עכברים קטנים

רקע
אתמול השבתי חיובי לידיד שלי , אבל הסכמנו שנינו לא נצא בהצהרה לגבי החברים, (כי תמיד יש רכילות בקבוצה)
עד שנראה שזה זורם טוב. וגם מבחינה הקריבה בינינו ללא לחץ ובסבלנות.

החלום
בבית שלי אני לבד, עכבר קטן אפור מסתובב בבית, אני לוקחת מלכודת דבק , הוא עולה על המלכודת , אני הולכת לקחת שקית לשים אותו
ולזרוק, ואז רואה שהוא הצליח לצאת מהמלכודת. ומסתובב בבית , הגיע ליד הדלת הכניסה אני פותחת לו את הדלת , הוא הולך לכיוון
היציאה מהדלת ואז אני רואה עוד עכבר ושניהם יוצאים מהדלת אני סוגרת הדלת. ואז הם שוב נכנסים מ-הפתח הצר מתחת לדלת , ואני הולכת
לכיוון הדלת ואז שניהם יוצאים החוצה מהפתח הצר של הדלת.

אלישבע777

Well-known member
הי יערונת,

הפרוש שלי לחלום על עכברים קטנים

כבר היה לך חלום על עכבר בבית 17.4.20 קראי אותו ואת הפרוש עליו. ( אני שומרת את כל החלומות של כולם. מקווה שאת שומרת את החלומות שלך. כדאי להציץ בהם מדי פעם) גם אז הרקע היה קשור להכרות עם מישהו וללבטים שלך בהקשר זה.

בסוף החלום ההוא כתבתי לך כך:

החלום קורא לך, לא להיבהל ולהתמודד, או לפחות להחזיק מעמד עד שתוכלי לכלכל את צעדייך בתבונה. לחיות עם העכבר בשלום ולפעול שלא יגדל ויתרבה...

והנה בחלום הזה, העכברים התרבו, כבר לא עכבר אחד אלא שניים ! העכבר מסמל בעיה כל שהיא בחייך, משהו שצריך להיפטר ממנו ומהר לפני שייגרם נזק!, עם זאת החלום הזה שונה במהותו מהקודם, כפי שתראי להלן.

גם בחלום הזה – את לא מתרגשת מהעכבר! את קרת רוח ופועלת יפה ובדייקנות איך ללכוד אותו (= הבעיה) ולזרוק. אבל העכבר הצליח להימלט מהמלכודת ולהתרוצץ בבית. וגם מזה אינך נבהלת. בקור רוח את פותחת לו את הדלת שייצא החוצה. בעצם את משחררת את העבר לחופשי ולא הורגת אותו. את רוצה לשחרר את הבעיה, שתצא מעצמה מהבית, מהלב או מהמערכת הזוגית. כשאת פותחת את הדלת לשחרור העכבר, קורה דבר מפתיע. עכבר נוסף מתגלה ( בעיה נוספת) ששני העכברים יוצאים החוצה, " שניים במחיר אחד". הנה שיחררת בעיה אחת החוצה ויצאו שתיים... לכאורה נפטרת משתי בעיות. אבל, זה לא כל כך פשוט מסתבר... העכברים (הבעיות) שוחררו ולא נפתרו! הם נכנסים הביתה בעד רווח שמתחת לדלת! הבית אינו אטום לכניסת עכברים ( בעיות). צריך לאטום את כל הפתחים, אפילו הקטנים שבהם. מה שמפתיע הוא – שבסוף את מגיעה אל הדלת והעכברים... בורחים החוצה. אם קודם ניסית ללכוד אותם והם הערימו עלייך, עכשו הם כבר חוששים ממך ויוצאים מביתך בלית ברירה וללא כל מאמץ מצידך. החלום הוא טוב! היו בעיות והן התרוצצו בבית או בלב. כשהיית נחושה לסלק אותן "בלי שפיכות דמים" אלא לשחרר אותן לחופשי, בקור רוח בלי להתרגש ובלי עזרה מאף אחד – הן בסוף יצאו החוצה!! כשאת פועלת בטוב, זה מצליח!

