עכשיו חזרתי מההופעה של 51 % !!!

יאנגי

New member
עכשיו חזרתי מההופעה של 51 % !!!

אין מילים אחלה הופעה אחלה קהל היה ממש נהנתי לראות את זה פשוט היפ הופ במיטבו ראו שהם נתנו 100 אחוז על הבמה וזהו

adam94

New member
תותחים!!!

באמת שזה הדבר הכי טוב שקרה להיפ הופ בארץ!!! ראפר תותחים אחד אחד פשוט אין מילים לתאר מה שהלך בהופעה הזאת מקווה להמשיך לשמוע חומרים של ההרכב המצויין הזה ליל"ט

הרבה זמן לא ים

היה לי מוזר לחזור לאירועי היפ הופ אחרי הרבה זמן.. ראו שהם נתנו את הכל ואפילו יותר בשביל הערב הזה, חבר'ה כל הכבוד שיחקתם אותה עם אחלה פרוייקט- הרגישו את האווירה החמה ואת ההשקעה. ת'אכלס אני אישית ציפיתי ליותר מהפרוייקט אבל היו עליות. אהבתי את השיר שכל אחד מת (אין לי דרך אחרת להגדיר את זה למרות שזה נשמע מטומטם) בסוף הבית, יציאה מעולה. אהבתי מאוד את "4 ראפרים" שהיה שמור לסוף והקפיץ ת'מקום כמו שצריך. בכל אופן היה נחמד, תתחדשו ובהצלחה, אני מקווה לשמוע אתכם מעבר למדיות שאני רגיל לשמוע אתכם.

TakTik

New member
היה מעולה

הופעה אנרגטית בטירוף,כמו שרק ה4 ראפרים הנ"ל מצליחים להרים. באמת שהיה מרשים, באירוע היפ הופ עם אווירה שכזו כבר הרבה זמן לא הייתי. גם הרבה אנשים שלא ראיתי כמה זמן. היה כיף, האלבום נשמע מבטיח...ארשום עליו טיפה אחרי שאשמע, אבל נראה מושקע בטירוף.

חיישנס

New member
מוכשרים בטירוף.

הרבה מאוד אנרגיות רצו שם על הבמה הייתה אחלה של הופעה, גם המקום נחמד לאללה ביאס רק הקטע שהם עלו להופיע באיזה 11, למרות שהמקום היה די מלא חצי שעה קודם סחטיין על ההשקעה ועל כל הקליפים שעפו שם על המסך נהנתי. המון בהצלחה בהמשך

Psycho BuZZ

New member
שמח לשמוע שהם הצליחו יפה.

רק חבל שלא יכולתי להגיע. אולי בפעם הבאה כשהם ירימו הופעה...

סֵג

New member
../images/Emo45.gif

בלי תירוצים. היו לי כל מיני דברים לעשות, ובגלל זה לא הגעתי, אבל אני מקווה להגיע בפעם הבא.

Wakizashi

New member
כמה זה 100% מ-51% ?

