עלמה, הצעה קטנה

Shoval27

New member
עלמה, הצעה קטנה

גם בגלל שהתחדשנו בפורום! וגם בגלל שבטח צריך לעדכן, מה דעתך של שרשור חנויות חדש? אבל הפעם כולל רשתות כמו ביג דיל, כי שמתי לב שהיו מלא שאלות על איפה נמצאת ביג דיל בראשון, ואיפה בירושלים וכו'. אז.. מה דעתכן?

Shoval27

New member
ואם כבר...

אז אולי גם שירשור היכרות חדש?

h i l a d i

New member
תקראי את השרשור לגולשת המתחילה של עלמה

היא כתבה שם - אני לא זוכרת באיזה יום בשבוע - יהיה "בואו נשרשר" אז לאט לאט ובזהירות - יבנה כאן מחדש כל מה שיש בקומונה (כמובן מעודכן יותר) שמתם לב שבפורום יש יותר תווים בנושא של הודעה???? איזה כיף!

Shoval27

New member
חח היא כתבה יום שני..

היום יום שני
חח אבל בטח כבר לא ייצא היום לעשות. טוב, אז אני אחכה לשרשור:]

עלמה7

New member
כבר שיניתי! משום מה זה לא משתנה בכל

ההודעות, אלא רק באלה משעת השינוי והלאה.

אני רואה שתפוז ביטלו את האופצייה

בהתחלה, החתימות היו נשמרות מהודעה להודעה, אחר כך הם כנראה הכניסו פיצ'ר שמשנה את החתימה בכל ההודעות באופן גורף, אני רואה שהם ביטלו את הפיצ'ר הזה...
לא נורא, תתחדשי על החתימה החדשה
.

עלמה7

New member
הכל יהיה, אבל

סבלנות היא משחק של גדולים, כמו שאומרת הגננת של הילד שלי. בגלל זה גם לא העברנו את שרשור החנויות ושרשור ההיכרות לכאן. עבר זמן מאז, וכדאי לעדכן. זה שהיו מלא שאלות, זה לא אומר שהשרשורים בקומונה לא מעודכנים, אלא שהשואלות לא מסתכלות בקישורים לפני שהן שואלות...

dannagal

New member
בנות, מה אני מפספסת כאן??? לא הבנתי כלום

איזו חתימה? איזה שירשור?? מה קורה כאן?? יצאתן לגמרי מהקומונה??? מהיום אני רק אכתוב כאן בפורום ואעזוב את הקומונה לאנחות? אוף, התרגלתי...

ניצנץ1

New member
הסבר. כדי לתת פרסום לקומונה

כשזו הייתה יחידה שמנו בחתימה שלנו את הקישור לקומונה בתור מנהלות. אבל כעת צריך לתת פרסום לפורום חדש- אז החלפנו את הפרסום. אי אפשר יותר מידי. לעלמה יש שם את הבלוג שלה, לי את האתר שלי. לא יכולה להיות חתימה של יותר שורות. אבל אתן מורשות להוסיף את הקישור של הפורום, קומונה או כל דבר אחר גם בחתימתכן. למשל משהו בסגנון - גם אני גולשת ב... כמו שעשו ל קומונת חרוזים מסויימת.. ולא עזבנו את הקומונה.. רק שם נכתוב יותר נון- סנס- כמו - אף נשבר לי, לא הצלחתי לישון בלילה , אז עשיתי עוד 4 עמודים לאלבום.. מה שאצלי היה באמת.. פה, לעומת זאת, נעלה את העמודים.. שם נכתוב- בישלתי מאכל נהדר שנתן לי רעיון לעמוד אלבום בגלל הצבעים שלו.. פה נעלה את העמוד.. קפיש?

אפרופו ביג דיל...מי שעוד מחפשת דברים

בקניון הבאה הביאו סטוק חדש של הדפים..........הסתערתי בלי בושה חחחחחחחחחח

למעלה