יתכן שהבעיה היתה בקשר לזוגיות שלך עם הידיד עד ונהגתם בתבונה. אתם רוצים לבדוק שהקשר " זורם טוב", כפי שאמרת, בלי הפגנת קשר פומבית. בינתיים זה חשאי ואחר כך נראה! סילקתם את הבעיות החוצה. זה לא אומר שאולי לא יהיו בעיות אחרות ( העכברים בחוץ ואולי הם עלולים להיכנס בעתיד) , אבל לעת עתה הכל בסדר !!

את בוודאי תוכלי לדעת אם הבעיות הן קשורות לעניינים אישיים או למערכות יחסים אחרות, או לתקלות בבית. או גם וגם.

אשמח לחוות דעתך על פרוש החלום הזה.

דברים משתנים מיום ליום חחחחחח
אז כך , לא זוכרת אם ציינתי , שהוא היה בזוגיות והם נפרדו לא מזמן , וזאת לא פעם ראשונה שנפרדים וחוזרים.

שקראתי אתמול את התשובה שלך - התחברתי ,. אבל דבר אחד קרץ לי פתאום , "שהיו 2 עכברים ויצאו"
ואז חשבתי לעצמי - אולי הם שוב יחזרו לקשר.

ואכן כך קרה.

אני המומה מאיך שאני מקבלת מסרים ........ הלוואי שתמיד יהיו טובים .
תודה על תגובתך.

אלישבע777

Well-known member
דברים משתנים מיום ליום חחחחחח
אז כך , לא זוכרת אם ציינתי , שהוא היה בזוגיות והם נפרדו לא מזמן , וזאת לא פעם ראשונה שנפרדים וחוזרים.

שקראתי אתמול את התשובה שלך - התחברתי ,. אבל דבר אחד קרץ לי פתאום , "שהיו 2 עכברים ויצאו"
ואז חשבתי לעצמי - אולי הם שוב יחזרו לקשר.

ואכן כך קרה.

אני המומה מאיך שאני מקבלת מסרים ........ הלוואי שתמיד יהיו טובים .
תודה על תגובתך.
הי יערונת, ברצוני להבין - הידיד שלך חזר לאשתו? מדהים. זה מראה שהחלום טוב רק לשעתו!!! עכשו הוא כבר לא רלבנטי...

במחשבה שניה - ואולי זה לטובה, כי היו לך ספקות. יתכן שהחלום מראה לך, שבעצם לא רצית את הזוגיות איתו כי חששת שהוא יחזור לאשתו . חבל שזה לא היה ברקע ( כמה הרקע חשוב!) . נפטרת ממנו ומהקשר הבעייתי שלו לאשתו. שניים במחיר אחד....

נערך לאחרונה ב:
הי יערונת, ברצוני להבין - הידיד שלך חזר לאשתו? מדהים. זה מראה שהחלום טוב רק לשעתו!!! עכשו הוא כבר לא רלבנטי...

במחשבה שניה - ואולי זה לטובה, כי היו לך ספקות. יתכן שהחלום מראה לך, שבעצם לא רצית את הזוגיות איתו כי חששת שהוא יחזור לאשתו . חבל שזה לא היה ברקע ( כמה הרקע חשוב!) . נפטרת ממנו ומהקשר הבעייתי שלו לאשתו. שניים במחיר אחד....
היי אנחנו בסטטוס של פרק ב'. הוא חזר לחברתו., ואכן כן חשבתי על זה שיש סיכוי שיחזרו. והכל לטובה .

היי אנחנו בסטטוס של פרק ב'. הוא חזר לחברתו., ואכן כן חשבתי על זה שיש סיכוי שיחזרו. והכל לטובה .
אלישבע - ההתחברות שלי לפתרון החלום שלך -
התייחס לזה שכתבת : ," העכבר מסמל בעיה כל שהיא בחייך, משהו שצריך להיפטר ממנו ומהר לפני שייגרם נזק!, - " החבר מחזר הרבה זמן אני לא מעוניינת\ לא מתאים לי. וגם שאמרתי לו -" כן נלך על זה..........".. לא הייתי שלמה עם זה - ולדעתי זה בעצם הדבר שהייתי צריכה להיפטר ממנו. והוצאתי את העכבר/הבעיה מהבית. ודבר שני - אני אכן הוצאתי לחופשי את העבר שלי....... לב נקי. תודה

למעלה