חאסיד בטח יענה על זה יותר מאוחר (שאלות אחוזים בפסיכומטרי זה עסק מעצבן), אבל בינתיים - אני אפתח ת'פה... הופעה נהדרת !!! היו לי חששות לגבי הסאונד, שאולי יהיה קשה להבין את הליריקה, אבל למעט כמה פאקים בודדים של הסאונדמן שיצרו פידבקים פה ושם, ונדמה לי שגם הגיטרה של אסף בוכמן הונמכה לפעמים בזמנים לא נכונים (כמו למשל בזמנים שהוא באמת ניגן עליה) - הסאונד היה בהחלט סביר, והצרחות של אבי (הגדול) הוציאו לי את השעווה מהאוזניים [תודה אבי]. אז מה קיבלנו? 4 ראפרים על במה - שנתנו את ה-100% שלהם (והמשפט הקלישאי ישאר לנצח צרור בצרור הפרוייקט), והקפיצו את הקהל *הרב* שרק ביקש עוד ועוד. יש לציין לשבח את עבודת הוידיאו-ארט המושקעת שרצה על המסך הגדול במשך כל ההופעה... עד כדי כך שהיה קשה לעתים להחליט במי להתבונן - בטאבו+ שנכנס עם בית לקדמת הבמה, או בטאבו+ שנכנס לקדמת המסך בתצוגה הצדדית. ואני עומד במרכז הרחבה ומתמוגג... סוף-סוף יש מענה לסאבלימינאליות; אין לי משהו עקרוני נגד סאב, אבל לפעמים הז'אנר שלו מתחיל להיטחן דק מדי... והנה מגיע משהו חדש. סוג של Blackalicous עברי, עם מילים שאפשר להתעמק בהן כמו בשירה, ולחשוב למה התכוון המשורר (הסטליניסט הישראלי / הפלוס שכבר אינו סגול / אבי גדול או קטן). היפ-הופ אבסטרקטי שבאמת מדבר על "מי אני" ופחות על "למה מי אתה?". so simple, yet so true. חבל רק שההופעה הרגישה קצת קצרה מדי אחרי 50 דקות בלבד... אולי אפשר היה להאריכה עם עוד שיר מתוך האלבום של טאבו+ ועוד שיר של הארכיון או משהו כזה? וחוץ מזה, תגידו - גם אתה חיכיתם יותר מרבע שעה ליד הבר רק כדי לקבל איזה בקבוק של משהו?!... אני תוהה האם הברמן שהתעלם ממני באלגנטיות יודע לחשב כמה יוצא טיפ של 0% מ-30 שקל... נ.ב.: 51%, הסכיתו נא: אני חושב שבאתי להופעה הזו כי פחדתי שלא תהיה לי אפשרות אחרת לקבל את האלבום שלכם. תודה שנתתם לי אותו בחינם. :)

TakTik

New member
אגב מענה סבלימינלית

שמע את הבית של אבי הקטן בליפול למעלה.....

O Alon

New member
פשש נחמד =]

הייתה אחלה הופעה באמת שווה רק חבל שכמו שאמרו היו בעיות עם הסאונד לפעמים....

אנלא מאמין ששילמתי על זה

כ"כ קצת!! היה בנזונה ווייבז מטורפים אבל רק חבל שאני לא יכול ל"תרימו ת'ידיים באוויר!!". הרבה אנשים טובים שהיה כיף לראות אחרי הרבה זמן... וסה"כ הופעה מקפיצה,אלבום מתנה [: קצת צפוף בבר אבל בקטנה. אחרי הכל,לא בוכים על מועדון שנכנסים אליו אחרי 2...
אה והרבה כבוד על ההשקעה בחוברת והכל עשו עבודה נהדרת בשביל אלבום שמחלקים אותו חינם(וכן אנדריי זה חינם) ועל הדרך גם על הקליפים שרצו על המסך מאחורה,תותח אתה יוסי!

The Rattlesnake

New member
היה אדיר!

מחר אני אפרט יותר.. ויאנגי מוזר שאותך לא ראיתי! :\ לילה טוב.

היה מעולה!

באמת, לא חשבתי שאני אהנה ככה... אבל באמת הייתה אחלה הופעה, את הרוב המוחץ של הבתים הבנתי ואהבתי מאוד חלק מהפאנצ'ים.. היה קצת בעיות עם הסאונד והיו כמה קטעים שלא הבינו כלום, אבל אני בטוחה שכמעט אף אחד לא שם לב לזה. 4 ראפרים באמת שיר מעולה, אהבתי אותו מהשני הראונה ששמעתי אותו. ועכשיו אני בדיוק שומעת את הדיסק ובאמת כל הכבוד, אהבתי את רוב השירים ואפילו יש פה להיט גלגלצי בפוטנציה. אחלה ערב הרמתם. והיה כייף לראות את כולם
במיוחד את חסיד!

אגב,

ניסיתי עכשיו לשמוע את הדיסק במחשב וזה נותן לי אופציה רק לראות את הקליפים... מישהו יודע מה לעשות עם זה? ניסיתי ללחוץ על כל דבר בערך וזה לא עושה כלום, זה נותן רק לראות את הקליפים. (אחח נשים..)

איך?

ניסיתי גם לפתוח את זה מהקונן עצמו אבל זה נותן שוב רק אופציה של הקליפים, ניסיתי לגרור את זה למדייה וזה לא נותן..
!!

TakTik

New member
לכי ל"מחשב שלי"

תלחצי על האייקון של הכונן דיסקים עם כפתור ימיני, ואז תלחצי על "הפעל" (ולא על הפעל אוטומטית)... כן....זאת ההוכחה שאני גיק...סורי

למעלה