עיצומי שכירים בדן

מצב
הנושא נעול.
63 מפרקי?

המחשה
ככה נראה קו 63 לפני שעה קלה ואם מישהו חושב שזה מטריד את נוסעי המרצדסים והוולבו אני חושבת שהוא טועה. ולי אין רכב פרטי, אני נוסעת באוטובוסים רחמנא ליצלן.
63 מפרקי?
רק שתדעו שזה המראה הקבוע בתחנות השוק כל אחה"צ כאשר קו 99 של קווים מגיע ואני לא מגזים

השביתה הסתיימה עכשיו. כל הנהגים

עיצומי שכירים בדן
מתוך YNET
יצאו לסידורי הלילה בקווים השונים. נקווה שהעומסים האדירים שנרשמו הן בכבישים בדמות פקקי תנועה והן בתחנות, בדמות עשרות ומאות נוסעים.

eggedan777

New member
רק לדקה אחת בלבד

יצאו לסידורי הלילה בקווים השונים. נקווה שהעומסים האדירים שנרשמו הן בכבישים בדמות פקקי תנועה והן בתחנות, בדמות עשרות ומאות נוסעים.
רק לדקה אחת בלבד
מחר לשיבתה חוזרת אנדי.כל יום יש שביתו תקרא מה כתבה טיפ טיפ .בנוגע להרגל ...כבר התרגלתי שביתה במשרד הרישוי, ובמשרד הפנים, ובנתב"ג ובתחבורה ציבורית והרשימה רק מתארכת... אנדי.. מה שלא מוצא חן בעייני אדם אז רצים לשביתה כי אף אחד לא פייר של אף אחד אנדי .יאאלה בי חג שמח לך וגם לעמית חג שמח וולהשאר לחבר'ה

הציבור המיוסר לא מבין שתנאים גרועים

התעללות בציבור הנוסעים המיוסר
הציבור המיוסר לא מבין שתנאים גרועים
כמו אלו ששובתים בגללם מתבטאים בכביש: עייפות לנהגים, יחס לא צודק ועוד. בכל שביתה מפסידים החלשים ואלו הזקוקים במיוחד לשירותים הבסיסיים, בגלל זה משביתים שירותים חיוניים...

55מוטי

New member
נכון מה שכתבת ואני אוסיף גם

דובר על כך המון!
המשוואה פשוטה מאוד: אין שכר הולם והוגן = נהג מוטרד כעוס עויין!
נכון מה שכתבת ואני אוסיף גם
שכאשר הנהג מוטרד וכעוס הרי שגם נהיגתו לא יכולה להיות הכי זהירה שבעולם. תראו לי בן אדם נורמאלי שלא מוטרד ולא חושב 24 שעות ביממה על הפרנסה שלו??? ואם הוא צריך לנהוג ולהוביל נוסעים כשהוא מוטרד זה מסוכן!!!

אז שיבעירו צמיגים מול משרדי ההנהלה,

ומה שעושים
לנהגי האוטובוס זה לא ניצול והתעללות?
אבל שלא יהיו גיבורים על חלשים. אנשים עברו היום גיהנום, יום שחור משחור. איך אנשים אמורים להגיע מת"א לחולון או ראשל"צ אחרי יום עבודה מפרך, ברגל??? או שאולי במוניות יקרות??? חשוב וצריך לזכור ולהזכיר מי הם נוסעי התחבורה הציבורית. מדובר באנשים קשי יום, מובטלים, סטודנטים, פנסיונרים, אנשים עובדים שמתפרנסים בדוחק רב ואין להם כסף למוניות ובוודאי לא לרכב פרטי. קצת צלם אנוש, קצת חמלה, תפסיקו לרמוס את החלשים!!

בטח אני אדליק עלי עכשיו את כולם...

