על מיונים, צווים ומה שביניהם.

eyal3145

New member
שמתי אותו בעדיפות ראשונה

ואל תקנאי בי זה התפקיד הנורמלי היחיד שהיה לי....היה לי אשכול הדרכה,מכשירנית ימית ורכזת שירותי רפואה....וזה הכל

מורררצי

New member
גמאני...

גם אני שמתי מדסי"ת בעדיפות ראשונה וקיבלתי את האפשרות השלישית שלי...

C00L GIRL 17

New member
כייי

כל עוד הם רואים שאת מעוניינת בלחימה הם לוקחים את זה לטובתם! וזאת הבעיה..עוד כשקיבלתי את המנילה חברים טובים שלי אמרו לי לא לרשום לוחמה בעדיפויות 1 2 3 אם אני ממש ממש לא רוצה את זה או שיש לי תפקידים יותר מעניינים ושאני יותר רוצה..וזה בגלל שללוחמה התנדבותית את יכולה ללכת כל הזמןן אפילו אם התחלת כבר תפקיד כלשהו את יכולה להגיד להם תשמעו אני רוצה התנדבותי והם שולחים אותך לגיבוש!! בגלל זה זה נקרא התנדבותי--כל אחד שרוצה מאוד יכול ללכת לקבל זימונים לגיבוש.. וזה שהם ראו שכתבת את זה 3 זה אומר שאת רוצה ולכן הם נתנו לך את זה...נראה לי שאת יכולה להתקשר ולהגיד להם שאת יותר רוצה מדסית..תראי מה הם אומרים.. אני רשמתי מדסית עדיפות 2 וקיבלתי..

מורררצי

New member
למען האמת..

תשמעי לחימה אני בכלל לא פוסלת, להיפך- זה משהו שתמיד רציתי.. זה יביא לי סיופק אדיר, אבל לא לפני שאני אדע שבטוח ניסיתי להתקבל לתפקיד מדריכת ספורט... משום מה שיערתי לעצמי שאני אקבל הדרכת ספורט כי יש לי המלצות וכאלו, אבל לא שלחתי זמן ועכשיו אני אשלח.. נראה מה יהיה.. :) בהצלחה

PureTone B

New member
מפחיד...

לעזאזל אם הייתי יודעת קודם שזה ששמתי תפקידי לוחמה התנדבותיים ב2 אומר שהם ישר ישלחו לי את זה לא הייתי שמה את זה!! הבעיה שגם לי המנילה לא הייתה משהו חוץ מהדברים האלה... ותכלס בכיף שלי ללחת להילחם אבל אני ממש לא רוצה להילח במשך 3 שנים ... :)

מורררצי

New member
אבל תחשבי..

אבל תחשבי איזה סיפוק זה, לדעת שאת עושה תפקיד כל כך משמעותי ותורמת חלק חשוב ממך... תחשבי על הגאווה,תחשבי על זה שתהיי בחורה לוחמת!! קרבי זה איכותי, אחותי...!! בהצלחה

PureTone B

New member
חמודה...

יש בזה משהו חחח... יש לי שלט כזה שהכנתי בעצמי... הבעיה היא שחייתי בבועה שאין על קרבי לבנות... אני לא רוצה להרוס לך כלום... זה לא בדיוק זה. אבל אם זה מה שאת מחפשת (ואני מקווה שאת יודעת טוב מאוד מה זה) אז שיהיה לך המון בהצלחה מימני. אם את אוהבת את זה, את תהיני מהשירות, תרגישי טוב עם עצמך. אין יותר טוב מיזה.

מורררצי

New member
אכן..

כן יש בזה המון חששות, אבל לדעתי במידה ועבור את המיונים, אני חושבת שאני ארגיש סיפוק גדול וגאווה ענקית בלב... אבל זו אני :) ותודה רבה, בהצלחה לך [=

tomerer1

New member
ליאור... מדסניק...

אני מתגייס לאחר שחזרתי מ21 ל64 ... שבוע הבא אי בבקום.. את יודעת אולי מתי נפתח קורס מדסניקים??????דחוף מאוד

Brat17

New member
מישהי קיבלה זימון לניהול ואבחון כ"א

??? היום קיבלתי אי מייל לגבי זה מ"עולים על מדים"...יש לי מיון ב12 לינואר? עוד מישהי פה קיבלה לזה??

דוש2

New member
שאלה..

חברה אחת שואלת כזו שאלה: אז ככה, קיבלתי היום זימונים להתנדבות לוחמה(סימנתי מקום 3), ודירגתי את ההדרכה מקום ראשון, זה אומר שלא אקבל זימונים להדרכה בכלל ??(אני ממש רוצה הדרכה !!)

shira245

New member
שתבורכי ותזכי לחיים ארוכים../images/Emo152.gif

.

למעלה