על אח שלי

על אח שלי

היום אחרי שאני ואח שלי ראינו קטנטנות (הסידרה שאני מאוד מאוד אוהבת) הוא רץ למטה במדרגות ופתעום שמעתי אותו בוכה, שאלתי אותו מה קרה והוא עונה לי בבכי:התעקמה לי הבוהן ברגל!!!! אוי כמה חבל שהוא עושה מזה עניין כל כך גדול אם לי זה היה קורה אז אני הייתי מתעלמת וממשיכה ללכת!!! והוא המשיך לבכות כדי שהורים שלי יתיחסו עליו והוא שם תחבושת והוא הולך על 4 כאילו הוא כלב!!(בלי לקלל את החיה האהובה אלי)! הוא כל כך מחפס צומי שזה משגע אותי הנה עכשיוהוא בא אלי כי רציתי להראות לו משהו והוא יושב על כסא וגורר אותו אלי!!(כסא עם גלגלים)! ועכשיו הוא אמר שמחר הוא לא הולך לביצפר בגלל הרגל שלו!! לדעתי (וככה זה גם עם חברות שלי!) הבכור (אני) לא בוכים משטויות כי הם הבוגרים!! הילד סנדוויץ (אח שלי) בוכים מכל שטות וגם מלשינים על כל דבר!! והקטן (האח החמוד שלי שבן 4) הם מפונקים!!! אאהה וגם שחכתי לציין שגם ילדי הסנדוויץ מפונקים! אבל ככה זה לדעתי ומי שחושב שזה לא נכון והוא לא צודק עם זה אז בעיות שלו כי ככה אני חושבת!!! נ.ב. מצטערת עם יש לי שגיעות כתיב פשוט אני כותבת את ההודה מהר ואני לא שמה לב לדברים כאילו!!!

על שיגועות הכתיב שלי

יש מלא שגיעות שרק עכשיו שמתי לב אז אני מבקשת להתעלם מזה

shiri_b

New member
בתור ילדה אמצעית אני חייבת

לומר......לא. יכול להיות שאצלך זה ככה אבל אצלי.. תראי האח הקטן שלי מחפש תשומת לב....... זה מדהים כל פעם שמדברים חייבים לשמוע אותו, ותמיד כולם צריכים להסתכל עליו. עם האח הגדול זה תמיד כזה... לא יודעת הילד הראשון הוא חווה הכל ראשון אצלי הם כבר יותר "מנוסים" אם אפשר לומר. ואני חייבת להגיד שהגדולים לפעמים חושבים שהם יודעים הכל.. אבל אפילו כבר אח שלי הבין (עם קצת עזרה ממני) שהם לא. זה ממש תלוי בן כמה אח שלך.... יש גיל לכל אחד שהוא חייב לתפוס את כל התשומת לב של ההורים ושתמיד יתייחסו אליו אני לא חושבת שזה קשור למספר שלו (ילד ראשון או שני וכו´) זה יותר קשור לגיל וכרגע אין מה לעשות חוץ מלקוות שהוא יגדל ויצא מזה.

אולי זה באמת תלוי בגיל...

אצלינו זה ככה ויש לי גם חברות שזה ככה גם אצליהן אולי אצלך זה לא ככה אבל ימשפחות שכן ואולי זה באמת תלוי בהפרש הגילאים!?!?!?!?!?!

CrAz¥ Gi®L

New member
ממש לא.

האמצעים הם אלה שמכל הבחינות - באמצע. נגיד בבגדים- הם גם מקבלים וגם נותנים (במקרה שלי אני רק נותנת לאחותי הקטנה, כי מאח לשי הגדול אני לא אקח בגדים
) אמממ... ההורים מתייחסים אליהם גם כגדולים וגם כקטנים, וזה גם טוב
. יש עוד מלאאא דוגמאות... אני אמצעית, ואני די מרוצה מזה, למרות שלפעמים הייתי רוצה להיות הכי קטנה ושתהיה לי אחות גדולה, זה הכי כיף

*neta*

New member
../images/Emo6.gif

מלכת הדרמה.. תנסי אולי להסביר לו שהחיים לא אופרת סבון...

sivani

New member
אני גם הבכורה, ויש לי רק אח קטן

שהוא בן 12 (עוד חודש), אבל הוא לא מחפש צומי-הוא תמיד חושב שמגיע לו הכל בדיוק כמוני למרות שאני כבר עוד מעט בת 16 (בחודש מאי). לחזור ממועדון לילה בת"א בבוקר כמוני, לנסוע לחיפה לבד כמוני, ללכת לישון מתי שאני הולכת לישון... :p זה נורא מעעעעצבן!!

Pink Punk Girl

New member
נכון !! בדיוק ככה אחותי !!

היא ל מחפשת צומי וזה .. היא פשוט מנסה להיות כמוני בכל דבר אפשרי למרות שיש בינינו שנתיים !! לא נורא .. בעקרון כבר התרגלתי לזה אז אני מסתדרת .. אבל איתה !! (ד"א גם היא אחות אמצעית ..)

maayan15

New member
בתור הקטנה במשפחה....

אני חייבת לציין שהכל זה אופי....זה לדעתי לא ממש קשור לגיל...בדר"כ אם אחד האחים מפונק יותר זה בגלל שפינקו אותו ולא סתם ככה מהאויר...ץ זה שאני הקטנה לא עושה אותי להכי מפונקת...(לא אמרתי שאני לא מפונקת אמרתי שאין לזה קשר לעובדה שאני הכי קטנה
).. וזה שאחי גדול לא עושהאותו להכי אחראי.....

המממ.. אני ילד סנדוויץ´ ואני ממש לא

מפונק אבל אח שלך הוא ילד קטן תתעלמי ממנו מה הבעיה?

katykr

New member
אני חושבת שכמה שהסנדוויצ´ים והקטנים

מפונקים, אף אחד לא מנצח בפינוק שלו את הילדים היחידים, וזה מניסיון. אני בת יחידה ואני נ-ו-ר-א מפונקת... וככה גם רוב הבנים והבנות היחידים שאני מכירה.

Angel Girl1

New member
גם אני הכי קטנה, אבל...

תראו... גם אני הילדה הכי קטנה בבית... ואני כן ילדה מפונקת.... אבל עד רמה מסוימת! טוב נו... מה אני בכלל משווה?!=/ כל מה שאני לא מקבלת מההורים.ץ.. אני מקבלת מהאחים=/ יש לי אח שבכלל גדול ממני ב15 שנה=/ אז זה לא ממש קריטריון להשוואה=/

idit girl

New member
אני הקטנה...../images/Emo3.gif

ויש לי 2 אחים גדולים, ולפעמים אומרים לי שאני מפונקת...
זה די מעצבן שאומרים לי את זה אבל זה גם די נכון כי מה לעשות אני פשוט רגילה להיות כזאת, וההורים שלי לא נותנים יחס מיוחד יותר לי או משהו כזה... למרות שאני יותר מפונקת מהאחים שלי...
*מודה* אבל אל תחשבו שאני כזאת מפונקת כזאת כאילו דההה, אני לא עד כדי כך כזאת, אני די מנסה להיות פחות מפונקת ואני יודעת שלא כל מה שרוצים מקבלים ובלה בלה בלה...
העצה שלי אלייך זה שפשוט תדברי עם ההורים שלך!!! תגידי להם את כל מה שאת חושבת-את מה שכתבת פה! חכי שאח שלך ייגדל קצת, אז הוא יהיה פחות מפונק...

למעלה