורא... הפרסומות יסתיימו תכף..חשבה ואז יתחיל הסרט.. הסרט החל לבסוף... התחלה סימפטית ביותר..שניהם ישובים על כיסאותיהם איש לא מניד עפעף ולא מביט לכיוונו/ה של השני/ה. היא חשבה כל הזמן.. ומה אם אני אתן לו יד? רק יד... מה הביב דיל? נורא כ"כ זה יהיה? האם הוא יחשוב שאני יוזמת מידי? אולי הוא ייקח זאת בצורה שלילית? חשבה וחשבה ככה במשך 20 דקות לערך.. שבתוכן היא גם השתדלה מאוד להאזין לסרט ולהנות ממנו..ככה המחשבות מתוכה פרצו.. לבסוף החליטה שאם תוך 10 דקות הוא לא נותן לה יד, היא תיתן ויהי מה... (אפשר לחשוב...לא חירמונים רק יד). אחרי כ-10 דקות היא שלחה ידה לעברו ושמה אותה בתוך ידו, הוא ישר תפס אותה בחוזקה והחזיק את ידה ברוך ובחום. (כאילו חיכה לזה...כאילו רצה לעשות זאת בעצמו אך איבד את האומץ...).. הם החלו לשים זה יד של זו בטירוף ממש חזק ויותר חזק היא הרגישה איך כל גופה נמתח...וגם איך גופו... את האנרגיות והזרמים הזורמים בגופה בקצב רצחני..עד שכמעט איבדה ריכוז מוחלט בסרט.. לאט לאט חזרה לעצמה... הם המשיכו לאחוז ידיים, הוא אחז בשלה והיא בשלו..אבל בלי נגיעות מיותרות ובטח שלא פלישות ל"אזורים אסורים" למיניהם. המשיכו לבהות בסרט שיש לציין מ ע ו ל ה !!! בכל קטע שבו הייתה סצינה על אהבה או חיבוק היא חשה בידו אוחזת בידה חזק יותר ויותר.. עוד דקה הייתה קופצת עליו ככה בלי מחשבה בכלל.. אבל ידעה שאסור לה..אסור להם.. היא אמרה לו, שסתם זה לא יקרה ביניהם, שהיא לא תשכב איתו סתם, כי הוא לא סתם עבורה, (הוא מישהו שהיא רוצה) את זה היא לא אמרה לו... אבל חשבה.. אף גבר לא אוהב בחורות ששוכבות סתם עם כל אחד.. או בכלל בחורות ששוכבות מהר.. והיא לא רוצה להראות אחת כזאת בעיניו.. סיכמו ידידים שיהיה ידידים. לא משנה שידידים לא אוחזים ככה ידיים באמצע סרט או בכלל.. לא בצורה כזאת..חשבה.. אבל נו.. טוב... אם הוא מנסה לבדוק אותה או אם הוא יימשך או ירצה אותה שוב...הדרך הכי טובה לבדוק זאת היא כמובן ללא סקס. סקס יוכל רק להרוס הכול ובמחי יד. והיא ידעה... שלהרוס מניסיון עבר איתו.. יה מאוד קל.. אבל לבנות חזרה .. זאת הבעיה.. זה ייקח זמן.. כי זה כבר לא תלוי בה..אלא בו ובתחושותיו ולה אין כל שליטה על כך.. הייתה הפסקה בסרט ושניהם יצאו לקנות שתייה, הוא קנה והיא הלכה לשירותים.. חזרו אל האולם... ואחרי כחצי שעה היה קטע קצת מפחיד היא מיד קפצה והוא תפס את ידה... ושוב משמושים קטנים רק של ידיים... (היא הרגישה איך הוא מתרגש מזה...... מבינים....) טוב נו, חשבה, אני כן עושה לו את זה... כבר פחדה שממש לא.. אבל זה הרי לא הכל, משיכה זה מאוד נחמד אבל זאת עדיין לא התאהבות..או קליק.. או שכן? טוב, היא כבר החליטה לא להיכנס להגדרות.. הוא רוצה לקרוא לזה ידידים שיהיה ידידים למרות שהיא ידעה ששניהם יודעים היטב את פירוש המילה י ד י ד י ם ומשמושים בידיים באמצע סרט לא היו חלק מידידות. אלא אם כן היא בעצם יזיזות. אבל זאת לא הייתה יזיזות, ובכלל המושג הזה.. נשגב מבינתם להבין אותו. הוא לא הטיפוס של זה היא ידעה. הסרט התקרב לכלל סיום והם עדיין אוחזים ידיים אבל כבר בלי התממשויות רק ידיים ככה בכיף. הסתיים הסרט והחלו כבר הכתוביות והיא כבר בדרכה לקום אבל הוא עדיין אוחז בידה.... לבסוף שיחרר אותה והם קמו לכיוון היציאה. בדרך החוצה החזיקו ידיים ככה סתם בכיף וקשקשו על הסרט. הוא הוציא סיגריה והיא הדליקה לו אותה. הלכו לכיוון הקטנוע היא קפאה מקור... הוא סיים את הסגריה והם עלו עליו. בנסיעה היה לה קר, אז היא תפסה את ידיה מתחת הסוודר שלו, הוא מיד שלח את ידו והגן על ידיה מהקור, תפס את כפות ידיה... והיא...בשביל שלא יהיה לו קר.. תפסה את כף ידו והכניסה גם אותה אל תחת הסוודר... ברמזור הוא ליטף את רגלה...(אולי הרגל..) ומייד עזב..(כאילו נזכר..שזה לא בדיוק העניין ביניהם..)... ואז הוא שאל אותה:"את עייפה?"....היא ענתה כהרגלה בשאלה..:"אתה עייף?", הוא ענה:"קצת", היא ענתה לו :"גם אני קצת..". (שאלה כזאת מחייבת משהו אחריה? חשבה...טוב אולי לא..). הוא שתק והמשיך בנסיעה עצר ליד רכבה החונה ליד ביתו. היא ירדה והוא הוריד את הקסדה ממנה, היא הייתה קפואה מהרוח ומהקור בחוץ, פניה היו קפואות.... הוא שאל אותה:" למה המבט העצובי?", היא ענתה לו:" לא עצובי, פשוט אני קפואה". "היה לי מאוד נחמד", הוא אמר.. "גם לי" ענתה לו בחיוך.. הוא קרב אליה נשק בלחייה ..."נדבר" הוא אמר... הנהנה ואמרה לו "כן". החלה ללכת לכיוון רכבה והוא עלה על הקטנוע ואז נזכרה שהוא שילם על הסרט..(וכי למה שישלם? הרי זה לא "דייט" זאת יציאה ידידותית ולכן כל אחד שישלם על עצמו...) היא לא קטנונית וגם הוא לא, אבל בגלל שהיחסים מוגדרים מבחינתו לפחות בצורה מסוימת על כן ההגדרות הללו גם צריכות לבוא בחשבון... חזרה לכיוונו מנפנפת בידה בשני שטרות של 20 שקלים..."רגע רגע, הכסף על הכרטיס", התריסה לעברו...אבל הוא "לא, מה פתאום חמודה, שטויות..פעם הבאה את תזמיני אוקי?", הנהנה בראשה וחייכה לעברו.. "לילה טוב" הוא אמר לה והיא השיבה "לילה טוב". נכנסה אל תוך רכבה והוא נסע לביתו... כל הדרך הביתה בהקשיבה למוזיקת הרקע שברדיו..המשיכה במחשבות.. על מה..ועל מי...ועל מו... ולמה הכל כ"כ מסובך בחיים שלה.. למה הכל עם אלף שאלות מסביב? ולמה כלום לא מובן וקל... ומה היא חשה ומה הוא חש.. ואם בכלל.. ואפילו מעצם כתיבת הסיפור הזה... עדיין, אין לה כל מושג מה היה שם.... S

מיכל..~

New member
../images/Emo13.gif

נשמע לי בילוי נחמד
ולמה זה תמיד בא עם כל כך הרבה שאלות? אולי בגלל שהמוח האנושי מטבעו פרנואידי, או שסתם שם לו מין מכשולים בשביל לבדוק.. וחוץ מזה שזה הצחיק אותי, אבל רק בגלל שראיתי את הסרט הזה "נפלאות התבונה" וזה סרט קורעעע
כל הסרט נשפכתי מצחוק.. פשוט סרט מצחיק!
תודה שני, ששיתפת..

איזה באסה.......

כשהדברים מסתבכים ושצריך לחשוב עליהם..... ואיזה באסה כשמרגישים שאין מושג מה קורה בצד השני.... כמובן שהמצב מוכר.... והכי מעצבן: מהנסיון שלי (וזה עומד להפוך לאמונה תפלה שלי, שאני לא אתן לה לקרות יותר...) כשאומרים "בפעם הבאה תשלמי את" זה אומר שזו הפעם האחרונה ושל תהיה "הפעם הבאה".... אני לא אתן יותר שישלמו עלי. רק כשכבר יהיה ברור מה קורה....

Shanny

New member
קוראת....

נראה לך שבאמת לא תהיה עוד פעם? לפי הסיפור...?

Shanny

New member
מעניין אותי לשמוע מה מישהו מסויים

היה אומר על זה.. אם הוא היה קורא.. .????

רותי ב.

New member
מעלה בשביל המישהו המסוים... שיקרא

ויגיב והכל. אני מאד נהניתי מהחוויות של ערב נחמד מאד, בסך הכל,
ומהמחשבות על כל בזיק (ויויו גם...)

לא דיברתי עליך.....

אני מאד מקווה שתהיה עוד פעם, אבל אצלי זה פשוט הוכיח את עצמו.... גם כשקיבלתי את זה כאמירה של "תהיה פעם הבאה" בסוף התברר (בד"כ לא מסיבות של חוסר רצון, אלא מכל מיני סיבות אחרות...) שלא היתה פעם הבאה....

Shanny

New member
וואו

אני מצטערת... שזה קרה לך.. אבל אני לפחות משתדלת לא לקחת נסיון עבר ולהפוך אותו למה שבהכרח יקרה לי בעתיד.. כי אז אני מראש פוסלת אופציה שיהיה טוב... אני משתדלת לחפש את הטוב להאמין שהוא באמת קיים ולצפות לו... לא לצפות יותר מידי כדי לא להיפגע.. אבל להאמין שהוא קיים.. שהעולם לא כ"כ רע כמו שחשבתי... מקווה שגם את.. S

שש

New member
עליו או על הסיפור

מה רצית ממנו גם אני הייתי כזה עד " שהתקלקלתי"

שש

New member
אני לא רוצה לסכסך

אבל יש שם חתול שחור בינכם... אז תתקרבו קצת , ס"ה כבר הייתם ביחד אז למה הקרירות הזו הסיפור.... קצת ארוך כמו כל סיפור ואני טוב בלכתוב וגרוע בלקרוא אבל עובדה שקראתי פעמיים מעידה....

למעלה