אבל שלא יהיו גיבורים על חלשים. אנשים עברו היום גיהנום, יום שחור משחור. איך אנשים אמורים להגיע מת"א לחולון או ראשל"צ אחרי יום עבודה מפרך, ברגל??? או שאולי במוניות יקרות??? חשוב וצריך לזכור ולהזכיר מי הם נוסעי התחבורה הציבורית. מדובר באנשים קשי יום, מובטלים, סטודנטים, פנסיונרים, אנשים עובדים שמתפרנסים בדוחק רב ואין להם כסף למוניות ובוודאי לא לרכב פרטי. קצת צלם אנוש, קצת חמלה, תפסיקו לרמוס את החלשים!!
אני לא יודע בן/ בת כמה את/ה וכמה את/ה מבינים בפרנסה אבל עם כל האמפטיה סימפטיה וכל המילים היפות והמכובסות עם חמלה ,צלם אנוש,רחמים ,התחשבות....לא משלמים משכנתאות ולא הולכים למכולת! מצטער אם אני נשמע מעט לא נחמד אבל אין לי דרך אחרת להביע את הזדהותי עם שכירי חברת דן ,אני והם אוכלים מאותו המסטינג שפעם היה בו יותר מה לאכול והיום יוק....מגרדים מהפינות שאריות.

אתה תממן מכיסך נסיעות במונית לאנשים

אני לא יודע בן/ בת כמה את/ה וכמה את/ה מבינים בפרנסה אבל עם כל האמפטיה סימפטיה וכל המילים היפות והמכובסות עם חמלה ,צלם אנוש,רחמים ,התחשבות....לא משלמים משכנתאות ולא הולכים למכולת! מצטער אם אני נשמע מעט לא נחמד אבל אין לי דרך אחרת להביע את הזדהותי עם שכירי חברת דן ,אני והם אוכלים מאותו המסטינג שפעם היה בו יותר מה לאכול והיום יוק....מגרדים מהפינות שאריות.
שבקושי מתקיימים ובקושי יש להם כסף לאוטובוס? אתה מבין מה זה לחכות שעה לאוטובוס בשעה עשר וחצי בלילה אחרי יום עבודה מפרך כשהעיניים נעצמות וכל הגוף כואב? ולפעמים זה בשני אוטובוסים כי יש קווים שלא עובדים בשעות ערב מאוחרות (כמו קו 43 למשל) ולפעמים זה בקור אימים ובגשם. אז לא ייתכן שהאומללים האלה ישלמו את המחיר של מאבקי הכח בין נהגי דן להנהלת דן. רוצים לעשות שריר? תעשו את זה מול ההנהלה, אל תדרכו על נוסעי האוטובוסים, גם ככה חייהם אינם קלים!!

ומה אתה רוצה שהאנשים השכירים בדן

שבקושי מתקיימים ובקושי יש להם כסף לאוטובוס? אתה מבין מה זה לחכות שעה לאוטובוס בשעה עשר וחצי בלילה אחרי יום עבודה מפרך כשהעיניים נעצמות וכל הגוף כואב? ולפעמים זה בשני אוטובוסים כי יש קווים שלא עובדים בשעות ערב מאוחרות (כמו קו 43 למשל) ולפעמים זה בקור אימים ובגשם. אז לא ייתכן שהאומללים האלה ישלמו את המחיר של מאבקי הכח בין נהגי דן להנהלת דן. רוצים לעשות שריר? תעשו את זה מול ההנהלה, אל תדרכו על נוסעי האוטובוסים, גם ככה חייהם אינם קלים!!
יעשו?מה הם לא בני אדם?

ברור שהם בני אדם, אבל שלא ינהלו את

יעשו?מה הם לא בני אדם?
המאבק שלהם, צודק ככל שיהיה, על גבם של הנוסעים. לא ייתכן שנוסעי האוטובוסים יהפכו להיות בני ערובה במאבק בין הנהגים לבין הנהלת דן. אני קמתי הבוקר ועדיין אני לא יודע אם יש לי אוטובוס לעבודה או שאני צריך לשלם הון תועפות על מוניות. אנשים שבקושי יש להם משכורת (שלא לדבר על מובטלים חסרי כל ופנסיונרים שחיים מקצבאות זעומות של ביטוח לאומי ) צריכים להוציא את השקלים האחרונים שיש להם בארנק על מוניות? לא ייתכן שלאנשים לא יהיה איך להגיע לעבודה וללימודים. ההפקרות הזאת לא יכולה להימשך!!

