על מיונים, צווים ומה שביניהם.

MaScArA GirL

New member
../images/Emo41.gifשאלה בקשר לנסיעות../images/Emo41.gif

דיברתי כעת עם מדור הרפואה והסברתי להם שאינני יכולה להגיע להתמיין בתאריך ה-9.1 אז מבלי לשאול אותי מי אני היא אמרה תבואי ב-8.1 אז השאלה שלי היא: האם זה בסדר ,ולא יעשו לי בעיות עם זה ויגידו לי שאני סתם באתי . ודבר נוסף, שאלתי אותה אם יגיע לי זימון חדש והיא ענתה שלא, אז איך אני אגיע לשם? :\ בכוחות עצמי ואז לבקש החזר נסיעות או משהו? :|

smiling cat

New member
אני קיבלתי. תקבלי תלושים לשלם

באוטובוס לשם ובחזרה מרמת גן עד לנתניה אז אל תדאגי.

Taam YutvatA

New member
שאלה../images/Emo19.gif../images/Emo104.gif

אני כרגע מועמדת למודיעין, אני יודעת שזה חוסם מיונים אחרים, אבל אמרו לי שזה לא חוסם לוחמה (לבנות) כי זה התנדבותי במנילה סימנתי לוחמה בעדיפות ראשונה, ובכל זאת לא קיבלתי מיון לזה. מישהו יודע מה הסיבה? האם יש סבבים שונים, לפי הגיל? (אני ילידת יולי 88). תודה מראש..

PureTone B

New member
יולי 88?! מתי ביולי??

ובלי קשר לזה שאנחנו אולי תאומות חח... אין קשר נראה לי לגיל... ואם דרגת ראשונה לוחמה, הצבא רוצה לוחמות, אם הוא מצא אותך מתאימה הוא היה שולח לך זימון אבל...כנראה שהוא מצא אותך יותר מתאימה למודיעין...

Taam YutvatA

New member
אבל אני רוצה גיבוש../images/Emo10.gif../images/Emo19.gif../images/Emo104.gif

ואני נולדתי ב6 ליולי.

mishe e

New member
אם מישהו יוכל לעזור לי ...

אני ממש בבאסה, שלחו לי מיונים לאשכול שאני בכלל לא רוצה והתפקידים בו לא מתאימים לי [הוראה- שבחרתי בעדיפות שלישית במנילה], ואמרתי בצו ראשון שאני ממש לא רוצה הדרכה ובכל זאת נתנו לי. אני יכולה הרי לקבל מיונים רק לשני אשכולות מהמנילה שלי והאחד כבר בוזבז, לפי מה שהבנתי סבבה המיונים הבא הוא באפריל ולא בטוח שאני יקבל בכלל זימונים [אני מתגייסת ביולי 2006]. אני ממש ממש מבואסת עכשיו שלא נתנו לי מיונים למודיעין או רפואה. האם אני יכולה להתקשר לאנשהו ולבקש מיונים למודיעין או רפואה, במקום המיונים לאשכול הדרכה [שאני ממש ממש לא רוצה]? תודה.

בנות יקרות

המאמר שנכתב הוא מאמר כללי לפני שאתן שואלות שאלה ספציפית למיון, קראו שוב את המאמר, כל התשובות לשאלות שפורסמו עד כה ולא הגבתי אליהן מופיעות במאמר. תפקיד אחד או תפקיד אחר לא ישנו את תשובתי.

mishe e

New member
התקשרתי ללשכת גיוס

ואמרו לי שאפשר לקבל זימונים לכמה אשכולות בתאריכים צמודים, זה נכון?

C00L GIRL 17

New member
קיבלתי זימונים להדרכת ספורט!!

קיבלתי זימונים למדסי"ת! למרות שלא רשמתי את זה עדיפות 1 אבל אני דיי בסדר עם זה השאלה שלי היא האם אני צריכה להתחיל להיכנס לכושר או שזה לא כזה חשוב? ואם מישהו יודע אשמח לקבל קצת רקע על מה הולך להיות במיונים חוץ מריצת 2000 ועוד דבר..שלחו לי להתייצב בתאריך 23.11 אך באותו היום יש לי בגרות במתמטיקה!!! אז התקשרתי והיא אמרה לי להגיע ב 11.1 אמרתי סבבה אבל היא אפילו לא שאלה אותי מי אני ואמרה שלא ישלח עוד דף זימונים.. דיי מוזר לא!?... הם יחשבו שצצתי להם שם בלי שום קשר כי על הדף כתוב 23 ולא 11

veish

New member
קיבלתי זימון לאשכול תיאום וסיוע ו..

כתוב שאפשר לחתום ויתור רק ביום המיון ולא אחריו. זה באמת ככה? אם התקבלתי ועברתי את המיונים אני לא יכולה להתחרט?

למעלה