עכשיו אפשר לראות למה אין אמון במפלגת העבודה

denur1

New member
עכשיו אפשר לראות למה אין אמון במפלגת העבודה

כבר רוצים תיקים, אין עקרונות אין כלום רק כסאות,
נכון שלי לא כזו אבל המפלגה זה לא רק שלי.
פואד כבר מבוגר ורוצה להיות שר, לא מתאים לו אופוזיציה.
מיפלגה שלא מוכנה לשבת באופוזיציה ולבנות אלטרנטיבה שילטונית לא יכולה לקבל אמון מהציבור.
הליכוד קיבל 12 מנדטים, הלך לאופוזיציה וחזר להוביל את המדינה.
אף אחד לא ניסה ללכת נגד נתניהו, נתנו לו להמשיך.

לכן אין אפשרות של ממש שהמפלגה הזו תיבנה אמון.
יצטרפו לממשלה, שנה לפני הבחירות הבאות יפרשו וישמיצו את הממשלה שרק עזבו.
אני זוכר את ברוורמן משמיץ את ממשלת נתיהו שבועיים אחרי שעזב אותה, כאילו הוא לא היה שותף.

רק במקרה שלשלי יהיה את הכוח להשיב מלחמה נגד כל חסרי החוליות במפלגה, אולי יגיעו ימים אחרים.

denur1

New member
הבוקר שמעתי את בוזי הרצוג בגל"צ

דיבר יפה לא השמיץ , א ב ל
להתחיל לחשוב שאם היו כן אומרים כך או אחרת היה ממש משנה, אז לדעתי לא.
כל דבר גורם לחלק להיות בעד ולחלק נגד, ומה שהיה מביא בוחרים היה מרחיק אחרים.
אין מסר אחד שמתאים לכולם.

הבעיה של מפלגת העבודה היא אובדן האמון, הזחילה הזו לממשלה אחרי כל בחירות לא עשתה טוב למפלגה.
רק ישיבה באופוזיציה עשויה לשנות את המצב, הינה המפלגה היתחייבה והיא מקיימת.
טישטוש ההבדלים האידאולוגיים בין העבודה לליכוד שנוצר עקב ההיצטרפות החוזרת לליכוד, הפך את העבודה לפחות רלוונטית.
הצלחת העבודה בבחירות הבאות תלויה הרבה מאד בלפיד, במידה ויתקפל ויכנס לממשלה עם 30 שרים ימסמס את ההיתחיבות לשמור שמעמד הביניים לא יהיה הפרה החולבת היחידה, אזי הוא יעלם בבחירות הבאות,
אם ישמור על עקרונותיו אפילו במחיר ישיבה באופוזיציה, יזכה לצמוח בבחירות הבאות.
מצב בו לפיד לא מסתדר עם נתניהו וכניסת העבודה במקום יהיה אסון מבחינת העבודה.

הוא היה בעד כניסה לממשלה?

אם כן, שישכח ממני בפריימריז הבאים.

blackbomber

New member
הגיוני להעדיף את טיבי על ביבי?

אם מפלגת העבודה הולכת אל האופוזיציה כדי להשתנות ואז לבקש את אמון הבוחר עם דרך חדשה, אני מבין.
אבל מפלגת העבודה לא יכולה להשתנות!!!
התבוסנות, הקומוניזם, הערביזם, היח"צנות העבריינית/מלוכלכת והמתנשאת....
נראה לך הגיוני שתמצאנה דמויות אמיצות במפלגה שתגדנה את האמת ותובלנה שינוי מהותי במפלגה?

זה הזמן שעל מפלגת העבודה לגלות אומץ ולהגיד:
"הבנו שהעם לא רוצה את אידיאולוגיית התבוסנות המדינית שלנו, אנחנו נפסיק להטיף למימושה.
יש להיכנס לקואליציה כדי להשפיע בתחום האזרחי/חברתי, לוודא שהתקציב לא יהיה כזה שפוגע בשכבות הביניים שמקיימות את המדינה, הגיע הזמן שהעניים יתחילו לעבוד.
ישראל הולכת למהלך שמהותו כינונה של חוקה, חשוב מאוד שנחזק את הפלג היצרני בקואליציה כך שהחוקה לעולם תיטיב עם מקיימי המדינה".

niv gelb

New member
בומבר מהקומץ של בית"ר

חבל על הזמן לדון איתם ברצינות
haemek11 - blackbomber - ai22
הם הקומץ מ"המחנה הלאומי"
הם שכחו שאנחנו אחרי הבחירות.

haemek11

New member
כמיטב מיטב המסורת הקומוניסטית.

