עכשיו בחדשות ערוץ 2

yonitbrk

New member
עכשיו בחדשות ערוץ 2

כתבה על הנושא שלנו מול ביטוח לאומי.
 

yonitbrk

New member
על קצה המזלג, ממש על קצה המזלג

אמא בשם איריס, סיפרה על התלאות שעוברות על מרביתנו, ריאיינו את הילד, וכמובן הזכירו את נושא הביטוח לאומי, שהחליט אחרי שראה ילדים, שהשתפרו עם הזמן, שהיות וחל שיפור במצבם, אין סיבה להמשיך באותו גובה של הקיצבה. אלא יש מקום לקצץ.
 
כתבה מייאשת ומשפילה

לא הייתה שום תגובה מהביטוח הלאומי. רק הציגו את האמא והבן המבריק שלה. הזכירו את העובדה שהמון קיצבאות נלקחו מילדים שהיו זכאים להם ושלחלק מהילדים הקצבאות קוצצו לחצי. זה היה נורא. אבל שום תגובה לא התקבלה מהביטוח הלאומי. לא בחלק שאני ראיתי מהכתבה. יכול להיות שבתחילת הכתבה היה משהו, אבל לא כשאני ראיתי. גועל נפש מצד הביטח הלאומי שאפילו לא מגיב לכתבה כזו.
 

yonitbrk

New member
בסוף הכתבה

דיברו על התגובה של הבל"א, אשר טענו כי ראו את הילדים, והתרשמו מהתקדמותם, ולכן מצאו שיש מקום לקצץ בקצבאות שלהם. כאילו שזהו, אם הילד התקדם, מינון הטיפולים יורד וכבר לא זקוקים לכל הסכום.
 

מורובר

New member
יונית אני אשמח אם תרחיבי בעניין הכת

הכתבה ששודרה, חבל לא ראיתי
 

yonitbrk

New member
אין הרבה מה להרחיב

ישבה שם אמא שתיארה את כל התלאות שלה והריצות עם הילד, ובכתה על כך שכשהגיעה לועדה של ביטוח לאומי, הם החליטו שלא מגיע לילד שלה לקבל את מלוא הקיצבה, היות ומצבו השתפר מאז הפעם האחרונה בה ראו אותו. וזאת גם היתה תשובת הבל"א כשפנו אליהם בשאלה, מדוע הם מקצצים בקצבאות. הם לא התבישו וענו, שאותם ילדים להם קוצצו הקצבאות, הם ילדים אשר חזרו לועדה אחרי תקופה, ובה ראו כי מצבם הוטב, ולכן הוחלט לקצץ בגובה הקצבה.
 
../images/Emo5.gifלמה "חולים" ולא "לוקים" באוטיזם?

זו נכות, לא מחלה. דווקא ממחלה אפשר להבריא, מנכות לא. מי שאין לו רגל - תצמח לו רגל חדשה עם הזמן? גם אם הוא יוכל לתפקד ב100% עם רגל תותבת או אפילו בלי רגל כלל, הוא עדיין נכה, קיטע - לא?
 
למעלה