בדיוק בגלל זה בוחרים בנשק השביתה

המאבק שלהם, צודק ככל שיהיה, על גבם של הנוסעים. לא ייתכן שנוסעי האוטובוסים יהפכו להיות בני ערובה במאבק בין הנהגים לבין הנהלת דן. אני קמתי הבוקר ועדיין אני לא יודע אם יש לי אוטובוס לעבודה או שאני צריך לשלם הון תועפות על מוניות. אנשים שבקושי יש להם משכורת (שלא לדבר על מובטלים חסרי כל ופנסיונרים שחיים מקצבאות זעומות של ביטוח לאומי ) צריכים להוציא את השקלים האחרונים שיש להם בארנק על מוניות? לא ייתכן שלאנשים לא יהיה איך להגיע לעבודה וללימודים. ההפקרות הזאת לא יכולה להימשך!!
לא דובר רק בדן. נסה להיזכר בשביתות מפורסמות בעבר, בהן שבתו משרדי הממשלה, בתי החולים, קופות החולים, העיריות ואפילו הרכבת. נשק השביתה יעיל משום שהוא גורם להפעלת לחץ על מקבלי ההחלטות ע"י הציבור הרחב שנפגע מהשבתות השירותים החיוניים. כך זה קורה שנים, אין זה דבר חדש.

זה שזה לא דבר חדש לא אומר שזה מוצדק

לא דובר רק בדן. נסה להיזכר בשביתות מפורסמות בעבר, בהן שבתו משרדי הממשלה, בתי החולים, קופות החולים, העיריות ואפילו הרכבת. נשק השביתה יעיל משום שהוא גורם להפעלת לחץ על מקבלי ההחלטות ע"י הציבור הרחב שנפגע מהשבתות השירותים החיוניים. כך זה קורה שנים, אין זה דבר חדש.
זה שזה לא דבר חדש לא אומר שזה מוצדק

אוהד11

New member
רק אתמול - מדוע אינך יוצא נגד שביתת

עובדי המדינה, שהיא לא בנושא הלחם אלא בנושא החמאה ? מדוע שם בסדר להשבית את המשרדים ולא להעניק שרות לנזקקים ? האם אתה מעלה על דעתך צורה אחרת של התנהלות נגד הנהלה ? האם הצפה של אי מייל היא דרך לפעול נגד הנהלה או פגיעה בשרות שהחברה/גוף מעניקים היא הדרך ? אפילו דרך של אי גבית כסף עבור מתן השרות אינה יעילה במקרה זה, כי רבים מנוסעי דן משתמשים בחופשי חודשי שהם רכשו בסוף החודש שעבר, כך שהפגיעה אינה כה כבדה. חשוב על כך וגלה אמפטיה כלפי העובדים השכירים של דן, שהרי אנשים מעוניינם לעבוד לא להיות עבדים

urilei

New member
אני חושב שראוי

עובדי המדינה, שהיא לא בנושא הלחם אלא בנושא החמאה ? מדוע שם בסדר להשבית את המשרדים ולא להעניק שרות לנזקקים ? האם אתה מעלה על דעתך צורה אחרת של התנהלות נגד הנהלה ? האם הצפה של אי מייל היא דרך לפעול נגד הנהלה או פגיעה בשרות שהחברה/גוף מעניקים היא הדרך ? אפילו דרך של אי גבית כסף עבור מתן השרות אינה יעילה במקרה זה, כי רבים מנוסעי דן משתמשים בחופשי חודשי שהם רכשו בסוף החודש שעבר, כך שהפגיעה אינה כה כבדה. חשוב על כך וגלה אמפטיה כלפי העובדים השכירים של דן, שהרי אנשים מעוניינם לעבוד לא להיות עבדים
אני חושב שראוי
שאנחנו, הנוסעים שמחזיקים כרטיס חודשי נדרוש החזר על היום הזה שלא היה בו שירות נאות לא משום שאנחנו פוצים ונרוץ לדרוש 7 שקל, אלא מסיבה עקרונית - שביתה לא נמדדת לפי מידת הפגיעה שלה בציבור, אלא לפי מידת הפגיעה שלה במעסיק. אם באמת כולם (או הרוב) קנו כרטיסים חודשיים אז בעצם זה אומר שהשביתה כמעט לא מזיזה לבעלי החברה, אולי היא אפילו חוסכת להם כסף...

אין לי כל אהדה כלפי אלה שעושים

אין לי כל אהדה כלפי אלה שעושים
שביתות כדי להאבק על השמנת והחמאה. מצידי שיבעירו צמיגים מול משרדי ההנהלה, שיעשו מצור על המשרדים, שינהלו מאבק משפטי, שיערבו חברי כנסת ושרי ממשלה. ראיתי כאן הרבה אמפטיה כלפי הנהגים, אבל איפה האמפטיה כלפי ציבור הנוסעים? אנחנו לא צריכים להיות בני ערובה במאבק הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה