עכשיו מירי מסיקה בכוכב נולד!!

oshriti123

New member
בדיוק באתי להגיד!../images/Emo100.gif../images/Emo28.gif

איזה יפה

Dorushh 3

New member
היא אמרה שיום רביעי יש לה הופעה

ב"זאפה" (?) וחמישי היא בניצניםםםם
תראו..בערוץ 24..

zoeid

New member
מה יצא לה

מהשמלה? אני לא אוהבת את מירי מסיקה (היא בסדר ) אבל הרגשתי נבוכה בשבילה, לא נעים, לא נעים בכלל.

shai202

New member
היא פשוט מדהימה אותי מרגע לרגע!

עכשיו היתה בכוכב נולד,ופשוט היתה לי תחושה שהיא שרה בפלייבק וזה ממש לא יש לה קוללללל,אני לא יכול להסביר...... היא כל כך שונה משאר הזמרות......יש לה מראה כזה אקזוטי...היא כזו יפה..קול כזה ענוג,ונוגע..... ואני פשוט לא יכול להחליט איזה שיר הכי יפה,בדיסק....כל השירים שונים ומיוחדים......

אני פשוט בשוק../images/Emo12.gifכנסו כולם!!!=>>

זה קרה לי בפעם השניה!
אולי תאמינו לי ואולי לא אבל הייתי לי הרגשה! ידעתי! הרגשתי שמירי תופיע שם! אני לא יודעת איך להסביר את זה אבל אני אומרת לכם אני ידעתי! זה כמו שקרה לי ביאיר לפיד שנאי בדרך כלל לא רואה אני לא אוהבת ואיזה יום אחד באתי וישבתי מול הטלויזיה והוא אמר את השמות שיהיו ואני הרגשתי!! הרגשתי שהוא הולך להגיד מירי מסיקה.. הייתי לי מין אינטואיציה כזאת ואני לא משקרת
אני עדיין בשוק מעכשיו זה קרה לי פעם שניה! מאז שהם שרו את כל השירים המצליחים של מצעדי הפיזמונים אני ידעתי שמתישהו יהיה לשם.. אם זה כשהמתמודדים ישירו או שזאת היא תבוא
ועוד לפני שמיטלמן ניגן את התווים ידעתי מה הוא הולך לנגן ידעתי מהצליל הראשון שהיא הולכת להופיע.. אין לי מילים אולי אני נראת לכם מגזימה אבל זה פעם שניה ופשוט יש לי הרגשות לגביה

Free Lancer

New member
גם אני!!!!!!!!!!!!

איזה קורע אני עושה לידידה שלי. "אני אומר לך שזאת מירי! חבל לך על הזמן אני יודע!" איך שנתנו את הצלילים התחלנו לצרוח "לשםםםםם"

נסיכת pop

New member
היא היתה פשוט מדהימה../images/Emo70.gif

היא פשוט אדם כזה צנוע שזה מפחיד
איזה ביצוע מושלם היא נתנה,מושלם

נועוW

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo42.gifהיא הייתה מדהימה../images/Emo42.gif../images/Emo20.gif

היא שרה מרגש ונראתה מיליון דולר

למעלה