עיכובים?

טלטלית11

New member
עיכובים?

היי, ביום חמישי אנחנו טסים לצ'כיה להחזרה ראשונה (לפחות כך מתוכנן), אבל עדיין לא קיבלו בהדסה הודעה שנשאבו כבר ביציות מהתורמת, והמארגן (רוברט) לא קיבל עדיין את תכנון המסלול שלי וזה נראה לי כבר כל כך קרוב לטיסה, ועדיין לא התחלתי עם הנרות (שצריך להתחיל מיד כשהבציות נשאבות). האם מישהי עברה מקרה של ביטול ברגע האחרון מצד התורמת? האם נראה לכן שמשהו כאן קצת לא בסדר או שזה הלחץ שלי מדבר?....

תודה

אם אני זוכרת נכון...

ביום שני שואבים, ביום שלישי אומרים לך כמה הופרו, ביום רביעי אומרים לך כמה עוברים יש וביום חמישי ההחזרה.
יש בנות שההחזרה שלהן מתבצעת ביום שישי ואז כל התהליך המתואר זז יום אחד קדימה. כך שאמורים לדבר איתך מחר או מחרתיים.
לדעתי, אל תחכי לטלפון ותתקשרי בעצמך מחר בבוקר לאחיות

המון בהצלחה!!! :)

תתקשרי לנצחיה מחר על הבוקר

את בטח תחסכי להן שיחה, כי לדעתי הטלפון צריך להגיע מחר... בהצלחה מותק! את בידיים טובות, וגם אם חס וחלילה התורמת לא הגיבה להורמונים - את תפוצי ביד רחבה. אם יש משהו שאפשר להגיד על הדסה זה שהם סופר דופר הגונים.
מאחלת שתהיה החזרה ראשונה ואחרונה!!! מחזיקה אצבעות חזק!

מים11

New member
אצלי

השאיבה היתה בשלישי או אפילו ברביעי וההחזרה בשישי , כרגע בהריון תאומים שבוע 28.כך שלא נראה לי שיש סיבה לדאגה...שיהיה בהצלחה רבה. ונסי להנות מהנסיעה.

תמוז10

New member
אצלי היה עיכוב

ביום א' אחה"צ התקשרו לומר שלא היו מספיק ביציות ל-2 (את זה כבר אפשרי לדעת..) ולכן השניה מקבלת ואני נדחיית...בכיתי מאוד...בפרט שהנסיעה הבאה היתה צריכה להיות אחרי 3 חודשים,אך בסוף הייתי בנסיעה שאחרי 3 שבועות...
לא קבלת הודעה כי טרם שאבו, ואם לא קבלת הודעה כמוני- הרי שיש ביציות.
רק שהכל באמת ברגע האחרון כי רק ביום רביעי ידעו אם יש הפריות ועוברים...
נו, אנחנו צריכות עצבים חזקים בשבוע הזה..ובשבועיים הבאים..ואז ב-9 חודשים..

למעלה