עלה לי עוד רעיון לדיון

עלה לי עוד רעיון לדיון ../images/Emo62.gif../images/Emo122.gif

מה אתם הכי אוהבים בבן/ת זוג- מבחינה גופנית/פיזית ומבחינת האופי שלו/ה
ולסינגלים שביננו תענו על הבן/ת זוג המשמעותיים ביותר שהיו לכם...
אני הכי אוהבת בחבר שלי את העיניים כי כשמסתכלת על העיניים שלו, הן מראות אהבה מדהימה כזאת, שלא ראיתי בעיניים של אף אחד, הן מדברות המון ואומרות אמת בלבד. עיניים זה הדבר הראשון שמסתכלת עליו כשפוגשת כל אדם, והעיניים שלו פשוט ישר שידרו את מה שחיפשתי תמיד- את הכנות, התום, הכבוד אל האחר וזה נדבך קטנטן באישיות שלו
. מבחינת אופי, אוהבת את העובדה שהוא שם בשבילי כמו שאני בשבילו, שהוא לא מפסיק להפתיע ברומנטיות, ושכל מה שהוא אומר- הוא באמת מתכוון וזה משהו שעד הקשר הזה לא ממש האמנתי כי לא נתנו לי שום סיבה להאמין...

תגובה

אני אוהב נשים נמוכות וקטנות ואוהב שער בלונדי ועינים כחולות. אני אוהב שנשים עדינות וחמודות ולא תוקפניות, אוהב שמחת חיים ורגישות.

leelush23

New member
העיניים

את צודקת..זה דבר גדול גם אצלי זה ככה..ואני גם אוהבת את השטויות של שנינו..שרק אנחנו מבינים..כמה זמן אתם יחד?

leelush23

New member
ככה חשבתי פחות או יותר..../images/Emo127.gif

כי בהתחלה גם אני הייתי כמוך..אבל עם הזמן יותר מתרגלים ונפכים להיות אחד חלק מהשני ופחות כאלה דברים כמו ההתלהות שבהתחלה.תראי זה לא זאני לא אוהבת אצלו משהו להיפך אני אוהבת הכל אבל מה שרציתי להגיד שאם הזמן זה משתנה מעט ..אהה ואנחנו כבר 3 שנים.אז..

ס א ט י ן

New member
אני הכי אוהבת....

מבחינה גופנית- כבר אמרתי שהוא מושך אותי מכל בחינה אפשרית, אבל אם להתמקד במשהו אחד אז גם אני הכי אוהבת את העיניים. יש לו עיניים בצבע תכלת, מהממות, שובבות כאלה...וטובות. מבחינת אופי אני ממש אוהבת את זה שהוא יודע להעריך כל דבר. הוא יודע להעריך דברים שאומרים, שעושים, והוא יודע להעריך יופי ונופים, וזה מראה על רומנטיות. הוא נורא רומנטי.

../images/Emo23.gif

סינגלית
הבחור שהכי אהבתי בעולם... בעיניים היה לו מבט מדהים שאומר הכל, שמשדר בטחון, שמשדר שהכל יהיה בסדר, אושר, קרינה, שמחה, פשוט היה כיף להסתכל בעיניים היפות שלו החיוך שלו... אחחח החיוך שלו פשוט ממיס חיוך מדהים שישר כשראיתי אותו גם אני חייכתי בלי לחשוב פעמיים חוש הומור הוא ידע להצחיק אותי בכל מצב אפשרי בכל סיטואציה פשוט מצחיק האישיות שלו הייתה אמיתית וכנה, בחיים לא שיקר ופשוט הייתה לו מין אהבה ושמחת חיים מדהימה פשוט מדהימה

BlackUnicorn

New member
בגוף - הכל ../images/Emo99.gif

את העיניים המדהימות והעמוקות, את השיער היפה, את הרוחב המטורף של החזה והכתפיים (גרר), את התחת החמוד, את החיוך השטותניקי שלו :) ואין אין אין על המגע שלו... באופי - את השילוב המדהים של גבריות ורגישות.. חוזק פיזי, ורגישות מנטלית. הדאגה, ההבנה, האמינות, האהבה, תשומת הלב לפרטים הקטנים.. הספונטניות ועם זאת הרצינות, הג'נטלמניות... את העובדה שהוא גרם לי להבין כמה רומנטיות קיטשית היא פשוט כלום לעומת דברים אחרים שאפשר לתת בקשר.. את איך שהוא הצליח לגרום לי לאהוב את החיים ואת עצמי, איך שהוא גרם לי להיות בן אדם פתוח, שמח.. לעשות גם קצת שטויות כשצריך ולא להיות כבדה כל הזמן :) עזבו אני יכולה להמשיך לדבר עליו שעה :) נעצור פה :)

זכוכיות

New member
אין לי "הכי",

אני אוהבת את כולו, כולו מדהים. כמו כולם, את העינים העמוקות והחיוך השובב. אפילו הדברים שחשבתי בעבר שהם בעיתיים מבחינתי, למשל- חשבתי שאני מסוגלת להימשך בעיקר לבחורים רזים, אולי אפילו למלאים או שמנים, אבל לא לבחורים בעלי מבנה אתלטי [עד לכאן אני רואה את הפרצופים התוהים, היתה לי איזשהי סטיגמה על ספורטאים שכנראה נעלה אותי בכיוון הזה]- ואז הוא בא, כולו מתוחזק טיפטופ, ובכל זאת הדבר הכי יפה שראיתי, כי הוא שבר את התדמית התבניתית שהיתה לי בראש, הוא הקסים אותי, אז אוטומטית נפתחתי גם בכיוון הזה. הא כן, ויש לו את התחת הכי חמוד בעולם. עד שהכרתי אותו לא ידעתי מה המשמעות של "תחת חמוד", כששמעתי הערות שכאלה הייתי מרימה גבה ותוהה- תחת חמוד? הכיצד? יש תחת חמוד רבותי, והוא מנמנם לו על המיטה מאחורי!

הממ ..../images/Emo9.gif

מבחינה פיזית אני הכי אוהבת את העיניים המדהימות שלו. יש בהם ניצוץ כל הזמן. הצבע די נפוץ - חום כהה, אבל בכל זאת, יש בהן משהו. אני מתביישת להסתכל לתוכן יותר מדי זמן , הן מדהימות
מבחינת האופי שלו, אני הכי אוהבת את העובדה שהוא רומנטי לגמרי. המילים שהוא אומר: מזכיר כל 5 דקות כמה הוא אוהב, יודע איך לפרגן לאישה ולגרום לה להרגיש סקסית
פשוט רומנטי. הנשיקות, הליטופים, החיבוקים. כל מה שהוא עושה כל כך רומנטי, פשוט מטריף אותי.

למעלה