למה להקשיב לו אם אפשר לחסום אותו ולשמוע רק מה ש"פראבדה" אומרים.

זה מה נותר אצלכם, שם בשמאל, אחרי שהשפויים נטשו.

Deicider

New member
מה אתה מנסה לעשות?

קודם כל, תשובה לblackbomber - אין טעם בהצטרפות העבודה לממשלה כי היא לא תוכל להשפיע בתחומים החברתיים/ כלכליים. ביבי הרי יכול להקים ממשלה בלי אף מפלגה מהמרכז-שמאל, במקרה הטוב העבודה תשיג את מה שהשיגה בבחירות הקודמות (0 השפעה בכל תחום שאינו בטחוני).
גם התירוץ של הקמת ממשלה ציונית לא תופס - ביבי יכול להקים ממשלה בלי החרדים גם בלי העבודה.

הבחירות נגמרו. הבוחרים של מפלגת העבודה בחרו במפלגה בידיעה שהיא תישאר באופוזיציה ותילחם משם. אין שום צורך ללכת נגד רצון הבוחר.

haemek11

New member
"אין שום צורך ללכת נגד רצון הבוחר"?

ואללה? אז מה קרה ב- 3 מערכות בחירות האחרונות, שהעבודה הגישה את מה שהיא קבלה מכם לכל ראש ממשלה (שרון, אולמרט וביבי) והצטרפה נגד רצון הבחור.

יכול להיות שאתם חיים ביקום מקביל, ושם העבודה לוחמת ובאופוזיציה?

כי ביקום שלי, העבודה עד כה מזדחלת לכל ממשלה ועם כל מפלגה אפשרית... נגד רצון הבוחר. והבוחר שוב ושוב ושוב מצביע לדבר הזה. זה נושא מדהים למחקר על פתלתלות המוח של השמאלנים המובסים.

ואתה ממש נוסטרדמוס!

שמעתי שביבי מתייעץ איתך בכל דבר כי אתה חוזה את העתיד!

או, הכוס-אמק, האם לתקוף באיראן או לא?

אה, לא, אני חוזה שאין שם כלום, ואני, הכוס-עמק, תמיד צודק!

haemek11

New member
ברק הנציג שלכם בזבז 11 מייארד ש"ח לתקוף את

איראן. שאל אותו אם לתקוף את איראן, למה אתה שואל אותי?

זה היתה ההצגה שלו, של האדיוט, הנציג שאתם החזרתם לחיים הפוליטיים, אחרי שהעם העיף אותו כבר פעם לביוב בעבור כישלון קולוסלי.

למה החזרתם אותו?

haemek11

New member
מי החליט על "עופרת יצוקה" ביבי? אולמרט?

אולמרט בכלל לא ידע שהאדיוט שלכם יוצא למבצע. והוא בכלל לא ידע שהאדיוט שלכם הודיע לשגריר גרמניה שישראל הולכת להפסקת אש חד צדדית, כבר קרוב לבחירות. אחרי השאדיוט הרג 1400 ערבים ו26 חיילים, הוא החליט להפסיק את עופרת יצוקה, חד צדדית, ללא התיעצות עם הבוס שלו, אולמרט. ככה האדיוט שלכם הביא לכם 13 מנדטים, שנכון שהם מכוסים בדם ילדים, אבל העבודה השתמשה בהם ללא חשש ודרשה את תיק הבטחון מביבי, לקראת הממשלה שלו.

האיש דגנרט, אף אחד לא מבין מה הוא עושה ולמה. נבחר שמאל טיפוסי, וכבר פעם שניה והשמאל טרח להחזירו מהביוב ליו"ר העבודה.

dgamim

New member
haemek11 "האיש דגנרט"

לפעמים אני עובר ברחוב ואיזה כלב נובח
ויתכן שמבחינתו הוא נובח בצדק
זה לא אומר שאני צריך לנבוח עליו בחזרה.
haemek11 , על סגנונו, דבריו, טיעוניו,
נימוקיו או כל דבר אחר הקשור בו
ראוי לכל היותר ליריקה
וגם זה כשאני במצב רוח טוב.

למעלה