עיניין חשוב וגורלי ביותר!

maayan15

New member
עיניין חשוב וגורלי ביותר!

בעקבות שיחה עם תמר התחלתי להרהר..אז אנא שתפו מה דעתכם.. מוח- האם הוא רע? או סתם ממורמר?...למה לעזאזל הוא סוחב אחריו את פינקי שללא ספק גוזל ממנו את כל התהילה?.. האם זה שהוא מנסה להתשלט על העולם אמור לגרום לנו לא לאהוב אותו? האם השעמום שלי חצה את גבולות הנורמה? (ממזמן..)

mto

New member
מוח הוא ללא ספק ממורמר

אך לא נותן לזה להפריע לו כאשר נרקמות במוחו תוכניות רבות ונהדרות , לעומת זאת הן תמיד משתבשות על ידי הכישלון שמעז לקרוא לעצמו פינקי או אולי כמו גדולתה של האצבע "פינקי". בקיצור אל לך לחשוב שאת משועממת כי הרי כולנו צופים בקרטון נטוורק בשבת בבוקר ובכל יממות השבוע כאשר מתפנה הזמן. וזה שהוא מנסה להשתלט על העולם מעיד על אומץ לב ומחשבה נכונה ! ואין שום סיבה לשנוא אותו על כך !

maayan15

New member
אז איך זה..

שכולם מעריצים את פינקי כ"כ ואם תעשי חיפוש "פינקי" ככינויים תמצאי אלפים בעוד "והמוח" (אני יודעת שהשם שלו זה "מוח" ולא "והמוח" אבל בכ"ז) לא תמצאי אחד (שכן למרות שכיניתי את עצמי כך שיניתי זאת לאחרונה)... הבן אדם..אממ..עכבר..הוא עכבר מעבדה!, עשו בו ניסויים! ואז מתפלאים שהוא רוצה להשתלט על בני האדם??....מה אתם עוד רוצים ממנו???...חוצפה!

mto

New member
ובכן...

הרי ידוע שרק המלך אינו רואה שהוא ערום נכון ? והרי ידוע שלמשפט הראשון לא היה קשר להודעה נכון ? אז עכשיו למעשה מוח הוא כל כך אינטילגנט שהוא גרם לאנשים "לשנוא " אותו כביכול אבל למעשה הוא חביב הסידרה והמפיקים, במי את חושבת עושים מעשים מגונים בסוף כל פרק ? והעובדה שהוא עכבר שביצעו בו ניססויים לא מטרידה אותו כי הוא מודה להם כי כעת יש בו את היכולת לשלוט בעולם !!!! מה לא מובן בזה ?? ושוב למקרה שלא הבנת, מוח הצליח לשכנע את אלו שלא יורדים לעומק של הסידרה שהוא הרע ולכן מעדיפים את השם פינקי, אבל מי שיודע ומבין, מעריץ את מוח.

Michelin

New member
אהה...

מח מאוכזב מהחברה, וממורמר ממנה בו בזמן. חברה שמעריכה קרבה לשלמות פיזית הרבה מעל לשיאי אינטילגנציה מעוררי גיחוך. הוא, מח, הינו, בעולם בו האיבר הכי סקסי הוא המח, הסקס-סימבול האולטימטיבי, והוא יודע את זה. לכן הוא רוצה להשטלט על העולם (פרט לתסיביכי זהות גברית או ייצוג הולם לדמות אב) בכדי לתקן ולשפר את החברה בת ימינו. פסוקו: מישה מכחיש כל קשר להודעה זאת.

taz512

New member
זה מאוד פשוט

זה הכל עניין פסיכולגי, אנחנו משליחים את עצמנו על מוח אבל לא רוצים להאמין באמת. כל מה שצריך לעשות בשביל להבין את העניין זה לקרוא את הכתבה המצורפת, שאומנם כתבתי אותה ממזמן, אבל היא רלוונטית ביותר לנושא. תהנו... טאז, השד הפסיכולגי

דן צ

New member
ברך הבא טאז

התחלתי לדאוג כבר , נקווה לראות אותך מחר כולל התכנון לאחר המפגש.

taz512

New member
בהחלט בהחלט בהחלט

קודם כל, כמעט כל יום אני כאן קורא, פשוט אין לי כמעט זמן לכתוב. ונראה לך שאני אוותר על התיכנון? זה התכניון שלי, אתה מדמיין אותי מוותר על משהו כזה? זה לא הגיוני לחלוטין. טא\, השד והתיכנונים

מיטללל

New member
טאזזזזזז

*היא* לא עונה. מורידה את אחריותי בנוגע לגורל המשקפים.
חוץ מזה, איזה תכנון אחרי? :-=0

taz512

New member
עזבי את המשקפיים

את צריכה לדאוג לדברים אחרים לחלוטין. ואת יודעת טוב מאוד על מה אני מדבר... בנוגע למה שיקרה אחרי, זה פשוט מעוד, ואם תרצי לדעת תצטרכי ליצור קשר בצינורות המקובלים והפרטיים. טאז, השד הבעייתי

taz512

New member
סדרת הטלויזיה

פינקי והמוח. שבא פינקי והמוח הם שני עכברים שכל תוכנית הם מנסים להשתלט על העולם. של האחים וורנר, בהחלט תוכנית משובחת. טאז, השד והטלויזיה

YeLLOw AnGeL

New member
אני נשארת בדעה שפינקי יותר חמוד

מוח לא עשה כלוםםםם, לעומת זאת כמה פעמים פינקי הרס לו את התוכניות?(אפילו שזה בלי כוונה) לפינקי יש כישורים מיוחדים שאין להרבה אנשים

למעלה