עכשיו אפשר

קובולט

New member
עכשיו אפשר

שלושה חודשים אחרי הפלה ושני ניסיונות לחזור ולהיות בהריון, ועוד אחד בדרך, החלטתי להצטרף לפורום שכולן\ם רוצים להיות בו כמה שפחות כולל אותי. הבעיה שלי היום היא כזאת מרגע שאני במחזור עד ליום ה14 כנראה יום הביוץ אני מעשנת כרגיל שותה הרבה יין אדום, כל ערב ואוכלת הרבה ג'אנק פוד, בשבועיים מהביוץ עד ל"מכשפה" אני אוכלת דברים בריאים, כמעט ולא מעשנת (בכל זאת יש קצת לחץ), ובכלל לא שותה יין, אתמול ישבו כל החברים בארוחת הערב ושתו בירות יין וכו' אני בגלל שעכשיו אני מחכה עוד יומיים או מחזור או.... ממש התחשק לי לשתות יין, זה לא שיש לי איזו בעיית אלכוהול או משהו כזה אבל קמתי הבוקר ואני עדיין רוצה יין,חשק כזה למשהו היה לי רק שהייתי בהריון (רק שאז זה היה לדברים בריאים, שקדים,תותים וכו') אני ממש בדילמה? אולי למישהי יש תשובה? שמחה להצטרף אליכן מזל טוב על שני הפסים לדרמה וגרג וכמובן לנעומי בקרוב אצל כולנו- אמן

פּוֹנְג

New member
קודם כל - שיהיה בהצלחה

ועכשיו כמה דברים. ההמנעות מעישון, אלכוהול וגאנק פוד אמורה להיות מצטברת ותהיה פחות יעילה אם את נמנעת מכך רק אחרי הביוץ (רק אחרי האולי הקלטות) - אבל זה יותר טוב מכלום
דבר שני הוא שלפי תפיסת החיים שלי - אם בא לך יין - אז תשתי, הנזק אם יהיה לא יגרם מכוס אחת נוספת (נוספת על אלו ששתית לפני הביוץ). כל עוד את באמת לא הופכת את הויתור הזה לעצמך לדבר קבוע. ואם החשק הזה הוא מבשר הריון - אז בכלל סבבה.

למעלה