עכשיו אני באמת הולכת

Dark Blue Sky

New member
עכשיו אני באמת הולכת

והפעם באמת יש סיבה מוצדקת אני רק הורסת לכולם את החיים פוגעת בכולם זה לא מגיע לה אני אוהבת אותה אבל ככה אני לא יכולה להשתנות
ביי

brain186

New member
גם את?../images/Emo35.gif

מה קורה פה? אל תלכי נו תישארו פה.. יהיה בבסדר.. אל תשברו ככה..תחזיק מעמד.. אם צריך אני יישמש משענת רק תחזייקו מעמד...נעבבור את זה יחד.. אף אחד לא לבד אל תנסי להעניש את עצמך.. מירוש תחזיקי מעמד.. כל דבר ניתן לתיקון לא משנה בבבמיי פגעת..או ממי נפגעת.. יהיה בסדר.. רק תחזיקי מעמד.. גם אם נישברת נסי שוב.. ושוב ושוב.. עד שתצליחי כיי בבסוף תצליחי

brain186

New member
די!!!!

זה לא נכון את לא חייה בשביל אחרים את צריכה לחיות בשביל עצמך!ומה שאת עושה עכשיו זה בבכלל לא דבבר יפהה כלפי אף אחד.. מה את מנסה להשיג בזה שאת מודיע לכולם שאין לך יותר בשביל מה לחיות! תנסי למצוא משהו..ההבנתי שאני כבר בכלל לא חשוב לך ואני אויר בשבילך אבל את עדין חשובה לי תנסי למצוא כוח תנסי למצוא את האור בבכל החושך ההזה.. אני עדין שם נר קטן שמחקה לקצת שמן אני כאן בשבילך! אז תנסי לשמור טיפת כוח כי אני בבבטוח שהדברים יסתדרו רק חכי קצת...

Curly

New member
למה ללכת???????????

מה יתן לך לא להיות פה? את לא הורסת לאף אחד זה אני כבר יכולה להגיד לך.... ללכת לא יתן לך כלום אולי גם להישאר אבל זה לא יפגע בך.. מירי תחשבי על זה...
דוב בישבילך.. טל

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
סקאיי יקרה....

אנחנו לא לגמרי הבנו מה קרה אתמול.. ולמה רצית ללכת.. אבל רצינו להגיד לך- שמבחינתנו תמיד יהיה לך כאן מקום.. בליבנו, במחשבותנו.. תמיד יהיה.. אז אם תרצי, מתי שתרצי את תמיד מוזמנת לחזור או להשאר.. כי אנחנו מאמינים שהבית הזה חשוב גם לך..מאד.. אנחנו איתך ((((((((סקאיי))))))))

snoopy girl

New member
אל תלכי

אם רק היו לי מלים טובות יותר...אבל אני במצב די מבולבל כרגע ומנסה לדבר עם עצמי ללא הצלחה.... רק שתדעי שאת מאוד חשובה לי ולעוד הרבה אנשים כאן.. לכן, אם את הולכת..זה מהסיבות הלא נכונות ותדעי לך שהרבה אנשים כאן יצטערו על זה...... אני דואגת לך ואוהבת אותך..ואת באמת בנאדם נפלא ,תראי כמה פעמים עזרת לי ועודדת ותמכת ודאגת... מגיע לך טוב ((((((((((((((((((((((סקאי))))))))) סנופי, שתמיד תהיה אחותך הקטנה

Dark Blue Sky

New member
../images/Emo51.gif לכולכם, אחים ואחיות שלי...

אבל אני לא הולכת ועכשיו הסיבה לחיים שלי חזרה אליי..... ככה שאני כניראה נישארת

Dark Blue Sky

New member
טלוש שלי

תודה אחות מקסימה שלי
על הכל! אוהבת
אותך
יותר
מהכל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מ
ו
א