על האבנים

או!!! שאלה מעולה!!!!

ממש בימים אלה אני מעלה אתר - הראשון בעברית - מקיף בנושא. בעיקרון הוא כמובן רחוק מלהיות ממצה או גמור בשלב הזה, אבל יש בו כבר מידע חלקי, רק שהדומיין עוד לא עובד לגמרי, וזו בעיה של השרת, לא שלנו, ככה שזה צריך להיות מסודר ממש ב - 24 שעות הקרובות. אז, אני מצרפת לך את הלינק למקרה שבא לך לדגום אותו בעצמך, ובכל מקרה, כשהוא יעלה, אודיע כאן בפורום. חוצמזה, יש הרבה אתרים באנגלית שמכילים מידע מעולה על הרונים, ניתן למצוא כמה מהם בקישורים של הפורום. אז, מקווה לראות אותך פה שוב בין חברי הפורום, ואם אחרי שהאתר עולה יש לך רעיונות לשיפור - בבקשה, אל תחסכי אותם ממני

טרה144

New member
מה הקשר?

האם ידוע לך על קשר כלשהו בין קראולי ,(מי שצייר את קלפי קראולי והשתייך למסדר שחר הזהב ועוד...)לבין אבני הרונים?

Envenom

New member
אין קשר

ועד כמה שידוע לי אין כזה דבר "אבני רונים" אבל את מוזמנת להאיר את ידיעותי. קראולי היה מכשף גדול שחקר המון, אני יותר ממשער שבשלב כלשהו בלימודיו הוא הגיע גם לרונות- אבל אין לו שום ספר בנושא או התייחסות ישירה לרונות..

Envenom

New member
ועוד משהו-

קראולי לא צייר את "קלפי קראולי" אלא את "הטארוט של ת'ות'" שלטענתו הוא קיבל תוך תקשור עם האל המצרי ת'ות'

Envenom

New member
../images/Emo122.gif

אני לא ממש מתעסק בטארוט, אל תרביץ לי

לי דווקא אין בעיה עם המונח

"אבני רונים". מבחינתי זה מונח מעולה. אבנים, שעליהן חרוטים סמלי הרונים.

טרה144

New member
"אבני רונים"

אין לי מושג , מדוע בחרתי לקרוא לרונים אבנים. כך זה פשוט נקלט בתודעתי מרגע בו התודעתי לקיומן. מאחר וההסטוריה של אבני הרונים החלה , לדברי עמר, לפני כ2000 שנים, תקופה בה לא הומצא הנייר, סביר להניח שהסמלים הונצחו בדרך זו או אחרת. (עץ, אבן או מגילת קלף....???)השימוש האישי שלי במושג אבני רונים , אינו שימוש מודע. יום טוב רונה

כן, ידוע לי

הקשר לא קיים מבחינה כרונולוגית. הרונים בני מעל 2000 שנה. לא רק שאף אחד לא חשב על הטארוט אז, עוד בכלל לא המציאו את הנייר

טרה144

New member
תודה

תודה לכל העונים , בשלב זה. אין לי כרגע זמן יש לי שאלות רבות...

למעלה