על הורים ופירסינגים...

• פותח הנושא m.n
  • פורסם בתאריך

m.n

New member
על הורים ופירסינגים...

אוקיי אני חובבת פירסינגים מושבעת וההורים שלי פשוט מיושנים בטירווווף מבחינתם פירסינג הוא סימן לוולגריות, למוזנחות ואפילו לזנות!!! פור גאד סייק זה רק חור בגוף!!!!!! קיצר עשיתי 5 חורים באוזניים- לא מצא חן בעיניהם עשיתי עגיל באוזן למעלה הם כמעט שחטו אותי... רבתי איתם שנתיים על פירסינג בטבור ושום דבר לא עזר בסוף שמתי זין על הכל ועשיתי פירסינג בפיטמה (שהם עדיין לא יודעים עליו) ופירסינג בפופיק שהראיתי להם רק אחרי שעשיתי וכמעט עפתי מהבית... בקיצור- אני עומדת להגשים את החלום הכי גדול שלי- פירסינג בלשון אני מתכוונת להסתיר אותו עד כמה שאני אוכל מההורים שלי אבל הם יגלו בסופו של דבר ואז פשוט יהיה חבל עליי....
אז... איך אני מרככת את המכה?... כי כבר דיברתי איתם בטוב, דיברתי איתם ברע, בכיתי, צעקתי, איימתי וגם דיברתי די בהיגיון... אבל למה הם לא מבינים שעגיל בלשון זה רק עגיל בלשון?! זה לא הופך אותי לבן אדם גרוע יותר! וחוץ מזה אם זה לא מצוא חן בעיניהם זאת בעיה שלהם כי אני זאת שצריכה להסתובב עם חור בלשון ולא הם!!!

*neta*

New member
וואו כמה חורים..

תנסי לדבר איתם..יש לך כבר הרבה חורים בכל מיני מקומות.. הם בטח יגידו שזה לא בריא ומגעיל..אז לגבי הלא בריא מומלץ שתבדקי מראש.. וכזה דבר אי-אפשר להסתיר..אם לא עכשיו אז לקראת הצבא הם בטוח יגלו..

m.n

New member
דווקא אין לי הרבה חורים יחסית...

ואני יודעת שזה לא בריא אבל לוקחים ת´סיכון....
הבעיה היא שאני לא רוצה להסתיר מהם! לא רוצה להיות קרימינלית...

קטיפה

New member
תנסי..

ההורים שלי כמו ההורים שלך עשיתי עגיל בטבור והתחחנתי איה חצי שנה לפני שיששו לא הרשו עשיתי הם נורא כעסו ואמרו לי להוריד אמרתי שזה כואב ועד שזה יבירא אני לא אוריד וכככה עברו להם חודשיים

Angel Girl1

New member
כן זה מה שלפני שהם הרשו לי אני חשבת

חשבתי לעשות... אבל חשבתי קצת יותר לעומק... וזה מה שאני מציעה גם לך לעשות... אם את תעשי, בלי שהם ירשו, זה יגרור ריב מיותר, ואז כל דבר אחר שאת גם תבקשי, אפילו אם הם ירצו להרשות לך... הם כבר לא ירשו... זה לא שווה את הריב הענקי שיכול להיות...

shiri_b

New member
לעשות בלי לספר זה אף

פעם לא מומלץ..... זה לא כאילו את קונה משהו ואת יכולה להחביא את זה במגירה שלך......
אני מציעה לך להתחנן ולנסות כלמיני שיטות כאלה.

m.n

New member
התחננתי כבר

הם פשוט מיושנים תחחחחחת אין מצב שהם מרשים לי ואני מצטטת את אמא שלי "על גופתי המתה" 0המשפט הזה חוזר בערך כל יום...) והריבים בבית שלי זה כבר עניין קבוע רק מהדיבור על זה הם מקבלים ת´חררה אבא שלי כמעט זורק אותי מהחלון... אז..... למישהו יש שיטה איך מסתירים פירסינג בלשון?...

shiri_b

New member
טוב, לפי הכרטיס האישי

שלך את בת 16, אז תגידי להם שבמילא עוד מעט את לא ממש צריכה את האישור שלהם ושאת תעשי את זה (רק לא בטון מזלזל או משהו). וגם תגידי להם שזה לא כמו קעקוע לא צריך ניתוח כדי להוריד את זה....זה נסתם למרות שקראתי או אמרו לי שבלשון זה לא נסתם..יכול להיות שאני טועה אף פעם לא ממש ביררתי

m.n

New member
עוד שנה וחצי...

"עד גיל 18 את תעשי מה שנגיד לך..." בעעעעעעעעעעעעע אני לא מוכנה לחכות עוד שנה וחצי!!!! אבל רבאק הם מאיימים למחוק אותי מהירושה חחחחחחחח יש לי הורים נסחפים....

*neta*

New member
חבל סתם לחכות

ואז בכל מקרה תצטרכי להוריד בגלל הצבא..

m.n

New member
זה נכון....

ובכלל הצבא הזה יהרוג אותי... אני מפחדת מהצו הראשון... אני מפחדת שיעשו לי בעיות עם הפיטמה והפופיק... אבל תימיני לי ששום צבא לא משתווה להורים שלי!!!!!

*neta*

New member
או צו ראשון....

יקח זמן עד שאני אקבל אחד..כמה חודשים.. והצבא יעשה בעיות בנוגע לכל מיני חירורים שלא באוזניים..

m.n

New member
אני יודעת.....

קבר קיבלתי צו ראשון... אני צריכה להתייצב שם בפברואר אני לא חושבת שאני אוכל להוריד את כל הפירסינגים שלי עד אז... אבל אין מה לעשות... מקסימום נוסיף עוד אחד...

me123

New member
יש לי רעיון איך לרכך את המכה

תבואי אליהם ותגידי שעשית משהו הרבה יותר גרוע (נגיד לקחת סמים או משהו) ואז הם ילחצו ויצעקו וכו´ (את מכירה את התגובות לא אני
) ואז תגידי סתאאאאאאאאאאאם!!!!!!!!! רק עשיתי עגיל בפופיק!!! אולי זה יעזור... האמת היא שאני חושבת שזה מגעיל אבל בהצלחה

m.n

New member
חחחחחחחחחח

זה יהרוג אותם!!!!! הם ישתגעו!!! וד"א את העגיל בפופיק כבר הראיתי להם... והם כמעט התפחלצו חבל לי עליהם...

me123

New member
אבל אולי זה יעזור!

התכוונתי שתעשי את זה ואז תגידי על העגיל בלשון או מה שזה לא יהיה...

m.n

New member
אז אולי קודם

הם יבעטו בי ורק אחר כך יעיפו אותי מהבית.... פעם ניסיתי לעבוד עליהם שעשיתי קעקוע אבא שלי לא דיבר איתי יומיים חחחחח הטריקים האלה לא עובדים עליהם....

למעלה