עכשיו זה רשמי- אנימל קולקטיב - 200 ש"ח בזאפה

חולוני

New member
ברור שזה יקר מדי.

לא בטוח שאני אלך, נראה כבר. בינתיים בשישי הקרוב יש את דיפלו בברזילי, אני שם.

ניימן3

New member
יקר. בברלין ,למשל, אותה הופעה עולה חצי מחיר.

17.5 יורו, שזה כמעט 100 ש"ח. אין סיבה אמיתית שבארץ המחיר יהיה כפול (נראה לי, לא?). בכל מקרה, לפחות לא מנקודת הראות של הצרכן :]

moe7

New member
שזה אגב מחיר סביר למדי ביחס להופעות של כל מני

מנופחים שגובים 50 יורו, 60 יורו ו90 יורו על הופעות. ההופעה אגב הייתה מבולגנת ודי מאכזבת, אבל עם מחיר כזה זה לא היה כל כך נורא. אני חושבת שהלוקיישן תרם לעניין. אולי אם תשלמו הון על הכרטיסים, התאורה והסאונד יהיו מוצלחים יותר, ההופעה בברלין נשמעה רע ונראתה כמו נקודת אור חלושה ומעורפלת במרחק. אבל כל ההופעות בחלל ההוא נראות ונשמעות פחות או יותר ככה, אבל ללאיירז זה תורם יותר, כי יש להם וידיאו מאחור ופרונטמן שנע במקומו כמו תרנגולת (מה שנראה מרשים יותר מרחוק מאשר חבורה של חנונים שמתעסקים במכשירים אלקטרוניים על הרצפה, מה שהופך למעין טריפ פסיכדלי יותר מאשר הופעה עם תאורה וסאונד עמומים).

ניימן3

New member
איפה הייתה ההופעה?

אני דיברתי על זו שתהיה באוקטובר ב - berghain (שאני מתכוון ללכת אליה, עם קצת מזל).

new dawn fades

New member
הליארז יפציצו

בכל חלל שיתנו להם שואו מעולם אחר המחיר לאנמיל קולקטיב מפתיע, אבל אין מצב שאני מפספס את ההזדמנות לראות ת'חברה האלה בלייב. יודע אני גם על הנחות שיש בזאפה לבעלי כרטיס ויזה [או משהו דומה] תמורת כוכבים, כך שאפשר לסדר כרטיס במחיר נורמלי יותר.

למעלה